Zákon o bivakách

Zajímalo by mně, jak je to s bivaky s podlážkou? Prý mělo dojít k nějaké úpravě? Děkuji
Autor diskuse: kaprhans - Profil , 16.3.2005 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 13:13:00

kakr >> Také děkuji za hezkou CARPSHOW a jdu na tenis. Kaprařům zdar a nezapomeňte do svých bivaků na TELEBIVAKOBOTY. Horst Fuchs. :-)

    Ndosec - Profil | Ne 2.2.2014 13:12:50

    splávkař >> mysli si co chceš,ale majetek si budu chránit před kýmkoliv kdo se mě nebude pozdávat.Zatím jsem nic podobného naštěstí řešit nemusel..

      Nmixif - Profil | Ne 2.2.2014 13:12:25

      elhierro >> To spis Bob a Tom...Alias Suchos a Gena...mas pravdu...tyhle boty mi nezaruci trofejniho kapra...a vubec zadnou rybu...za blbosti neutracim. Je lepsi ty penize vrazit do toho co chyta...pocinaje vlascem a krmenim...kaprounovi je jedno jestli mas boty od Jrc nebo Lisaka...

        Nnofish - Profil | Ne 2.2.2014 13:11:21

        sumec 1950 >> Řeknu ti jen jedno. Nejdřív napíšeš, že dodržuješ pravidla a hned poté, že si postavíš bivak na cizím pozemku. Uvědomuješ si, že tím pádem pravidla nedodržuješ. Uvědomuješ si to?
        A bivak mám, kdyby tě náhodou napadlo mi tvrdit, že ti ho závidím.

          Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 13:10:46

          Luger46 >> Já že plácám? Drtivá většina kaprařů chce chytat na tři až čtyři pruty. To je realita.

            Nsplávkař - Profil | Ne 2.2.2014 13:06:45

            dosec >> střílet po těch co ti zapípaj zatímco jsi zašitý netušíc co se děje venku v bivaku nebo za to dávat automaticky pěstí je standartem kapraře nebo je to chování kterým se dotyčný z řad kaprařů navždy vyautuje??

              Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 13:06:36

              Za sebe uzavřu diskuzi. Je až s podivem, jak si někteří nechají "vypláchnout" mozek agresivním a přitom stupidním marketingem obchodníků. Aby byl kaprař IN, musí přeci jet k vodě s narvaným náklaďákem potřebných věcí, za které odevzdá obchodníkům peníze. Proč je IN lov na tři a více prutů? Ne proto, že toho víc chytím, ale proto, že když si koupím čtyři pruty a kolovrátky, tak je to o dost peněz více, než jen za dva. Pro mě jsou třeba vrcholem zhovadilosti JRC boty, které jsou vlastně takové bačkory do bivaku. :-) Možná se dočkáme doby, kdy se budou prodávat i kaprařská pyžama. :-))))

              PS: Hotovej TELESHOPING, ála Horst Fuchs ........ a když si koupíte jedny telebivakoboty, druhé telebivakoboty od nás obdržíte zdarma. Volejte a objednávejte telebivakobyty, jinak budete mít u RS problém!!! :-)

                NMrknato - Profil | Ne 2.2.2014 13:06:18

                Luger46 >> Pokud jsou udice nahozeny, bez kontroly rybáře, je bez pochyb, že ten, kdo je tam takto umístil, se dopustil přestupku a každá RS je oprávněna je zadržet. RS není oddělením ztrát a nálezů, aby hledala vlastníky po chatách a biwi.....

                  NTavris29 - Profil | Ne 2.2.2014 13:06:16

                  viceroy >> Už jsem na pár kousků narazil a ještě narazím. Za jeden den mě RS navštívila 5x ve stejném složení. Pokaždé jsem musel stáhnout pruty,jestli náhodou nechytám na něco zakázaného. Tak jak se někteří rybáři chovají jako prasata,tak i RS není vždy úplně svatá.

                    Nkakr - Profil | Ne 2.2.2014 13:06:12

                    Děkuji všem zavilým kaprařům, pěkně jsem se tu pobavil a bohužel končím, tenis volá......
                    Bivaku zdar!!!

                      Ndosec - Profil | Ne 2.2.2014 13:05:26

                      kakr >> ano pokud by se odznakem předem prokázal není o čem mluvit pokud ne tak i kdyby byly dva tak,na ně vemu klidně klecek a se svými skoro sto kily nemám strach ,že bych se alespoň jednou netrefil a nebránil svůj majetek :-)

                        NPoušťák - Profil | Ne 2.2.2014 13:02:26

                        odmalička jsme jezdili s otcem k vodě na ryby a všude stanovali v obyčejném stanu.Nikdy na nás nepřišli poliši a nevyhodili nás od vody,a to jsme měli obyčejný Áčko s podlážkou.Nikdy jsme po sobě nezanechali nic useknutého natož bordel.Je to jen a jen v lidech a dokud se nezmění chování lidí napříč celou společností,tak to bude vypadat v naší zemi stejně,jako v týhle diskuzi .

                          Nviceroy - Profil | Ne 2.2.2014 13:02:08

                          Tavris29 >> aspon vidis co te ceka kdyz narazis na pitomce :-)

                            Nkakr - Profil | Ne 2.2.2014 13:01:35

                            dosec >>
                            No nevím jak by jsi dopadl, RS má odznak, většinou v noci chodí nejméně ve svou, tak by tě to "hrdinství" asi velmi rychle přešlo....

                              NTavris29 - Profil | Ne 2.2.2014 13:01:22

                              viceroy >> A že se jich tu dneska sešlo:o)

                                Nviceroy - Profil | Ne 2.2.2014 12:59:48

                                Tavris29 >> je nekdy prdel prikladat pod kotel a cekat reakce mistnich serifu :-)

                                  Ndosec - Profil | Ne 2.2.2014 12:59:11

                                  kakr >> na raně po šňupáku cizímu individuu,kterého neznám a šahá,na můj majetek bez toho aniž by se představil,dovolil nevidím nic špatného.

                                    NCloud - Profil | Ne 2.2.2014 12:58:22

                                    kakr >> ano,už není všechno všech.Je i soukromej majetek,a ten si každej chrání jak může.
                                    Až RS bude nosit patřičné dobře identifikovatelné uniformy,tak bude více v bezpečí,při manipulaci s cizími věcmi.

                                      NBušák - Profil | Ne 2.2.2014 12:58:11

                                      Jako obvykle debata o hodně velkým smradlavým ! ! !

                                        NLuger46 - Profil | Ne 2.2.2014 12:57:53

                                        Jdu dělat něco užitečnějšího než se tu hádat ze zapšklými dědky:))