- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Které Shimano Big Baitrunner LC - staré nebo nové????
Zdar. Tak bych chtěl obnovit mé vybavení.
Je vybráno.Jen váham jesti starý model LC big baitrunner , nebo nové SHIMANO BIG BAITRUNNER XT-A LC LONG CAST.Také už jsem slyšel že ty nové LC už nejsou takové??? (od prodavače na prodejně)
A dále váhám u SPORTEXU FBC jestli 2,75 nebo 3ft???
Chytám na 95% odhozem.Klaním se k 3ft.Co vaše zkušenosti???
Díky za popoštouchnutí:-))
Je vybráno.Jen váham jesti starý model LC big baitrunner , nebo nové SHIMANO BIG BAITRUNNER XT-A LC LONG CAST.Také už jsem slyšel že ty nové LC už nejsou takové??? (od prodavače na prodejně)
A dále váhám u SPORTEXU FBC jestli 2,75 nebo 3ft???
Chytám na 95% odhozem.Klaním se k 3ft.Co vaše zkušenosti???
Díky za popoštouchnutí:-))
Autor diskuse: Strouhal001 - Profil , 26.10.2011 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
28x v oblíbených a 23x v ignorovaných.
6 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NCIKAČIK - Profil | Pá 20.3.2026 19:23:42
Lovec_přivlačí. >> Zdravím všiml jsem si že jste sháněl tady na Marku Shimano Big baitruner LC, měl bych na prodej dva kusy pokud máte zájem dejte vědět
NLovec_přivlačí. - Profil | St 10.4.2024 18:40:10
Zdar, neprodává někdo 2ks Shimano big baitrunner LC?
Nmurphyy - Profil | Po 26.2.2024 23:00:29
bart.bm >> este vacsim? to si neviem predstavit..
kedze uz teraz to priam vybuchovalo na obrazovku ale viem co myslis a vsetko je mozne..;)
kedze uz teraz to priam vybuchovalo na obrazovku ale viem co myslis a vsetko je mozne..;)
Nbart.bm - Profil | Po 26.2.2024 21:35:11
murphyy >> Aby se nevrátil ještě s větším elánem a nasazením 😁
Nmurphyy - Profil | Po 26.2.2024 21:16:20
ehmm o dalsieho baitrunneristu na mrku menej.. :))
Člen #103457 nenalezen
Člen #103457 nenalezen
NFISH HOBO - Profil | Ne 18.2.2024 11:51:42
murphyy >> Určitě jsou v Japonsku mistři v preciznosti a použití inovativních materálů! Nicménš hlavní je zřejmě inženýrství, které posunují tyto navijáky tam, kde nejdou ani napodobit...
Já měl vývoj podobný, jak budu v garáži tak některé nafotím. ;-)
Jeden z vývoje... Baitrunner 4000 občas ho používám na prutech 2,40 m viz foto.
Já měl vývoj podobný, jak budu v garáži tak některé nafotím. ;-)
Jeden z vývoje... Baitrunner 4000 občas ho používám na prutech 2,40 m viz foto.
Nmurphyy - Profil | Čt 15.2.2024 20:58:24
FISH HOBO >> jj hlavne u mna bol ten vyvoj, ja viem ze ten navi je super, a to ma tesi ze som sa teraz opat vratil k legendarnemu baitr od shima (ano vylepsenemu :)
ja ked pozriem na tie navi-na foto co som poslal, vzdy si poviem, nadhera navi-su to majstri v tom japonsku :)
ja ked pozriem na tie navi-na foto co som poslal, vzdy si poviem, nadhera navi-su to majstri v tom japonsku :)
NFISH HOBO - Profil | Čt 15.2.2024 20:29:26
murphyy >> Ten pocit, když ho držíš a víš, že bude dobrý...
Nmurphyy - Profil | Čt 15.2.2024 20:12:07
FISH HOBO >> vitam v klube :)
akoze moze sa zdat ze ma to tvoje video ovplyvnilo, ale za seba poviem ze vobec, proste prisiel cas kedy som si povedal ze tento bude u mna na dohod..kazdopadne vzdy moze ostat napr na feeder alebo rieky na kapre, uhory vseobecne, ten navi sa nikdy nestrati :))
akoze moze sa zdat ze ma to tvoje video ovplyvnilo, ale za seba poviem ze vobec, proste prisiel cas kedy som si povedal ze tento bude u mna na dohod..kazdopadne vzdy moze ostat napr na feeder alebo rieky na kapre, uhory vseobecne, ten navi sa nikdy nestrati :))
NFISH HOBO - Profil | Ne 4.2.2024 22:21:45
murphyy >> Ahoj, děkuji za hezký komentář, recenzi bych nazval jako uživatelskou... Nejsem člen SHIMANO týmu a hodně informací nemám, samozřejmě redukce doma mám... Měl jsem to zmínit, to je pravda.
Jednalo se spíše o fakt, jestli se vyplatí ty peníze utratit za Ci4+
Jednalo se spíše o fakt, jestli se vyplatí ty peníze utratit za Ci4+
Nmurphyy - Profil | Ne 4.2.2024 22:00:19
FISH HOBO >> nejake nepresnosti v pojmoch a hodnotach ale pre bezneho rybara co nema predstavu o tych navi aspon nejake info
ale za mna zakladne veci neboli povedane, preco je lahsi a drahsi CI4+, ze hlavne koli materialu tela ze je z kompozitu CI4+ a inym lepsim materialom prevodov, koli ktorym ma navi lepsi chod, nie len koli loziskam ktorych pocet na prevodoch je rovnaky u oboch verzii
a dalej, hovoris o podmotavke 300m, potom 300m kmen, k tomu navi sa dodavaju line reducers, cize nie je nutne podmotavanie
ale min. ja som si to pozrel cize ucel splnilo
ale za mna zakladne veci neboli povedane, preco je lahsi a drahsi CI4+, ze hlavne koli materialu tela ze je z kompozitu CI4+ a inym lepsim materialom prevodov, koli ktorym ma navi lepsi chod, nie len koli loziskam ktorych pocet na prevodoch je rovnaky u oboch verzii
a dalej, hovoris o podmotavke 300m, potom 300m kmen, k tomu navi sa dodavaju line reducers, cize nie je nutne podmotavanie
ale min. ja som si to pozrel cize ucel splnilo
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NShimano Power Aero 100001660
NKaprařský top vercajk3167
NHarrison - vše o této značce3722
NFanclub značky Shimano16389
NKrátkodobá kaprařina x9919
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NLithiové baterie - srovnání1546
NKorda Developments a vše co k této značce patří1693
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
16:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 540
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
15:27NFanclub značky Shimano 16390
12:07NKrátkodobá kaprařina x 9919
10:08NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8059
8:22NLabe fishing store 19
8:02NOhře, úlovky, nástraha 1054
6:04NKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...

















