Zákon o bivakách

Zajímalo by mně, jak je to s bivaky s podlážkou? Prý mělo dojít k nějaké úpravě? Děkuji
Autor diskuse: kaprhans - Profil , 16.3.2005 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NTavris29 - Profil | Ne 2.2.2014 12:57:29

viceroy >> :o)) potrápil jsi místní divočáky....:o)

    Nmacc3 - Profil | Ne 2.2.2014 12:57:21

    viceroy >> já ti nevím čeče :)

      Nkakr - Profil | Ne 2.2.2014 12:55:55

      Shawt >>
      Existovala celta, což byla půlka áčka (stanu) a fasovala se na vojně. Ze dvou celt se postavil stan, neměl podlážku tak se vlastně v dnešní terminologii jednalo o bivak....
      Jinak pochopitelně existovaly stany s podlážkou.

        Nviceroy - Profil | Ne 2.2.2014 12:55:50

        Tavris29 >> tak tak se srandy ..........cekal jsem na reakci RS a vidim ze jsem dostal jizdu .....:-) .........plynovku vozim na divocaky .lisky a divoke psy nic lepsiho neni ale RS jsem jeste nezkusil pac mi na pruty jeste nikdo nesahnul

          NLuger46 - Profil | Ne 2.2.2014 12:54:44

          elhierro >> co to plácáš, kdo chce 4 pruty??? Možná KN chce tři prosadit, mě stačí dva, zase hážeš všechny do jednoho pytle. Jak zde už někdo psal máš uplnou zášt proti kaprařům, byt trochu tolerantní a neml jak zaseklá deska. Povaha člověka není podle toho jak chytáš.

            Nmlíčnák - Profil | Ne 2.2.2014 12:54:18

            JPfish >> Vím že v ČR jen na jeden a to jen někde . Reagoval sem na to ,že to není technicky možné , nic víc .

              Ndosec - Profil | Ne 2.2.2014 12:52:28

              Co čekáte od této diskuse přece někdo s jiným názorem nepude proti svému přesvědčení a svým lidem stejně smýšlejícím :-)

                Nkakr - Profil | Ne 2.2.2014 12:52:27

                Luger46 >>
                Naopak, jen jsem šáhl pošahaným rybolovcům, kteří se zovou kapraři kapánek na zoubek.
                Rozdávat rány pěstí, střílet, nežijeme v roce 1860 na Divokém západě, ale píše se rok 2014 a jsme v ČR.

                  NTavris29 - Profil | Ne 2.2.2014 12:51:56

                  kakr >> Když mi někdo bez upozornění bude brát věci,je to pro mě zloděj. A co se týče střelby, myslím, že to viceroy myslel ze srandy. Dal na konec i smajlíka.o)

                    Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 12:51:38

                    macc3 >> Tak tak, dokonce už tu máme i střelce. Možná se zrodí i kaprařská domobrana. :-)

                      NShawt - Profil | Ne 2.2.2014 12:50:50

                      kakr >> no a v te dobe asi v CR nebylo nic podobneho bivaku ci brolly?Klasicky stan?

                        Nviceroy - Profil | Ne 2.2.2014 12:50:47

                        macc3 >> s tou legalkou to tak ostre nebude .......pokud to do tebe nasije nevyuzil veskere jine prostredky k obrane bude mit vetsi problem nez ty s plynovkou ktera mu udela max modrinu nebo se rozbreci po pepraku nic vic .......... Uz aby tady JUESSEJ bylo :-) pak to bude vazne maso :-)

                          NJPfish - Profil | Ne 2.2.2014 12:50:39

                          mlíčnák >> Ale můžeš taky u nás jenom na jeden.

                            Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 12:50:18

                            Luger46 >> Už jsem to tu psal. Jen jsem demonstroval, že jen kapraři chtějí nějaké výhody a výjimky. Jak bude kaprař manipulovat se čtyřmi nahozenými pruty, když dostane jízdu na dva pruty naráz, popřípadě pak ještě na třetí (nic neobvyklého v době, kdy ryba jde). Nezvládne ani ty dva povolené....... Takže asi tak.

                              NLuger46 - Profil | Ne 2.2.2014 12:49:34

                              kakr >> Chlape tys opravdu někde zamrzl:)))) to už není možný s tebou.

                                Nkakr - Profil | Ne 2.2.2014 12:49:11

                                Tavris29 >>
                                Jsme lidi ?
                                Považuješ za normální dát ránu pěstí někomu, kdo se se motá okolo Tvé udice?
                                Nebo po něm dokonce střílet z pistole?
                                Prober se !!!!!

                                  Nmacc3 - Profil | Ne 2.2.2014 12:48:48

                                  Přesně jsem věděl, kam se tato oživená diskuse zvrhne :) ... ježíši ... pak se nedivte, že to u vody vypadá jak na divokém západě

                                    Nmlíčnák - Profil | Ne 2.2.2014 12:47:44

                                    viceroy >> Vláčet na více prutů je úplně normální , říká se tomu troling .

                                      Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 12:47:31

                                      Sven >> Palec nahoru, kolego.

                                        NLuger46 - Profil | Ne 2.2.2014 12:46:40

                                        elhierro >> ne všichni chtějí lov nonstop, ja ho nechci, řekni mě jak bys vláčel dva pruty naráz:))) Kaprařina je prostě nejrozšířenější typ lovu u nás, takže se okolo toho nejvíce nakecá a točí.