Zákon o bivakách

Zajímalo by mně, jak je to s bivaky s podlážkou? Prý mělo dojít k nějaké úpravě? Děkuji
Autor diskuse: kaprhans - Profil , 16.3.2005 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Tavris29 - Profil | Ne 2.2.2014 12:46:28

kakr >> Uspokojilo by tě, kdybych si natáhl konce prutů do bivaku? Byl bych u prutů. Dost rybářů to i dělá. Jsme lidi,tak se podle toho chovejme. Jestli měl pruty 3m od bivaku, tak se představím jako rybářská stráž a konám. a né že mu budu automaticky balit cajk. Prober se!

    macc3 - Profil | Ne 2.2.2014 12:46:24

    kakr >> Když je osoba u udic nepřítomná je svatou povinností RS v souladu se zákonem zadržet rybářské náčiní.
    Udice povolenku nemají......bivak taky ne.....osoba je v čudu, vlastně svačí ve stanu...

    3m od udic ??? ... opravdu myslíš, že by to prošlo ... to snad ani nemůžeš myslet vážně :) ...
    Když budu sedět u udic a nad hlavou budu mít deštník, tak mě RS také "neuvidí" ??? :)

      mlíčnák - Profil | Ne 2.2.2014 12:45:42

      Poušťák >> :-))))))

        elhierro - Profil | Ne 2.2.2014 12:44:16

        viceroy >> ty jsi naivka. Nutná sebeobrana - střelba? Jen proto, že sis myslel že ti někdo krade pruty. Nežiješ v "jůesej", ale v ČR. Tady bys měl fakt problém, nedej Bože, že by dotyčný měl mít nějaké závažné zdravotní komplikace. V tvém věku bys už mohl pobrat více rozumu. Promiň.

          kakr - Profil | Ne 2.2.2014 12:43:33

          macc3 >>
          Když je osoba u udic nepřítomná je svatou povinností RS v souladu se zákonem zadržet rybářské náčiní.
          Udice povolenku nemají......bivak taky ne.....osoba je v čudu, vlastně svačí ve stanu...

            macc3 - Profil | Ne 2.2.2014 12:43:32

            viceroy >> Kdyby mi nekdo sahnul na pruty nebo cokoliv jineho bez predlozeni legitimnosti tak ani nevstanu z lehatka a beru ho jako skodnou ......nebudu rozlisovat jestli je to zlodej nebo liska .....zamirim a dostane na stehno z plynovky takovu jebu ze se rozpovida posleze :-)

            ... aby on potom nevytáhl na nutnou obranu svoji legálku :)

              Sven - Profil | Ne 2.2.2014 12:41:48

              Kocháč >> to je přesně to, co řadě bivakářů stále nedochází, přestože už o tom tady bylo stopadesát diskusí s milionem odpovědí.....a stále melou svoje dokola, jak u blbejch na dvorku...
              A to, že celý problém je jen o užívání cizího pozemku bez souhlasu jeho majitele. Tečka !

                viceroy - Profil | Ne 2.2.2014 12:40:34

                elhierro >> jaky problem tvrzeni proti tvrzeni byl jsem napadem a myslel jsem ze jde o zlodeje nutna sebeobrana .........jeden na jednoho kdo komu co dokaze ? V pripade ze bude mit svedka tohle meni situaci ..........

                  elhierro - Profil | Ne 2.2.2014 12:39:50

                  viceroy >> A jak kaprař bude ovládat čtyři pruty, když na třech bude mít jízdu? Nezvládne ani ty dva, RŘ stanovené. Takže klid, jo?

                    macc3 - Profil | Ne 2.2.2014 12:39:33

                    kakr >> noo ... jestli vy jste tam nedělali bordel :)))))

                      kakr - Profil | Ne 2.2.2014 12:38:10

                      Shawt >>
                      Divil by jsi se, jezdívali jsme před 50 roky pod stan, ne na výpravu, ale na ryby a i tehdy nás poliši od vody vyháněli.....

                        Tavris29 - Profil | Ne 2.2.2014 12:38:02

                        elhierro >> Speciálně kvůli bivakování jsem šel na rybářskou schůzi, abych pak případně neměl u vody problém. Zeptal jsem se,jestli budu mít s RS problém,když budu bivakovat. Bylo mi řečeno, že pokud budu mít kolem sebe pořádek, tak není problém. A tak je to podle mě i správně. Trávím u vody opravdu hodně času a když budu mluvit za lokalitu kam nejvíc jezdím, tak mi věř, že největší bordel dělají lidi,co tam jezdí na pár hodin. Prasata se samozřejmě najdou i mezi bivakáři,ale moje zkušenost je taková,jakou jsem napsal výše. Z tebe cítím vyloženou zášť vůči lidem s bivakem.

                          Poušťák - Profil | Ne 2.2.2014 12:38:00

                          zlatí komouši,za těch si člověk umyl na pstruhovce auto šampónem a nikdo mu nic neřekl..o))

                            macc3 - Profil | Ne 2.2.2014 12:35:56

                            kakr >> ale no tak :) ... RS má právo požadovat od osoby důvodně podezřelé povolenku , ne ? ... pokud jsou u vody nastraženy pruty a u nich bivak, tak kontroluji a oslovuji osoby důvodně podezřelé :) a požaduji ... nebo píšu něco špatně ? :)
                            ... nebo RS bude požadovat od bivaku ??? :)

                              Kocháč - Profil | Ne 2.2.2014 12:35:40

                              Mně jakožto kapraři tábořícímu na soukromém pozemku s písemným povolením majitele a to na pozemku nechráněném žádnou rezervací a podobně, mohou všichny RS opravdu maximálně poškrábat pod zádama :o)))

                                viceroy - Profil | Ne 2.2.2014 12:34:52

                                elhierro >> vlackar a lov na vice prutu ..........? Spatne prirovnani kdyz vlacka potrebuje obe ruce tak nejak si nedovedu predstavit cim by ovladal dalsi prut leda ze by vlackari si nechavali poprisivat dalsi ruce :-)

                                  elhierro - Profil | Ne 2.2.2014 12:34:47

                                  ČapaCarp >> to je jen příklad. Pokud ses nevšiml, všichni jsme rybáři, RŘ mluví o rybolovných technikách, ne o kategorizaci rybářů. Tedy podmínky snad platí pro všechny stejné, ne?

                                    kakr - Profil | Ne 2.2.2014 12:33:34

                                    Kocháč >>
                                    :-))))))

                                      ČapaCarp - Profil | Ne 2.2.2014 12:33:22

                                      elhierro >> nevím na co by vláčkař potřeboval zavážet nebo chytat na víc prutů nebo máš snad 10 rukou? :-))

                                        elhierro - Profil | Ne 2.2.2014 12:33:18

                                        Tavris29 >> Nic nepřekrucuji, jen se podivuji, jak pohrdáte RS.