Zákon o bivakách

Zajímalo by mně, jak je to s bivaky s podlážkou? Prý mělo dojít k nějaké úpravě? Děkuji
Autor diskuse: kaprhans - Profil , 16.3.2005 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Nkakr - Profil | Ne 2.2.2014 12:22:41

Tavris29 >>
Komu se má prokázat , když u udic nikdo není?
To má volat haló, haló, nevyskytuje se zde náhodou nějaký rybolovec, který nechal nastražené udice ??

    NLuger46 - Profil | Ne 2.2.2014 12:22:29

    macc3 >> Hezky po lopatě. Snad to pochopí:))

      NKocháč - Profil | Ne 2.2.2014 12:22:27

      elhierro >> Tobě se s blížící se akcí For Fisting nějak zvedá adrenalin, copak? :o))))

        Nmacc3 - Profil | Ne 2.2.2014 12:21:06

        kakr >> určitě nee, ale RS musí být mentálně tak na výši, aby jí došlo, že ten přístřešek patří k těm udicím ... PČR také nezdraví auto při silniční kontrole a přitom z něho nikdy nevystoupím ... pokud k tomu nejsem policistou vyzván.

          Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 12:21:00

          Luger46 >> Kdyby jsi četl mé příspěvky níže, dočetl by ses o mých názorech více. Takto jsi jen něco vytrhl z kontextu. A tak se nemáme o čem bavit.

            NPetr.L - Profil | Ne 2.2.2014 12:20:29

            chlapi je to jen v lidech,když kapneš na blbce maš smulu.me bivakovani vubec nevadi,ale musi tam byt slušni lide,pokud ne,tak s takovimi zatočim

              NLuger46 - Profil | Ne 2.2.2014 12:20:00

              Tavris29 >> Přesně tak.

                NLuger46 - Profil | Ne 2.2.2014 12:19:39

                kakr >> Bez komentáře asi si píšu z děckem.

                  NRytíř - Profil | Ne 2.2.2014 12:19:26

                  Piškothonza >> hodně se to už zlepšilo,tenhle zápis cos napsal jak jsem část zkopíroval pod toto.Projel jsem loni cca 25 kilometrů po vodě s motorem a už je toho hodně zlikvidovanýho.Doufám,že to bude pokračovat alespon v tomto duchu.

                  ty maringotky,rádobycaravany,rádobyhausboty vytahaný na břehu,různý boudy a cikánský ležení,čemu vy na Orlíku říkáte rekreační oblasti tam patří.






                  To je jen na doplnění.

                  UPOZORNĚNÍ: Na pozemcích, které jsou součástí vodní nádrže, tedy zejména na jejich břehových částech, je dle pokynů správce pozemků Povodí Vltavy, s.p., zakázáno: provádění jakýchkoli terénních úprav, stanování, kempování, budování pevných přístřešků, rozdělávání ohňů, odhazování odpadků, znečišťování území a vodní plochy. Parkování dopravních prostředků je povoleno pouze na místech vymezených k parkování a řádně vyznačených dopravním značením.

                    NTavris29 - Profil | Ne 2.2.2014 12:19:23

                    kakr >> Jako kdyby mi zničeho nic někdo sáhl na pruty, tak bych vylítl taky. Jak mám vědět,že se nejedná o zloděje? RS by se nejprve měla prokázat a až potom něco dělat a to i kdyby ten borec spal.

                      NLuger46 - Profil | Ne 2.2.2014 12:18:54

                      elhierro >> horší než kapraři jsou ti co tyto skupiny kastují jako ty a jsou netolerantní k jiným skupinám lovců. Takže podle to co zde píšeš jseš nabubřelec ty.

                        Nkakr - Profil | Ne 2.2.2014 12:18:41

                        Luger46 >>
                        RS má zdravit udice?

                          NLuger46 - Profil | Ne 2.2.2014 12:17:04

                          kakr >> Snad umí mluvit. A on nespal.

                            Nmixif - Profil | Ne 2.2.2014 12:16:49

                            elhierro - 2.2.2014 12:14:47 >spravne receno...Svata pravda velebnosti

                              NLuger46 - Profil | Ne 2.2.2014 12:15:52

                              elhierro >> Za prvé jsi ještě nic nespáchal takže nemůže. Za druhé rybářský řád není nad zákon. Kdybych to hrotil jakož to nikdy nedělám. Nemusím mu podle zákona ukázat vůbec nic pokud mě k tomu nevyzve např. policie a orgán k tomu legitimovaný. Ale jak říkám, s každým sem vždy vyšel pon dobrém a ještě pokecal.

                                Nkakr - Profil | Ne 2.2.2014 12:15:50

                                Luger46 >>
                                Mi se něco podobného stát nemůže, jsem chudý, nemám stan ani bivak a když lovím ryby držím prut převážně v ruce.
                                Komu se má RS představit, když je rybolovec nepřítomen a sedí ve stanu??

                                  Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 12:14:47

                                  Ze zápisů typu: Udělal to kaprař, který chytá pro nejmenovaného výrobce, se mi chce blejt velebnosti. Je ten výrobce, či ten testééééér" něco víc, že pro ně neplatí pravidla? Právě proto jsou kapraři považováni za egoisty a nabubřelé pitomce.

                                    NKocháč - Profil | Ne 2.2.2014 12:12:50

                                    dosec >> No ono jde i o to, že spousta RS nahlíží na brollko jako na deštník, většinou jsou dost mimo a kontrolují to co se říká v hospodě, že by se mělo kontrolovat :o)

                                      NLuger46 - Profil | Ne 2.2.2014 12:11:54

                                      kakr >> Tohle se opravdu stalo. V dnešní době kdy se večer okolo vody potloukají pěkní pobudové nikdy nevíš. Co bys dělal ty kdybys vylítl se stanu a někdo ti hrabal na vercajk v noci a potichu aniž by před tím hékl.

                                        NKocháč - Profil | Ne 2.2.2014 12:11:18

                                        Ono je to jednoduché, velice rychle člověk zjistí s jakou RS se setkal. V případě nekompetentního hlupáka ho uděláte velice jednoduše. V případě, že se jedná o RS co ví, tam je to složitější :o)