Zákon o bivakách

Zajímalo by mně, jak je to s bivaky s podlážkou? Prý mělo dojít k nějaké úpravě? Děkuji
Autor diskuse: kaprhans - Profil , 16.3.2005 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 12:09:37

Luger46 >> žiješ v hlubokém omylu, kolego.

    Nladikxxx - Profil | Ne 2.2.2014 12:08:47

    packa >> Normálně.....vzbudit ho sebrat mu papíry za nepřítomnost u prutů a pod.

      NCloud - Profil | Ne 2.2.2014 12:08:28

      packa >> mohl zkusit pozdravit,ale to oni nedělají!

        NLuger46 - Profil | Ne 2.2.2014 12:08:17

        packa >> psal jsem, že byl v bivaku 3 m od udic a jedl v něm. RS má přijít a představit se jako RS a prokázat se. Já nemám a neměl s RS jediný problém a ještě s něma pokecám.

          Ndosec - Profil | Ne 2.2.2014 12:08:16

          Kocháč >> nevypadá zle,ale já mám nějak zafixovanej odpor k deštníkvým konstrukcím už jen vzhledem k transportním rozměrům :-)

            Nkritik - Profil | Ne 2.2.2014 12:07:50

            elhierro >> To nejsou zvěrstva, to je realita, kterou tady od klávesnice v životě neuvidíš. Zkus někdy v noci podle c/2. někomu šáhnout na pruty.....

              Nladikxxx - Profil | Ne 2.2.2014 12:07:14

              Zase to tu zasírají starý struktury......

                Npacka - Profil | Ne 2.2.2014 12:06:27

                Luger46 >> mily priteli -muzes mi prozradit jak RS ma na sebe upozornit kdyz pan rybař evidentne neni pritomen u prutu ale chrape jak barik(pokud by byl vzhuru tak by ho snad videl)-a ze by porybny odesel ze svesenou hlavou?-spis bych rekl ze svěšenou hlavu měl ten rybař aby z toho nic nebylo (a nebo kecá)

                  Nkakr - Profil | Ne 2.2.2014 12:05:21

                  Luger46 >>
                  Pěkná pohádka, ještě dej tu o Budulínkovi.....

                    NLuger46 - Profil | Ne 2.2.2014 12:05:13

                    Mrknato >> Já jsem pomalu abstinent, Udělal to docela kaprař, který chytá za nejmenovaného výrobce. Bez kecu a bez lži.

                      Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 12:04:37

                      Když tady čtu ty názory a zvěrstva co tu někteří jedinci píšou, pak se nedivím tomu, jak to u vod vypadá. Vždyť někteří ani nemají potuchu o BP VRP. Především takové jedince je potřeba "vypráskat" na soukromé revíry, protože jsou horší než nepřizpůsobivý spoluobčané tmavší pleti. :-(

                        NLuger46 - Profil | Ne 2.2.2014 12:02:44

                        elhierro >> klasická reakce normálního člověka, RS nemá kompetenci ti šahat na věci nebo s něma manipulovat. Seřval bych ho jako sysla:)

                          Nbarny - Profil | Ne 2.2.2014 12:02:36

                          Zdarec,jen jsem si to stručně pročetl a koukám co se nedozvím. Neznám zákony tak nemohu napsat jaká je teorie,ale pokaždé co s klukama někde bivakujeme ,tak jsme nikdy ! neměli s nikým problém.Řeši se tady problém s nepořádkem u vody ,můj postřeh je takový že parta co je pod bivi i týden udělá menší nepořádek jak střídající rybáři po stejnou dobu lovu na stejném místě .Já za sebe nehledám vysvětlení ,protože jsem neměl nikdy problém ,a když se rybář chová jako prase tak až ten problém má !!!

                            Nsplávkař - Profil | Ne 2.2.2014 12:01:19

                            Luger46 >> To,že je pro někoho standart dát za uši každýmu kaproj co zatahá za silon ještě nestanovuje,že je v pořádku takto činit s každým dalším tvotem co ,,zapípá,,.

                              NKocháč - Profil | Ne 2.2.2014 12:00:49

                              Luger46 >> Je potřeba je občas proplesknout :o)

                                NMrknato - Profil | Ne 2.2.2014 12:00:28

                                Luger46 >> Už přestaň chlastat ....

                                  Nkritik - Profil | Ne 2.2.2014 12:00:01

                                  Mrknato >> Pojď, dveře jsou ti dokořán....Alespoň budeš k něčemu užitečnej :-)))

                                    Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 11:59:56

                                    kritik >> Meleš nesmysly. Přečti si RŘ, str. 16, oddíl c/2. Pak nebudeš psát blbosti. A to sebrání prutů nebylo na Orlíku, nýbrž na Berounce a dotyčný jen ze sebe dělal vola, pruty měl cca 10 m od bivaku a tvrdil že jeho nejsou.

                                    Bohužel, 90% kaprařů tak miluje rybolov, že u toho chrápou a vyletí z bivaku jen když jim řvou pípáky. To je fakt rybolov a láska k němu.

                                      NMrknato - Profil | Ne 2.2.2014 11:59:05

                                      kritik >> Hovoříš nesmysly, už jen pro toto, bych se nechal naverbovat k RS.....

                                        Nmacc3 - Profil | Ne 2.2.2014 11:57:57

                                        mondry >> moje řeč, bivi ani brolly nemám a pokud chci zůstat u vody i přes noc, vše sbalím a jdu se vyspat do auta na parkoviště ... jen mě kdysi zajímala problematika táboření.