Zákon o bivakách

Zajímalo by mně, jak je to s bivaky s podlážkou? Prý mělo dojít k nějaké úpravě? Děkuji
Autor diskuse: kaprhans - Profil , 16.3.2005 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NKocháč - Profil | Ne 2.2.2014 11:57:47

dosec >> Ještě je čas, vyrazím nejdřív tak v březnu na víkend. Vypadá to na Nash Groundhog SF

    NLuger46 - Profil | Ne 2.2.2014 11:57:28

    Kocháč >> Můj kamarád seděl večer v Bivaku 3m od udic. Najednou slyšel jak mu to pípá. Vylétl ven a vidí chlapa jak si mu hraje se silony a tahá za ně. Přilítl k němu dal mu bombu a chlápek když se zvedl, řekl, že je RS. Takže ho kamoš zjebal ještě že si myslel, že je zloděj a takhle nemůže provádět kontrolu. Chlápek odešel se svěšenou hlavou, protože věděl, že by měl sám průser.

      Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 11:57:07

      Kocháč >> klasická reakce kapraře. :-)

        Nkritik - Profil | Ne 2.2.2014 11:56:27

        elhierro >> Rozdíl je sebrat někomu pruty před bivakem, kde chrápe, nebo sebrat pruty, ke kterým se nikdo z chytajících rybářů nehlásí.
        RS má tyto pruty odvést na PČR a nahlásit jako nález. PČR má tento nález zadokumentovat a uložit. Jinak se RS dopouští zneužití pravomoce ouřední osoby.
        Koukám, že si na tom Orlasu děláte všichni co chcete a jak se vám co hodí.

          Nmondry - Profil | Ne 2.2.2014 11:55:31

          To je fakt peklo tato diskuse.Už jich tu byly desítky a vždy to je stejné!!!!
          Jedna polovina se snaží najít cestu jak zlegalizovat své táboření u vody a ostatní přesvědčit že nic neporušuje a druhá polovina zase umí jen poučovat, dělat ze sebe chytráky a myslí si že tak jak si vyložili zákon sami sobě,tak jedině je to správné.
          Všichni vidí to špatné jen na druhých ale sobě do svědomí nehrábnou aby vytáhli na světlo vše co by mohli třeba jen u vody udělat k dobru věci.
          Čest vyjímkám!!!!!

            Nsplávkař - Profil | Ne 2.2.2014 11:55:30

            dosec >> Dobře,nadnesme se nad bordel ale poraď mi,jak mám u vody odlišit kapraře od toho zbytku ....,zatím to nedokážu a tak jim možná škodím.

              NMrknato - Profil | Ne 2.2.2014 11:55:18

              Kocháč >> To jo, to souhlasí, protože pak by jsi si už nezachytal......

                Ndosec - Profil | Ne 2.2.2014 11:54:44

                Kocháč >> tak co jsi nakonec vybral?

                  Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 11:51:54

                  Piškothonza >> tvé přání je splněno, jsi první. Gratuluji. :-))))

                    Nsplávkař - Profil | Ne 2.2.2014 11:51:45

                    Petr.L >> Ten bordel sere asi každýho,myslím,že i ten co ho dělá by byl radši,kdyby to po něm někdo do příští návštěvy uklidil...
                    Znám RS co je na bordel kolem vody háklivá a co si umí poradit aby ten bordel u vody nebyl.O to víc mě překvapilo,když mi tu nedávno místní člen,tuším taktéž RS vysvětloval,jak by s tím,kdo by po něm chtěl aby sebral petku co mu leží pod pruty zatočil. Byl si jistej tím,že RS by záhy připravil o placku a udělat to PČR tak je na čas bez ohodnocení,neli bez práce. Myslím,že právě díky podobnému smýšlení některých jedinců to u vody vypadá jak vypadá,tady se řeší co by se normálně považovalo za samozřejmé a kompetentní orgány hledají legislativně čistá řešení které však budou pro mnohé jaksi bolavá....

                      Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 11:51:22

                      kritik >> Ano, viděl jsem v noci sebrat pruty, ke kterým se nikdo nehlásil. A můžeš se jet podívat na Štědronín, kolik tam má RS zabavených prutů. A přečti si RŘ, RS má právo ti zadržet rybářské nářadí či nástroj (čti pruty), pokud jsi spáchal přestupek.

                        NKocháč - Profil | Ne 2.2.2014 11:51:20

                        Na moje pruty by RS sáhla jen jednou :o)))

                          NPiškothonza - Profil | Ne 2.2.2014 11:50:32

                          elhierro >> dej si mě do ignoru,jinak budu rejpat furt....vy místní,jste všichni vzor všech cností....

                            Nkritik - Profil | Ne 2.2.2014 11:47:46

                            elhierro >> RS někomu sebrala pruty? Navíc ve spánku? Trestný čin krádeže, nebo kecáš :-))

                              Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 11:47:13

                              Piškothonza >> Pokud jsou v souladu s řádem tábořiště, jsou v poho. Kdyby nebylo místních, byl by tam bordel jako svině. Nejenom po rybářích, ale v létě i po koupáčích. Dál se s tebou nemám o čem bavit, meleš nesmysly a mám pocit, že trpíš nějakým komplexem. Jako bys byl ze Spálenky někdy vyobcován. :-)

                                NPiškothonza - Profil | Ne 2.2.2014 11:44:59

                                elhierro >> vidím,jak tu jen moralizuješ o cizích a ten bordel po campistech,upravování břehů,pytláctví a jiný nešvary vás místních rekreantů,co tam máte ty chatrče jsou v poho....????

                                  NKocháč - Profil | Ne 2.2.2014 11:44:58

                                  Luger46 >> Přesně, moc nevystrkovat palici a zapadnout mezi ostatní. Vždyť on biwak není pořád potřeba a jde přespat i bez biwaku jen pod přehozem. A tam kde je nátřesk provokuje s biwakem jen debil.

                                    Ndosec - Profil | Ne 2.2.2014 11:44:48

                                    elhierro >> u nás o úklidu nic psáno není

                                      Nviceroy - Profil | Ne 2.2.2014 11:42:03

                                      sumec 1950 >> Prave ze socky chrapou po stanech nebo bunkrech .....socialne slabsi kolem supermarketu nebo v jeho blizkosti a kaprari u vody neni v tom rozdil :-)

                                        Ndosec - Profil | Ne 2.2.2014 11:41:43

                                        splávkař >> jak jsem psal kdo chce vidět jen bordel dělající bivakáře tak jej vidí.Já vidím bordel dělající rybáře a vše co jsi popsal,na vodách kde se nestaví stany ani nezůstávají rybáři přes noc,ale jdou kolikrát jen,na pár hodin k vodě.Toho kdo dělá bordel neřadím do skupin podle způsobu lovu,nebo stanaře a ty ostatní.