Zákon o bivakách

Zajímalo by mně, jak je to s bivaky s podlážkou? Prý mělo dojít k nějaké úpravě? Děkuji
Autor diskuse: kaprhans - Profil , 16.3.2005 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NKocháč - Profil | Ne 2.2.2014 11:41:42

kritik >> Jsou mi bláboly tady těch tapetářů u zandele :o)

    Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 11:40:50

    Piškothonza >> Vážně? Víš kolik bordelu já už uklidil po povodních, po rybářích co tam dělají bordel? Po loňských povodnícj jsem uklízel ještě v listopadu. Jsi už opravdu trapnej. A navíc platím za pobyt, elektřinu i odvoz odpadků, a to nemalej peníz. Přivandrovalci bivakáři neplatí ani korunu. Tak si nech ty svoje kecy, já se řídím RŘ i řádem tábořiště!!!!

    PS: a je k smíchu, jak v každé diskuzi se pohybuje stále stejná sorta lidí. Skoro mám pocit, že je max. 100 rybářů na celou ČR.

      NLuger46 - Profil | Ne 2.2.2014 11:39:49

      Kocháč >> Přesně jak říkáš. Ještě mě nikdo od nikud nevyhodil a nemusel jsem uklidit stan. Vyberu vždy místo kde to nebije do očí, chovám se slušně nedělám bordel a nemám problém s nikým. Policie a RS na to prdí aspon u nás pokud jak se říká splyneš s okolím a neděláš bordel. Max. kdyby tě někdo udal tak to řešit musí. Proto, se snažím vycházet s okolníma rybářema na pohodu. Nikdo jiný tě neudá.

        Nsumec 1950 - Profil | Ne 2.2.2014 11:39:07

        Chlapci,tak si našetřete,kupte si bivak (už nejsou tak drahý) a jezděte taky.Nebo jste taky socky závislí na dávkách? To snad né?

          Nmacc3 - Profil | Ne 2.2.2014 11:39:05

          viceroy >> a jaký je výklad slova "kempování" ? ... kde je definováno, co je kempování a co není ? :)

            Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 11:39:02

            FRANK71 >> tvl, co to hulíš? Bivakář je hlídací pes? Víš kolika takovým hlídacím psům už bylo ukradeno prutů, když chrápali? Víš kolik prutů jim sebrala RS a ti hlídací psi to zjistili až ráno, když se vykulili ze svého bivaku a spacáku? A propo, hlídací pes nepotřebuje následující věci: bivak, lehátko, hlásiče, vařič, topení a podobné vymožeností sportovního kapraře. :-)

              Nkritik - Profil | Ne 2.2.2014 11:37:43

              Kocháč >> Neblbni...Ministr životního prostředí vydá novelu, Mrknato, Elhiéro a Nofish to podepíšou a a schválí a máme po ptákách :-))

                NMrknato - Profil | Ne 2.2.2014 11:36:50

                Píňas >> Co blbneš, my eskymáci necháváme zbytky po úlovku na břehu běžně! Je to naše tradice, protože jsme součástí ekosystému....

                  NPetr.L - Profil | Ne 2.2.2014 11:36:28

                  kluci čau,sam bivakuji,sem RS,vubec mě nevadi,když nekdo bivakuje,ale sere mě to když je bordel.kvuli tomu sem si dělal straž a jdu tvrdě po tom....mužu vam klidnou hlavou řict,že největši bordel dělaji ti mistni co jsi jdou pro kapra na oběd.je to jen na nas,jak se k tomu postavime.

                    Nelhierro - Profil | Ne 2.2.2014 11:36:01

                    Mrknato >> Nijak, začleňte se k bezdomovcům. A nebo musíte tam, kde je sněhu dostatek. :-) A k eskymákům ještě nedorazil pokrok? Tak jako ke kaprařům dorazil bivak, k eskymákům mělo dorazit sněhové dělo, ne?

                      NPiškothonza - Profil | Ne 2.2.2014 11:35:52

                      elhierro >> ahoj,a ty maringotky,rádobycaravany,rádobyhausboty vytahaný na břehu,různý boudy a cikánský ležení,čemu vy na Orlíku říkáte rekreační oblasti tam patří????? To, co ty a tobě podobní, konkrétně na tom Orlíku za ty léta napáchali,neudělaj stovky kaprařů s bivakama za sto let....ty moralisto....

                        NFRANK71 - Profil | Ne 2.2.2014 11:35:47

                        elhierro >> ja myslel,ze zakon je zakon, a tak se musi dodrzovat. Uz komunisti zakazovali trempovani a nepovedlo se jim to. A jak by rekl piskot, bivakar je hlidaci pes na ty pytlaky orlicky a masare, maji tam maringotku a uz si mysli, ze jim patri cela prehrada.

                          NShawt - Profil | Ne 2.2.2014 11:34:57

                          sumec 1950 >> ja ano,ale ne v CR :))) Zeme krasna, jen lidi to nejak kazi...

                            Nsumec 1950 - Profil | Ne 2.2.2014 11:33:27

                            Tak mě připadá,že všechno vidíte černě.Znáte taky něco pozitivního?

                              NKocháč - Profil | Ne 2.2.2014 11:32:32

                              Už se těším na nový biwak, jak ho provětrám. V klidu a pohodě postavím na svazovce, nahodím a půjdu si zdřímnout. Pohoda.

                                Nviceroy - Profil | Ne 2.2.2014 11:32:04

                                macc3 >> takze pokud pojedes pre noc nebo na vikend a budes na granulich tak netaboris ani nekempujes ? Pouziti lehatka se spacakem je uz kempovani a pokud mas varic tak i o taboreni a je uplne jedno jestli chrapes ve stanu pod destnikem nebo pod sirakem

                                  NPíňas - Profil | Ne 2.2.2014 11:31:31

                                  FRANK71 >> Jelikož jsem taky Orlíkář tak musím říct že ty lodě nevadí,teda alespoň u nás v tábořišti,ale vadí mi když tam přijdou chytat rybáři kteří jsou cizí a do té lodě ti naserou protože jsou líní si dojít padesát metrů na záchod a nebo nám na těch lodí kuchají ryby a všechno kromě masa tam nechají,vnitřnosti-hlavy-všechno pěkně pod lod nebo do lodi-však on si to majitel uklidí-nejraději bych jim zlámal hnáty

                                    NGrassel - Profil | Ne 2.2.2014 11:30:44

                                    elhierro >> Ano, v RŘ,je to jasně napsáno,o tom žádná.. Na druhou stranu,pokud je na tom bordelu vidět,že tam leží dýl (a to se dá poznat),Ty bys byl schopen za to potrestat,toho,co tam prěvě sedí? Buďme trošku lidi...
                                    Po mě nezustal nikdy u vody ani vajgl,ale na druhou stranu cizí bordel neuklízím a ani nebudu (nebavim se o jedne krabičce cigaret,nebo jedné petce,tu samozrejmne hodim k mýmu smeti a odnesu). Nebudu chodit k vodě s pytlem,co kdyby tam predemnou bylo nejaky hovado...tak abych to po nem mohl uklidit a místo rybačky,hodinu uklizet..

                                      NMrknato - Profil | Ne 2.2.2014 11:29:55

                                      elhierro >> Tak bacha! Já jsem se dal od prvního k eskymákům a ti si stěžují, že není sníh na iglů a tak pod čím mají bydlet HA! Jdou do PRIORu a koupí si stan. Jak se máme podle tebe začleniti bez střechy nad hlavou?

                                        Nshiro utsuri - Profil | Ne 2.2.2014 11:29:55

                                        sumec 1950 >> Věřím. Ono to musíš brát v klidu. Kdyby nebyly bivaky, K 70, chyt a pust a nonstopka, tak by nebylo o čem psat a hádat. Jen by mě zajímalo do čeho a do koho by ty rýpalové ryli :-)