- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bivakování na D5 (Mušov)
Ahoj rybáři a rybářky, měl bych dotaz ohledně bivakování na D5. Podle toho, co jsem si přečetl na různých diskuzích, se zde bivakovat dá, ale nejsem si jistý, jestli to stále platí. Platí tedy tato mapa, kde je bivakování označeno zeleně jako povolené a červeně jako zakázané, nebo se pravidla změnila?Díky za odpovědi!
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
10x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NLada66 - Profil | St 26.3.2025 14:56:46
NMušketýr - Profil | St 26.3.2025 14:17:46
Nstormandnature - Profil | St 26.3.2025 13:46:33
Nstormandnature - Profil | St 26.3.2025 13:38:07
Navíc doby, kdy tihle borci točili video o lovu kaprů, všechna ta kaprařina u nás teprve začínala. Dneska (a právě i kvůli takovým filmům) takhle chytá kde kdo. Každej to bere ve stylu, já si zaplatil, já můžu. Kdyby se ti na louce, kde děláš trávu pro dobytek, co týden střídaly party rybářů, jezdili tam auty hlava nehlava, všude by bylo nasráno, bordel v lepším případě nechanej v pytli u keře, tak posečeš hovno a hodíš na cestu závoru. Povolenka tě opravňuje k lovu, nikoliv k táboření, vjezdu, rozdělávání ohňů atd.
Navíc kaprařina v českém pojetí je náhony vzdálená kaprařině na anglických klubových vodách.
NLada66 - Profil | St 26.3.2025 13:10:23
N$ - Profil | St 26.3.2025 13:02:45
Cíleným potrestáním hovada změníš svět k lepšímu. A kdyby to platilo ve více aspektech žití, jen lépe, oni by totiž byli trestáni stále ti stejní jednotlivci a ostatní by fungovali dle svých vlastních morálních mantinelů, které nejdou přes společenskou normu
Nčakin - Profil | St 26.3.2025 13:01:56
Před pár lety jsem se zařekl, že se tady na mrku už nebudu k ničemu vyjadřovat, ale momentální situace mě k tomu bohužel vyprovokovala...!
Si jedna z mnoha ovcí, která furt mele do kola sračky o tom, jak se musí momentální stav respektovat, jak si za to můžou rybáři sami a že jsme bordeláři a podobné sračky....!!!!
Tím pádem půjde celá kaprařina postupně do hajzlu a lidi podobného smýšlení, jako ty to jenom odkývají...
Nazdar bazar!!!!!!
NLada66 - Profil | St 26.3.2025 12:53:45
Nhraji - Profil | St 26.3.2025 12:45:07
Nčakin - Profil | St 26.3.2025 12:39:24
Jde to celé nějak do hajzlu a bohužel většina lidí se na to bude jen dívat a kývat hlavou, jak nemocný osel.....
Řeknu jen jedno - SEREME SI DO VLASTNÍHO HNÍZDA...!!!
Přeberte si to, jak chcete...
Nazdar
Nkakr - Profil | St 26.3.2025 12:33:56
Bez vulgarit by to nešlo??
Nkakr - Profil | St 26.3.2025 12:31:20
Já na podobných DVD fakt nevyrostl. Ale na vandry jsem jezdil před 65 roky. Máš recht, tehdy žádné obecní vyhlášky neexistovaly a prakticky se stanovalo kdekoli. Na druhou stranu chápu proč se dnes zákazy vyskytují, kdo má bordel.který v katastru obce má po tábornících uklízet? Babo raď....
Nčakin - Profil | St 26.3.2025 12:21:19
Ale když strávím s děckama 3 hodiny jízdy kolem sedmičky hledáním místa a nakonec se vrátím zpět k nám na řeku Moravu, tak tě to prostě nasere a říkáš si proč se to kurva nechalo tak daleko dojít....!!!
A pak ti někdo řekne - tam nemůžeš, tam je zákaz, támhle je taky zákaz, tam je soukromý pozemek, tam dal je taky vlastně soukromý pozemek a vlastně na většině téhle obrovské plochy je zákaz bivakování...!!! Piča to ti hlava nebere...
A pak jedeš a pod Pavlovem vidíš kilometry karavanů, chatek zbytých z kde čeho no prostě bordel!!!!!
A pak ti nějaká piča řekne, že tvůj stan je problém...
NKlose - Profil | St 26.3.2025 12:09:35
Nčakin - Profil | St 26.3.2025 12:06:35
Výpravy pod stan, pohoda s kamarádama u vody, příroda, kapři, prostě pohoda...!
Taky jsem tuhle dobu zažil. Mohl jsem si rozdělat stan v podstatě kde jsem chtěl. A stejně, jako teď jsme nic špatného nedělali a vždy bylo po nás čisto. Ale hlavně po nás bylo zase volno! A ne žádné pojebané karavany nebo chaty!!!!!
Tihle chlapi dělali něco špatného??? Nebo naopak byli v tom okamžiku nejšťastnější na světě??? Užívali si to plnými doušky??? Přesně, jak říkal Jarda v jednom z videí - lidi nám naopak tenkrát fandili a porybní byli tak nějak normální!!!
Můžeš mi říct, co je na tom špatného??? To je něco fatálního vzít děti pod stan k vodě, nahodit pruty, večer rozdělat táborák, opéct špekáčky??? Prostě tábořit???
Lidi táboří rádi odjakživa... Patří to k nám!!!!!
Nkakr - Profil | St 26.3.2025 12:06:21
Slušně jsem se zeptal a slušnost je na otázku odpovědět.
Což neumíš.
NKlose - Profil | St 26.3.2025 11:58:43
Nčakin - Profil | St 26.3.2025 11:45:21
A teď speciálně pro tebe ještě jednou...!!! Kurva co na tom nechápeš??? Pleteš hrušky s jabkama! Obce nám ZAKAZUJÍ stanovat a tábořit + ZÁKAZY vjezdu!!!!! ZÁKAZ znamená, že už se tam v životě nepodiváš!!!! Chápeš???
Na druhou stranu případné nedodržení pravidel, tak, jak navrhují já, znamená POSTIH vysokou finanční pokutou nebo případné odebrání povolenky například na 5 let! Chápeš???
No a jako příklad uvedu jízdu po silnicích třeba v Rakousku nebo v Německu. Jak se tam chováš? Čumíš furt na tachometr, abys naaaaahodou nepřekročil povolenou rychlost, PROTOŽE víš, že za to hrozí velmi vysoké pokuty až např. možné odebrání řidičského oprávnění...! Kapišto?????
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NJádro chilli žroutů11224
NPokec - Vranovská přehrada15071
NKutilské jádro MRKu5344
NOpravy a úpravy navijáků5905
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
NUdírny a uzení51139
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22049
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NNa ryby na kole194
Kde to žije - všechna témata
15:57NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
15:43NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 29
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












