🔥 Grill a grilování 🔥

Vítejte ve skupině pro všechny milovníky grilování! Ať už preferujete maso, ryby, zeleninu nebo sladké dobroty na grilu, tady najdete inspiraci, tipy a triky, jak posunout své grilovací umění na vyšší level.

✅ Sdílejte své oblíbené recepty
✅ Pochlubte se fotkami z vašich grilovaček
✅ Poradíme si s výběrem grilu, uhlí i koření
✅ Diskutujeme o technikách přípravy masa i ryb
✅ Sdílíme zkušenosti s výrobou vlastních grilů.

Pojďme společně vytvořit tu nejlepší grilovací komunitu! 🍖🔥

😀😀😀
Autor diskuse: CHaP - Profil , 7.2.2025 všeobecné - ostatní

🔥 Jaký typ grilu preferujete?

A) 1️⃣ Klasický na dřevěné uhlí – pro tu pravou chuť a vůni grilování67%

B) 2️⃣ Plynový gril – rychlý start a snadná regulace teploty17%

C) 3️⃣ Elektrický gril – ideální na balkon nebo do bytu2%

D) 4️⃣ Gril vlastní výroby – originální řešení na míru6%

E) 5️⃣ Kombinovaný gril – třeba s udírnou nebo pečicí plochou3%

F) 6️⃣ Jiný typ – napište do komentářů!5%

Od 9.2.2025 hlasovalo 121 čtenářů.

Quel Malheur - Profil | St 22.4.2026 14:59:20

Ted uz alespom ti z vas co mi za leta prudeni chteli dat po hube vite jak vypadam :-D

    Quel Malheur - Profil | Út 21.4.2026 8:02:06

    Pike >> to ja jsem pochopil a mam to velice podobne. Jsem chodicim dukazem toho ze zas tak slozite to neni...

      Pike - Profil | Po 20.4.2026 18:21:11

      berlinan >> hezky pěkně.👍

        berlinan - Profil | Po 20.4.2026 18:06:16

        Pike >> nazdar, ještě jednou dík, bulky, burgry… všechno se to povedlo… kromě fotek teda.
        Ale všichni byli spokojení.
        Karamelizovanou cibulku a coleslaw z červeného zelí jsem udělal už den předem, bulky pak vypekl po obědě, do rozehřáté trouby šly pak brambory, pak na gril slaninka, burgry jsem dělal jako poslední.
        … kompletování docela frmol, pak následovala okamžitá konzumace, fotky se udělaly jen dvě 🙈
        Ale co, hlavně že chutnalo a pochvala od kolegů potěšila😉🤟

          Pike - Profil | Po 20.4.2026 17:03:53

          Quel Malheur >> to je klidně možné. Stalo se mi to u jiného receptu.
          Já tím ale chtěl říct (asi to tak nevyznělo, tedy moje chyba), že když jsem to dal já, že to musí dát každý, protože jsem nešikovný a nejsem dobrý pekař.

            Quel Malheur - Profil | Po 20.4.2026 16:52:03

            Pike >> až je budeš dělat po stopadesátýdevátý, moje čerstvá zkušenost, tak se ti na pár pokusů začnou srát :-D Nevím jestli je to statistická pravděpodobnost nebo anomálie, ale jak si člověk začne bejt jistej že by to dělal se zavázanejma očima, tak ho to nakope..podobnou fázi jsem měl i u chleba...aneb ověřit si že i po letech umím hovno je zdarma a fajn :-D

              berlinan - Profil | Pá 17.4.2026 8:59:49

              Pike >> díky moc👍🙏

                Pike - Profil | Pá 17.4.2026 8:27:15

                berlinan >> cibulka zde, receptů je plno, šlo by to asi i podle intuice, ale já mám rád přesné recepty:

                https://youtu.be/03kK7lB1z2o?is=kS_Z8adICtnaTCmD

                  Pike - Profil | Pá 17.4.2026 8:26:07

                  berlinan >> čest. Bulky jsem dělal 3x a povedly se mi pokaždé. Nejhorší je u nich to vytvarování, aby se nerozkydly.

                  https://youtu.be/6n5l1lFnvxE?is=FadLwWe8lL6Y4Hdo

                    berlinan - Profil | Pá 17.4.2026 8:13:07

                    Pike >> ahoj, mohl bych poprosit o recept na ty bulky a tu karamelizovanou cibuli?

                      medvěd - Profil | Čt 16.4.2026 15:15:47

                      Drozďák >> no doma to jist nikdo nechtel,ale kdy jsem to vzal na bečku,zaprasilo se po tom

                        medvěd - Profil | Čt 16.4.2026 15:14:57

                        Filla >> jj.jak taveňák

                          Drozďák - Profil | St 15.4.2026 12:39:36

                          medvěd >> to jsou slušný uloženky, taky mám rád plísňáky vyzrálý úplně na doraz :-) Sice pod nima ten pajšl maličko úpí, ale když do hajzlu, tak ve zlatym kočáru....Pěkný to máš.

                            Filla - Profil | St 15.4.2026 9:25:03

                            medvěd >> napsal bych, musíš je dělat u tchýně. Ale vím, že se to nehodí..
                            Každopádně když jsem si ty modráky zoomoval, abych viděl jak to máš prolezlý a krémový, slintal jsem jak bernardýn.

                              medvěd - Profil | St 15.4.2026 8:30:35

                              Filla >> to je starý.Už jsem ho dlouho nedělal.Ta modrá plíseň je strašně úporná.Skáče topak na vše

                                Filla - Profil | St 15.4.2026 8:23:28

                                medvěd >> tvl to je porňo! Pěkně si to jedeš, treňo 💪

                                  Filla - Profil | St 15.4.2026 8:22:29

                                  rybobuch >> možná jsi zatím neměl štěstí na kvalitu? Podařenej burger je svatba chutí.

                                    medvěd - Profil | St 15.4.2026 8:09:28

                                    Filla >> zíleží na tom jak dlouho zraje

                                      rybobuch - Profil | St 15.4.2026 0:35:40

                                      Filla >> Ty modré sýry mám tak k červenému rád. Stejně tak ovčí či kozí plísňové sýry.
                                      Jen jsem nějak nepřišel na chuť těm houskám s burgry, kdy se to nedá strčit do huby.......