Já BRZÁK 😤

Diskuse s Lubou. O něm s ním bez něj......
Autor diskuse: Vash - Profil , 23.9.2024 všeobecné - příhody, kuriozity
Dále moderují: MAXXSKATER Profil + brzak Profil

měl by brzák opustit působnost na mrku či ne?

A) ano29%

B) ne71%

Od 25.9.2024 hlasovalo 79 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NPedro1 - Profil | Út 4.2.2025 10:08:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

brzak >> Kdykoliv:-)

Ať je leden, nebo únor, sezona se blíží,
brzák řve furt jako bůvol, k tůni se zas plíží.
Náhle spatří oko jeho, stopy v blátě patrné,
zalekne se, nechá všeho, v hlavičce mu zatrne.
"Kýho vejra, kýho ďábla, mám já teďka v revíru",
zloba do něj rázem vjela, hnedle bylo po míru.
"Hnusný hajzle, nenasyto, tebe tady nesnesu,
všechny vydry, včetně této, od vody já odnesu".

Pasti líčí, záda bolí, podbradek se nafukuje,
okolo to sype solí, doufá že to zafunguje.
Za rozbřesku k vodě spěchá, krocátko se tetelí,
igelitka bude plná, kapry já mám v prdeli.
Na místě však zří tu hrůzu, pasti všechny zničené,
ku pomoci volá múzu, před ním monstrum skrčené.

Hlavu má jak obří sumec, tělo jako vydry tři,
pařáty jak štičí zuby, jeho nozdry zavětří.
"Do prdele práce marná, nech mě žíti, prosí moc",
příšera však už se blíží, Brzda volá o pomoc.
"Snažně prosím, všichni svatí, masení já zanechám,
slibuji vám, milí drazí, rybu už si nenechám".
Veletvor se chvíli dívá, rolák zkoumá Brzáka,
otočí se, voda šplouchá, kouká jemu na ptáka.
"Ještě jednou uvidím Tě, rybičce jak zkřížíš cestu,
odnesu Tě, sežeru Tě", mává ve svém hrozném gestu.

Brzák domů prchá rychle, vůkol zem se propadá,
letí, běží, kymácí se, dechu sotva popadá.
Další ráno probudí se, vše jak zlý sen připadá,
otřepe se, zamyslí se, rázem pruty popadá.
"Zdálo se to, sny jsou divné, kapří maso dochází,
půjdu na ně, pozor si dám, sednu já si na hrázi".
Přijde k vodě, rozhlédne se, "nikde nikdo bude klid",

hladina však prolomí se, obří monstrum představí se, velké oči zamrkají, ..........., hotovo je, dokonáno,
brzák nevstane už ráno, kapři, štiky, candáti, mají život zachráněný, Brzák už se nevrátí!

    Nbrzak - Profil | Út 22.10.2024 11:18:49

    Vash >> no vidíš to,já jsem tomu neutekl a skončil jsem,já kluk z města,u psovodů v Bílku u Chotěboře a hlídal muničáky.

      NVash - Profil | Út 22.10.2024 11:16:02

      brzak >> Tak na to se nedá nijak reagovat 😱 Tak maximálně tím, že každý intelektuál má v knihovně modrou knížku 😤🤘🤣

        Nbrzak - Profil | Út 22.10.2024 11:13:47

        Vash >> nic v tom nehledej,jen jsem si rejpnul a čekal že zareaguješ hned )))

          NKnapík - Profil | Út 22.10.2024 11:11:29

          Worm >> ocas se odřezával, aby mohlo něco vykapat, ale osobní srovnání obou verzí nemám.

            Nbrzak - Profil | Út 22.10.2024 11:10:47

            Knapík >> jde o to zda by to šlo a netrhalo se to když byli v mrazáku.

              NWorm - Profil | Út 22.10.2024 10:09:51

              Kolis >> To víš......třeba už doma viděli, že bys nemusel od sousedky trefit a "brali na držáka" aby tě navigovali do Kolisova ;o)))))

                NKolis - Profil | Út 22.10.2024 10:03:16

                Worm >> Instinktivně jsem trefil domu i se slečnou ledničkou. Ráno jsem byl překvapený, ze jsem se neprobudil u sousedky 🤪😃

                  NWorm - Profil | Út 22.10.2024 10:01:24

                  Knapík >> Už jsem kdysi viděl techniku pouhého rozříznutí,nakořenění a následného svázání.....bylo to proti stylu "nasolená úhoří šprcka"....trochu méně tučnější, jelikož řezem tuk částečně odkapal......že jdu teda taky zrovna kolem :o)))

                    NWorm - Profil | Út 22.10.2024 9:54:29

                    Pedro1 >> Kloboučka myslíš.....tvýho kamaráda a Netipovo stín?....Chtěl jsi ho topit, jo? :o)

                      NWorm - Profil | Út 22.10.2024 9:53:38

                      Kolis >> Já tam bohužel / naštěstí nebyl....jen jsem ti dělal společnost při cestě zpátky do Asie, kdy jsi se stavil na skok a pár piv tady v Koněpůlkách :o)
                      Doteď vidím nasranej fejs mojí bývalé partnerky, když jsem se vrátil/přimotal po tom, co jsi nastěhoval tu svojí ledničku do vlaku :o))))))))))

                      Možná by se bál, že na gumičkách by byl jeho gezicht :o)

                        NKolis - Profil | Út 22.10.2024 9:36:26

                        Worm >> Postnul bych fotodokumentaci z akce "BUBAK 2011", ale Lubčovi by se asi přitížilo 😜😃

                          NKolis - Profil | Út 22.10.2024 9:27:04

                          Pedro1 >> Po očku to sleduji 🙂

                          Amen 😃

                            NPedro1 - Profil | Út 22.10.2024 9:25:20

                            Kolis >> Jsem si říkal, jestli Tě vylákám:-)))

                            MRKosrazy asi utnula má připomínka MM a RomanoviC, když jsem se zeptal, zda mají dobré pojištění, až se pán v kloboučku utopí. Tím skončila celá soutěž i srazy:-)))

                              NKolis - Profil | Út 22.10.2024 9:24:01

                              Pedro1 >> Jj, tak to bylo a svJet byl ještě v pořádku 🖕😜

                                NVash - Profil | Út 22.10.2024 9:12:23

                                Piskořík >> No vypadá to tak 🤨
                                Stále přemýšlím co tím výrokem chtěl dokázat 🤔 Nasrat mi,.urazit, zesměšnit 🤣
                                To sou vždy povedené výkřiky do tmy 🤘

                                  NPiskořík - Profil | Út 22.10.2024 8:48:54

                                  Vash >> :o)))

                                  Ten musel fasovat, že se z něj stal nakovej Nenažranec a teď se vybíjí na kapřích hlavičkách...;o)

                                    NKnapík - Profil | Út 22.10.2024 7:43:14

                                    brzak >> když se udí úhoř, tak se skoro celý stáhne, nakoření a ta kůže se zas přetáhne zpět. Jen tak, že jdu kolem.

                                      NVash - Profil | Út 22.10.2024 6:40:14

                                      brzak >> Oni tě tam šikanovali, že si teď takový 🤨🤣🤘

                                        Nbrzak - Profil | Út 22.10.2024 1:59:02

                                        Vash >> řekl ten co ani nebyl na vojně,aleluja ….☝😀

                                          NVash - Profil | Po 21.10.2024 22:40:25

                                          Káceč >> Bo je to amathér 😝 A rádoby masnička 😤🤘🖕