Sranda bez nadsázky 🤘

Zde je vítán každý humor, sranda 👍 Já určitě nic mazat nebudu 😤 Vlastně jo. Napadání, osočování, vulgarismy.... Jinak, bavte se 😝
Autor diskuse: Vash - Profil , 28.1.2024 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: lovec 01 Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nludek 73 - Profil | Ne 21.6.2026 9:47:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

-

    Nbart.bm - Profil | Po 12.1.2026 18:15:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    .

      NKreja - Profil | Po 12.1.2026 17:39:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      ..

        NKreja - Profil | Po 12.1.2026 17:26:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        ..

          Nteoretik - Profil | Po 12.1.2026 16:52:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            NŠUKI - Profil | Po 12.1.2026 16:45:10

            brzak >> Sharry - Profil | SZ | Ne 11.1.2026 16:31:36 - SKVĚLÝ

            24 hodin a repete... 🤭

              Nbrzak - Profil | Po 12.1.2026 16:32:16

              😄

                Nwanman - Profil | Po 12.1.2026 13:55:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                .

                  Nludek 73 - Profil | Po 12.1.2026 13:06:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  ,

                    NDalis75 - Profil | Po 12.1.2026 12:43:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Ne, cyklista nemá obecně povinnost užít cyklostezku, pokud není výslovně přikázáno značkou (např. "Stezka pro cyklisty" s příkazovou značkou). Může jet po silnici, pokud to není zakázáno (zákaz vjezdu jízdních kol). Povinnost užít cyklostezku se týká pouze vyhrazených pruhů a stezek pro cyklisty (s příkazovou značkou 413) a v případě souběžné silnice, kde je ale často možnost výjimky z důvodu bezpečnosti nebo plynulosti provozu, což Nejvyšší správní soud potvrdil.

                    Tolik AI

                    Kdy není cyklostezka povinná
                    Stezka pro chodce a cyklisty (společná): Cyklista není povinen ji užít. Může se rozhodnout, zda pojede po stezce, nebo po silnici, a soud potvrdil, že má na vybranou, ale musí dbát na ohleduplnost.
                    Souběžná cyklostezka (s možností volby): Pokud je vedle silnice stezka (často pro chodce a cyklisty), cyklista není povinen ji použít, pokud by to ohrozilo bezpečnost nebo plynulost provozu. Může jet po silnici, pokud není zákaz vjezdu cyklistů.

                      NDalis75 - Profil | Po 12.1.2026 12:41:57

                      Popik >> řekneš žes najel tam kde není nájezd na cyklostezku a vracet se nebudeš.. o urcenem pruhu to neplatí.. ten musíš použít

                        NPopik - Profil | Po 12.1.2026 12:30:51

                        bart.bm >> fakt ne? Ja mam za to, ze kdyz je cyklostezka, tak je na silnici cedule zakazu cyklistu...

                          NLadas78 - Profil | Po 12.1.2026 12:29:17

                          Dalis75 >> každému takovému přeji zlomenou pravou ruku a prošlaplý dráty v kole ruku aby si nemohl umřít zadek a dráty aby memohl vyjet...

                            NVašek74 - Profil | Po 12.1.2026 12:12:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            .

                              NVash - Profil | Po 12.1.2026 12:11:20

                              bart.bm >> Já vím 😕🤘😉 Já osobně bych ji využil 👍 Minulý týden se na mě ze zatáčky vyřítil cyklista a skončil mi na haupně 😲 Ještě, že sem se rozjížděl....

                                NRobur - Profil | Po 12.1.2026 12:07:05

                                Retro. Ale pořád dobrý

                                  NDalis75 - Profil | Po 12.1.2026 11:43:59

                                  Ladas78 >> Darwinova teorie snad bude fungovat 🤔🤦

                                    NDalis75 - Profil | Po 12.1.2026 11:43:05

                                    Vash >> není prohnutá 😁

                                      Nbart.bm - Profil | Po 12.1.2026 11:38:53

                                      Vash >> S tím nic neuděláš,cyklista není povinnen jet po cyklostezce. Takový je i nález nejvyššího soudu 🤷

                                        Nbart.bm - Profil | Po 12.1.2026 11:37:18

                                        Ned >> Takových citátů co dotyčný neřekl je plný internet. Bohužel,dnešní doba. Werich se musí točit za to co říká jak vrtule 🙄

                                          NLadas78 - Profil | Po 12.1.2026 11:26:01

                                          Dalis75 >> včera v 6 večer Choceň u řeky a tam blbec na kole bez světla na silnici u kraje v zmrazkách a jede si jak nic normalni lidi ubývají ono vůbec sednout si v tomhle na kolo je vrchol kreténizmu dneska další-18 a před pluhem si to šlape asi do práce...