Pivo- craft beer

Vkládejte jakákoli piva z minipivovarů,nebo zajímavých edicí odchylek průmyslových pivovarů,
Autor diskuse: Beerotzutz - Profil , 29.1.2023 všeobecné - ostatní

Jaký pivovar vás baví? Málo možností,že? :-)

A) Zichovec17%

B) Matuška8%

C) Nachmelená opice42%

D) Antoš6%

E) Raven5%

F) Falkenštejn5%

G) Clock7%

H) Volt3%

I) Permon7%

J) Máša1%

Od 29.1.2023 hlasovalo 88 čtenářů.

chřenovák - Profil | Út 28.5.2024 9:48:46

Vzal jsem si Proud 🤠

    chřenovák - Profil | Út 28.5.2024 9:44:59

    https://mapy.cz/s/dezucuzaja
    Velký výběr tam mají pivek 🤠

      mlíčnák - Profil | Út 14.5.2024 0:34:34

      chřenovák >> nám smakuje řezaný Bernard po vylagosu od vody o)

        Beerotzutz - Profil | So 11.5.2024 20:29:10

        Výborné pivko

          chřenovák - Profil | Út 7.5.2024 13:48:58

          🍻

            chřenovák - Profil | So 4.5.2024 14:47:42

            Dneska jsem si dal na závodech desítku Bernard Chuťově dobrá

              Piskořík - Profil | So 4.5.2024 11:33:56

              Tohle mi doporučil kamarád….teď měl od vaření pauzu, pořizoval novej stroj…..;o)

              Výborný píva….:o)

                mlíčnák - Profil | Po 22.4.2024 16:54:42

                ceczubr >> dobré jídlo k pivku určitě nevadí o)

                  razisdas - Profil | So 20.4.2024 19:33:37

                  Piskořík >> ten je muj nejoblibenejsi. Silny, ale chmelovy. To me bavi.

                    Piskořík - Profil | So 20.4.2024 19:28:02

                    Výrazný, pitelnost 3/5, dobře silný….dát druhou, tak budu zpívat….;o)

                      razisdas - Profil | So 20.4.2024 19:10:32

                      Lauri >> neni to na kazdodenni popijeni. Vzal jsem spis ze zvedavosti

                        Lauri - Profil | So 20.4.2024 19:07:51

                        razisdas >> viděl jsem clocka v plechu,ale ta cena mě odradila

                          Lauri - Profil | Čt 18.4.2024 19:20:23

                          mlíčnák >> 👍

                            razisdas - Profil | St 17.4.2024 14:46:22

                            Neco pro zabavu

                              ceczubr - Profil | St 17.4.2024 11:56:50

                              ceczubr >> Dal jsem omylem do jiné skupiny, jestli vadí, smažte.

                                ceczubr - Profil | St 17.4.2024 11:06:02

                                Včera v poledne před odjezdem v Kralicích v řízkovně šnycl jak sloní ucho, pivo Bohém a já citrolimo. Na Oslava 3 MP, pstruh 0, já 2 x jel. tloušť. Krásná procházka do údolí, pak zpět byl trochu porod, kilák do 30-35° hanku.

                                  mlíčnák - Profil | St 17.4.2024 0:50:20

                                  Lauri >> Plzeň 12 za 45, Radegast 10 35kc
                                  50 metrů od lovneho místa o)
                                  Smažák s hranolkama, tatarskou a oblohou za za 140 .

                                    Carlito - Profil | Út 16.4.2024 14:41:26

                                    Rohozec Cherry, 3,9%
                                    Ja byl prijemne prekvapenej, ale je to tak ochutnat a pokracovat dal

                                      Lauri - Profil | Út 16.4.2024 10:18:06

                                      Anežka

                                        Lauri - Profil | Čt 4.4.2024 19:06:27

                                        mlíčnák >> fakt to tam mají za tyhle ceny. Prostě ráj na zemi✌