Pivo- craft beer

Vkládejte jakákoli piva z minipivovarů,nebo zajímavých edicí odchylek průmyslových pivovarů,
Autor diskuse: Beerotzutz - Profil , 29.1.2023 všeobecné - ostatní

Jaký pivovar vás baví? Málo možností,že? :-)

A) Zichovec17%

B) Matuška8%

C) Nachmelená opice42%

D) Antoš6%

E) Raven5%

F) Falkenštejn5%

G) Clock7%

H) Volt3%

I) Permon7%

J) Máša1%

Od 29.1.2023 hlasovalo 88 čtenářů.

Nrazisdas - Profil | Út 2.7.2024 16:58:19

Trocha té komerce. Ale ne moc.

    Nchřenovák - Profil | Pá 28.6.2024 19:25:20

    Hubert 12

      NBeerotzutz - Profil | Po 24.6.2024 23:21:12

      Kousek ciziny...😉

        NBeerotzutz - Profil | Po 24.6.2024 21:58:59

        ✌️

          NBeerotzutz - Profil | Po 24.6.2024 18:57:48

          Tahle recenze vůbec nesedí,je 8 let stará a pivo se určitě zlepšilo,je výtečné.
          https://www.pivnici.cz/pivo/plasy-nachmelenec/

            NBeerotzutz - Profil | So 22.6.2024 22:33:35

            chřenovák >> Kazatele jsem měl před měsícem v Havířské boudě a docela mi chutnal.Měl jsem ho poprvé.

              Nludek 73 - Profil | So 22.6.2024 19:55:17

              Paličák

                Nchřenovák - Profil | So 22.6.2024 19:22:07

                Jeden místní Kazatel 🤠

                  NBeerotzutz - Profil | So 22.6.2024 18:31:04

                  ✌️

                    NBeerotzutz - Profil | Čt 20.6.2024 20:53:38

                    👌

                      NBeerotzutz - Profil | Čt 20.6.2024 19:42:02

                      kurtus >> Rád bych napsal,že mi něco od nich chutnalo,ale měl jsem z Chříče i další vzorky: Nocturno,Vinnetou,Hastrman, Konopásek,Blossom expres... Všechno bylo divnopivo,už si ani nepamatuji co všechno jsem měl,například Nocturno vybídlo k vylití,to byl ajatin jaxviňa😅
                      Když jsem v pivovaru ta piva kupoval,tak na dvoře bylo asi 20 lidí a spokojeně to popíjeli,nechápu.
                      Edit: přečetl jsem si článek a Nebožtíka jsem taky kdysi měl a to byl extra hnus.

                        Nkurtus - Profil | St 19.6.2024 15:30:17

                        Beerotzutz >> ahoj, mel jsem od nich jen Pazdrata 11. Postup shodny jako pises ty - dal jsem tomu sanci jednou, pak znovu a uz to opakovat nebudu. Diky za to info k jejich ostatním vzorkum! Ušetřím si zklamání;o))

                          NBeerotzutz - Profil | Út 18.6.2024 11:24:05

                          Nedoporučuji, už jsem tomu opět dal šanci a tohle prostě nee.
                          Nic z toho...i když to špatně nevypadá.
                          Chříč.

                            Nrazisdas - Profil | Pá 14.6.2024 17:13:38

                            Dnes toto

                              Nchřenovák - Profil | So 8.6.2024 19:11:16

                              razisdas >> To pivo pilo dost pitelne , když bylo studené a žízeň 🤠
                              Asi ho už cíleně kupovat nebudu 😂

                                Nchřenovák - Profil | So 8.6.2024 19:07:49

                                Náhodou jsme šli kolem minipivovaru Březova
                                Pivo IPA 13 dobré i jídlo 👍

                                  Nrazisdas - Profil | Út 4.6.2024 17:25:43

                                  Piskořík >> clock me zatim nikdy nezklamal.

                                    Nrazisdas - Profil | Út 4.6.2024 17:11:49

                                    chřenovák >> Vzal jsem to v krame aniz bych cetl etiketu. Po ochutnani jsem zacal cist. Aha aroma, aha prazdroj 🤣
                                    Priste si radsi koupim lidl pivo. Je levnejsi a chutna aspon trochu jako pivo🤣

                                      Nsimak.cz - Profil | Ne 2.6.2024 19:30:09

                                      chřenovák >> Tenhle "ležák" od Proudu je za mě krok vedle. Koupil jsem si ze zvědavosti jednu plechovku a dopil jsem jí jen s velkým odporem. Tak jsem zvědavý na tvoje dojmy.

                                        Nrazisdas - Profil | Ne 2.6.2024 19:23:27

                                        Něco z olomócka 😁