Pivo- craft beer

Vkládejte jakákoli piva z minipivovarů,nebo zajímavých edicí odchylek průmyslových pivovarů,
Autor diskuse: Beerotzutz - Profil , 29.1.2023 všeobecné - ostatní

Jaký pivovar vás baví? Málo možností,že? :-)

A) Zichovec17%

B) Matuška8%

C) Nachmelená opice42%

D) Antoš6%

E) Raven5%

F) Falkenštejn5%

G) Clock7%

H) Volt3%

I) Permon7%

J) Máša1%

Od 29.1.2023 hlasovalo 88 čtenářů.

NPiskořík - Profil | Po 1.4.2024 16:26:12

Kamarád zase něco navařil….po ochutnávce jsem si hned zabukoval celou basu, takže postupně upíjím….nemá cenu to nějak rozepisovat, prostě fakt dobrý pívo….;o)

    NOG - Profil | Ne 31.3.2024 19:46:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Dnešní svátečníci, opět pivovar nezklamal, i když nakuřovaný slad nebyl tak výrazný jako u Líného kominíka

      Nmlíčnák - Profil | Pá 29.3.2024 4:24:00

      dvorák >> 27?
      U nás obyč starobahno za 40 o(
      Jarošov a Bernard za 50.,ale mňamka.

        NLauri - Profil | Čt 28.3.2024 21:11:07

        Dnes se sousedem přes plot

          Nchřenovák - Profil | St 27.3.2024 18:04:15

          Lauri >> 😂

            NLauri - Profil | St 27.3.2024 17:51:41

            Kácov

              Ndvorák - Profil | Út 26.3.2024 17:40:13

              Lauri >> z podhůří. Dá se pít,ale jsou lepší piva. Ale to ty víš.

                NLauri - Profil | Út 26.3.2024 11:15:59

                dvorák >> Krokonoš je dobrej👍 a ke všemu pochází z hor😎

                  Nkurtus - Profil | Út 26.3.2024 9:12:55

                  dvorák >> Krakonose 12 tady bere jeden stanek u reky. Párkrát za sezonu se tam stavíme a bez potíží 2-3 polknu. Samozřejmě ho ale mame s přirážkou kdyz se to musi snést z tech hor;o))) takze za 27 nehrozí...

                    Ndvorák - Profil | Po 25.3.2024 22:41:29

                    Lauri >> Hele má to 5,1 procent alc.,v místních putykách se nabízí od 27 kaček. Žádnej tuzex to není,ale tak nějak ho tu trpíme....

                      NLauri - Profil | Po 25.3.2024 22:01:11

                      dvorák >> jé pán hor👍

                        Ndvorák - Profil | Ne 24.3.2024 22:52:18

                        kurtus >> dobrý, Velikonoce jsou ale ještě daleko a tak tu zvolna popíjíme místní. Ten barvu nemění,na svátky vždy přidá koně, takže sváteční čtrnáctka. Na fotce teda dvanda, nemusím mít vše.

                          Nkurtus - Profil | Ne 24.3.2024 21:35:26

                          dvorák >> tady přikládám Velikonoční krasličák z Lobkowiczke produkce, i s pěnou:o)))

                            NLauri - Profil | Ne 24.3.2024 12:16:08

                            dvorák >> 🤣🤣🤣

                              Ndvorák - Profil | So 23.3.2024 20:08:01

                              Lauri >> Příště tam nahoň nějakou pěnu,ať to vypadé jako pivo.

                                NBeerotzutz - Profil | So 23.3.2024 13:42:47

                                Gall >> 😂 Mezi růžemi se holt někdy najde trn😜

                                  NGall - Profil | So 23.3.2024 12:50:13

                                  Matuška super, ale toto je za mě průser, vůně a chuť kočičí moči :-(

                                    NLauri - Profil | So 23.3.2024 12:40:02

                                    Zelené z Opočna

                                      Nmlíčnák - Profil | Ne 17.3.2024 0:02:07

                                      Beerotzutz >> K Antosom sem chodil do sklepka v Pavlově.
                                      Na vínko.
                                      Dnes Islandské a Fajerske.
                                      Fajerske tmavé mňamka neskutečné.
                                      A velryba uzená , no poprvé a naposledy, už mají zákaz.

                                        NBeerotzutz - Profil | So 16.3.2024 20:43:29

                                        Hořká čokoláda.Povedené.