Pivo- craft beer

Vkládejte jakákoli piva z minipivovarů,nebo zajímavých edicí odchylek průmyslových pivovarů,
Autor diskuse: Beerotzutz - Profil , 29.1.2023 všeobecné - ostatní

Jaký pivovar vás baví? Málo možností,že? :-)

A) Zichovec17%

B) Matuška8%

C) Nachmelená opice42%

D) Antoš6%

E) Raven5%

F) Falkenštejn5%

G) Clock7%

H) Volt3%

I) Permon7%

J) Máša1%

Od 29.1.2023 hlasovalo 88 čtenářů.

NBeerotzutz - Profil | So 16.3.2024 20:20:47

Očekávání bylo větší.

    NBeerotzutz - Profil | Pá 15.3.2024 23:25:10

    Ideál na páteční večer 😁

      NBeerotzutz - Profil | Čt 7.3.2024 22:02:24

      Antoš jede furt novinky.

        NBeerotzutz - Profil | St 6.3.2024 0:09:10

        !

          NBeerotzutz - Profil | Pá 1.3.2024 21:10:06

          ..

            NBeerotzutz - Profil | Pá 1.3.2024 20:17:40

            Výborná novinka Máša Řevničov.

              Nrazisdas - Profil | Po 19.2.2024 16:30:35

              Po delší viné pauze pivko. Queen dobré osvezujici. Nymfu vypila zena, prej nic moc.

                Nmlíčnák - Profil | Ne 4.2.2024 22:09:13

                mlíčnák >> víc mi potěšil vínkem 0)
                Asi objednám u kamaráda který tam dělá.
                Myslím vínko.

                  Nmlíčnák - Profil | Ne 4.2.2024 21:55:29

                  Beerotzutz >> měl sem banánové že Štramberka ,ale kaštanové si nedokážu představit.zustanu Jarošovský patriot a kostnu rád od mladého světoběžníka.
                  Občas něco doveze a průser to nikdy nebyl .
                  Má mínus tchajwanské nedovezl o(

                    NBeerotzutz - Profil | Ne 4.2.2024 21:41:09

                    chřenovák >> Taky mi moc chutnalo.
                    22.11. 2018 ✌️

                      NBeerotzutz - Profil | Ne 4.2.2024 19:49:44

                      Další novinka od Antoše.Kooperace s Kosem😉

                        Nchřenovák - Profil | So 3.2.2024 20:19:07

                        Výborné 🍺

                          NBeerotzutz - Profil | So 3.2.2024 18:35:20

                          Na kyseláče mi moc neužije,ale tohle je dobrota.

                            Nmlíčnák - Profil | Pá 2.2.2024 22:15:02

                            Vzorek ..

                              Nmlíčnák - Profil | Pá 2.2.2024 21:55:10

                              Ipa s JP mňamka
                              Pivovar už bez krovů o(

                                Nmlíčnák - Profil | Pá 2.2.2024 2:15:51

                                Zítra,teda už dnes sa stavím v Jarošově na nové vzorky o)

                                  Nmlíčnák - Profil | Pá 2.2.2024 2:03:34

                                  Beerotzutz >> k Antosom sem jezdil do sklipka do Pavlova na víno o)
                                  Zhoda jmen...

                                    Nmlíčnák - Profil | Pá 2.2.2024 1:56:47

                                    Inac už nám buraji Jarošovský pivovar, starý, nový jede o) Doporučuju 15-ku IPU ,luxus posusnanicko o)
                                    Třeba Argema složí nový song o))

                                      Nmlíčnák - Profil | Pá 2.2.2024 0:57:36

                                      Dovezl jedno soferske ,265 .
                                      Starší dovez 330.
                                      V láhvi tam skoro nejsou a čepované vůbec .
                                      Iny kraj iny mrav.
                                      Dovezl kafe a kakaové boby.