Pivo- craft beer

Vkládejte jakákoli piva z minipivovarů,nebo zajímavých edicí odchylek průmyslových pivovarů,
Autor diskuse: Beerotzutz - Profil , 29.1.2023 všeobecné - ostatní

Jaký pivovar vás baví? Málo možností,že? :-)

A) Zichovec17%

B) Matuška8%

C) Nachmelená opice42%

D) Antoš6%

E) Raven5%

F) Falkenštejn5%

G) Clock7%

H) Volt3%

I) Permon7%

J) Máša1%

Od 29.1.2023 hlasovalo 88 čtenářů.

NGall - Profil | Ne 30.7.2023 13:38:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Velká spokojenost :-)

    NLauri - Profil | Ne 30.7.2023 8:31:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Jedno pěkné odpoledne😎

      N28Timo - Profil | Po 17.7.2023 2:15:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Pridám niečo spoza veľkej mláky.. zatiaľ naj, čo som tu ochutnal, fakt dobre..

        NBeerotzutz - Profil | Ne 16.7.2023 22:38:04

        https://www.pivnici.cz/pivo/clock-antonio-gluten-reduced-grapefruit-brut-ipa/
        S recenzí nesouhlas,asi to od té doby vymazlili, žádný hřebíček, anýz....
        Svěží,trochu silnější 🙂
        9,5 voltu hřeje 🙂

          NBeerotzutz - Profil | Ne 16.7.2023 22:35:08

          Tohle jsem vycucl s námahou 😅

            NBeerotzutz - Profil | Ne 16.7.2023 20:01:37

            Marachuj 😃

              NBeerotzutz - Profil | Ne 16.7.2023 19:39:17

              .

                Nchřenovák - Profil | Ne 16.7.2023 17:22:26

                Konečně studené Slovenské pivo 🤣

                  Nmlíčnák - Profil | So 15.7.2023 23:12:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Byvalka mi dovezla Islandské,.
                  Kde nabrali chmel netuším o)

                    Nchřenovák - Profil | So 15.7.2023 21:26:51

                    Pitelne 🤣

                      NBeerotzutz - Profil | Út 11.7.2023 23:04:30

                      https://untappd.com/b/pioneer-beer-estrada/5342599
                      Taková řidší Neipa,ale skvěle pitelná.

                        NBeerotzutz - Profil | Út 11.7.2023 23:02:23

                        Cronicle >> Zkus Stout-Imperial stout,nepít úplně studené,nechat oteplat a vyniknou vůně a chutě hořké čokolády, kávy, určitě neni sladké.Já dřív stouty nemusel,ale nějak jsem jim přišel na chuť.
                        Přeji šťastnou ruku při výběru 😉

                          NCronicle - Profil | Út 11.7.2023 21:33:44

                          schmetterling >> mne vo všeobecnosti tmave pivo príde skladké, veľmi ho neoblubujem, ale pil som, keď nebol weizen :)

                            Nschmetterling - Profil | Út 11.7.2023 21:31:36

                            Cronicle >> kupujem v Kauflande, tmavá 13 bola super

                              NCronicle - Profil | Út 11.7.2023 21:30:08

                              Ahoj, neviem či to tu už padlo, alebo nie, ale za zmienku stojí minipivovar Tatras. Ich pivo sa dá sezónne kúpiť v Kaufe, ale majú aj predajňu v PP (Poprad, pre cezpoľných). Mne najviac chutil Weizen, ale asi niečo zmenili v receptúre a už to nie je to pravé, pre mňa.. Dosť mi to Pifko pripomínalo Edelweiss, prijemne kyslé pšeničné..aj cena sa zmenila, tuším 1L stál 3,99€ teraz myslím, že pýtajú 5,99€..ale po tých dvoch litrových, plastových bambuliach mám aj ja dosť :D inak, nazdravie :)

                                Nschmetterling - Profil | Út 11.7.2023 21:09:03

                                chřenovák >> existuje aj verejná doprava 🍺

                                  Nchřenovák - Profil | Út 11.7.2023 20:45:33

                                  schmetterling >>
                                  Díky zkusím se tam zajet asi na kole než autem 🤣

                                    Nschmetterling - Profil | Út 11.7.2023 20:41:56

                                    chřenovák >> na Maďaroch sa nepochybujem, no len čo som hodil do Google, tak mi to odporúčalo pivovar Rey Island vo Veľkom Mederi, to máš kúsok.

                                    Na vyhľadanie sa dá použiť aj stránka opive.sk alebo zivepivo.sk