Pivo- craft beer

Vkládejte jakákoli piva z minipivovarů,nebo zajímavých edicí odchylek průmyslových pivovarů,
Autor diskuse: Beerotzutz - Profil , 29.1.2023 všeobecné - ostatní

Jaký pivovar vás baví? Málo možností,že? :-)

A) Zichovec17%

B) Matuška8%

C) Nachmelená opice42%

D) Antoš6%

E) Raven5%

F) Falkenštejn5%

G) Clock7%

H) Volt3%

I) Permon7%

J) Máša1%

Od 29.1.2023 hlasovalo 88 čtenářů.

chřenovák - Profil | Út 11.7.2023 19:54:41

schmetterling >> A to jsi udělal velkou chybu 😂
Ten je pitelny

Jsou tu nějaké minipivovary kolem Topolníkach, Dunajské Stredě?

    schmetterling - Profil | Út 11.7.2023 16:32:22

    chřenovák >> všetko, čo si tam vyfotil volám europivo. Chutí to všetko rovnako len iná plechovka... Teda Radegast som ešte nemal...

      chřenovák - Profil | Út 11.7.2023 13:38:19

      schmetterling >> A hlavně ty české patoky 😂

        schmetterling - Profil | Út 11.7.2023 11:12:28

        chřenovák >> To sú ceny, že? :D a za takéto peniaze tu my pijeme :)

          chřenovák - Profil | Út 11.7.2023 11:02:53

          😂

            Beerotzutz - Profil | So 8.7.2023 21:08:50

            Zichovec je jistota,u toho bych vydržel celý večer 🙂

              Beerotzutz - Profil | So 8.7.2023 19:22:40

              Tohle je po "Hroudě" pohlazení 🙂

                Beerotzutz - Profil | So 8.7.2023 19:11:43

                Tak tohle byl poblijón,z 1,5 litrovky jsem vydržel 3 deci a šlo do odpadu.Nikdy víc!

                  Beerotzutz - Profil | So 8.7.2023 19:10:06

                  Docela zajímavá chuť.

                    Lauri - Profil | So 8.7.2023 14:11:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Jedno včerejší

                      chřenovák - Profil | Pá 7.7.2023 22:27:55

                      Beerotzutz >>
                      Od pondělka budu zkoušet Slovenská pivka 🤠

                        chřenovák - Profil | Pá 7.7.2023 22:27:12

                        Beerotzutz >>
                        Cvikov dobrý 👍

                          Beerotzutz - Profil | Pá 7.7.2023 21:27:11

                          Docela se to dá pít.

                            Brusič - Profil | Pá 7.7.2023 20:00:21

                            Beerotzutz >> To byla mimořádně dobrá koupě tak ,, pár" láhví šlo se mnou😂

                              Beerotzutz - Profil | Pá 7.7.2023 19:52:31

                              Brusič >> 35 za láhev Matušky je super! Mít takový zdroj,tak se mu věnuji 😁

                                chřenovák - Profil | So 1.7.2023 22:18:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Karlštejnské pivo 🍻

                                  chřenovák - Profil | So 1.7.2023 10:18:30

                                  Beerotzutz >> Bylo to pitelne 🤣

                                    Brusič - Profil | So 1.7.2023 7:46:26

                                    Vash >> 👍

                                      Vash - Profil | So 1.7.2023 7:31:35

                                      Brusič >> Matuška je.pro mě nejlepší 👍🤤🤘 Závidím 🤣