Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící

cokoliv z české historie, zajímavosti, drby, rybníky, hrady, zámky, města
Autor diskuse: jeden3 - Profil , 12.5.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: mlaďoch Profil + Dědek Profil

po podzimních volbách si udrží moc vládní strany nebo opoziční strany?

A) moc si udrží vládní strany22%

B) do vlády se dostanou opoziční strany 78%

Od 6.8.2025 hlasovalo 9 čtenářů.

Njeden3 - Profil | Pá 17.2.2023 13:38:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

sven >> čert a ekoterorista v brusele nikdy nespí, to bychom měli vědět......
jen ten čert je asi o něco chytřejší a ten ekoterorista z brusele zase více podplacenější :-)))))
jinak by je tam nesbírali jak podzimní listí.......a nenechám si namluvit,že nějaký fotbal byl v úplatcích výjimka

    Nsven - Profil | Pá 17.2.2023 12:14:34

      Nsven - Profil | Út 14.2.2023 20:52:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Vash >> Osobně jsem přesvědčený, že vůbec o žádnou ekologii nejde..
      Je to jen tragikomická fraška, jak vyhnat lidi z individuálních vozidel... bo elektro nebude samozřejmě pro každého... Už z podstaty, energetické nedostatečnosti...
      Spolu s finanční hotovosti, jsou to jedny z posledních opravdových svobod lidstva..

      https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/elektromobil-generator-dieselagregat-peugeot-citroen-lyon.A220116_193811_automoto_fdv

      https://www.autoforum.cz/predstaveni/trapi-vas-kratky-dojezd-elektromobilu-priprahnete-vozik-s-generatorem/

      https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/prives-elektromobil-elektrocentrala.A160303_180841_automoto_fdv

        NVash - Profil | Út 14.2.2023 19:20:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        sven >> Hale dyk ty ekoteroristi melou stále o emisích 🤨 Budiž. Ale jak moc je ekologická výroba a hlavně pozdější likvidace těch šrotů? No a psát o tom, že sem tam nějaký ten krám shoří o dojezdu atp nemá smysl..... 😤🤘🤫
        Je fajn, že si můžu svobodně vybrat v čem budu jezdit. No a to je jen vrcholek ledovce, že 😫
        Ale už Flintstoneovi měli kurva eko auto 👍🤣😆

          Nsven - Profil | Út 14.2.2023 17:20:07

          Vash >> voliči pirátů, mohou být na sebe hrdí...

            NVash - Profil | Út 14.2.2023 14:48:17

            mlaďoch >> Vo tom se dnešní mládeži ani nezdá 😫😡🤘

              Nmlaďoch - Profil | Út 14.2.2023 12:35:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Vash >> jako malej kluk jsem pomáhal štípat otci drevo na topení , venku -10, my jen v košili. Katdej rok 4 plataky. Samo ze byla v lese samovyroba. Otec tak dřel celej život. Dokonce jeden cas i s požehnáním justice v dole, po závalu ho pustili. Umrel v 73 letech v pul šestý večer. Ve tri odpoledne slezl ze střechy, byl klempíř

                NVash - Profil | Út 14.2.2023 10:05:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                sven >> Tak jasný bo dřeli od slunka do slunka 😉💪 Koukni kolika se dožívali ve středověku a ještě dýl. To byl člověk ve čtyřiceti zasloužilý kmet 🤣
                Klidně a rád bych se vrátil o 100-200 let zpět......

                  Nsven - Profil | Út 14.2.2023 9:51:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Když jsme u těch starých časů :-)

                    Nsven - Profil | Út 14.2.2023 9:28:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Vash >> souhlasím.
                    Ovšem na druhou stranu .... .-)
                    Když přijela babička Boženy Němcové na Staré Bělidlo, bylo ji 55 let...

                      NVash - Profil | Út 14.2.2023 9:09:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      mlaďoch >> To museli být časy 😲 Všecko ručně 💪 Nedovedu si to představit.... Klobouk dolů před našima předkama 👍🤘

                        Nmlaďoch - Profil | Út 14.2.2023 8:36:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Nsven - Profil | Po 13.2.2023 14:18:29

                          mlaďoch >> :-)))

                            Nmlaďoch - Profil | Po 13.2.2023 13:47:13

                            sven >> von je na křesla z bazaru

                              NVash - Profil | Po 13.2.2023 12:56:05

                              mlaďoch >> No a v čem si vozí prdele voni 🤔 a za naše 😡🤘

                                Nsven - Profil | Po 13.2.2023 12:55:11

                                mlaďoch >> kdyby nebyl lempl a byl taky podnikatel, tak už má Ferrari dvě ..

                                  Nmlaďoch - Profil | Po 13.2.2023 12:20:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  sven >> sice mluví o možným řešení, ale určo to nemyslí vážně

                                    NVash - Profil | Po 13.2.2023 11:13:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    sven >> Přesně! Kdyby musely zahraničí firmy co tu mají pobočky platit daně v ČR tak to přinese 200 mld. do rozpočtu 😉🤘 Ale to nevadí sme bohatá země 😵😫

                                      Červené karty: Pietromarconi