Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící | MRK.cz

Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící

cokoliv z české historie, zajímavosti, drby, rybníky, hrady, zámky, města
Autor diskuse: jeden3 - Profil , 12.5.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: mlaďoch Profil + Dědek Profil

po podzimních volbách si udrží moc vládní strany nebo opoziční strany?

A) moc si udrží vládní strany22%

B) do vlády se dostanou opoziční strany 78%

Od 6.8.2025 hlasovalo 9 čtenářů.

Nsven - Profil | So 25.2.2023 0:32:19

Vash >> píšu si...nasázet letos cibuli a česnek .... .-)

    NVash - Profil | Pá 24.2.2023 23:27:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Kdysi v pravěku e dokázali pokrýt poptávku na brambory, cibuli, česnek,jablka a jiné ovoce a zeleninu 😭🤬😵
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-firmy-z-cibule-je-nedostatkove-zbozi-muze-se-to-odrazit-na-jeji-cene-226574

      Nsven - Profil | Čt 23.2.2023 21:09:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      V zdrsvém těle, zdravý duch... někdy ...
      https://imgur.com/gallery/GhbHxZG

        Nmlaďoch - Profil | St 22.2.2023 6:11:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        https://www.facebook.com/watch?v=704221621300889

        trochu historie, je dobrý si ji občas připomenout

          Nsven - Profil | Út 21.2.2023 12:12:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          23. února by oslavil režizer Jiří Menzel, 85 výročí narození.
          Jedna ukázka z Oskarového díla, za všechny..

          https://www.youtube.com/watch?v=tDRDss4lXlY

            Njeden3 - Profil | Út 21.2.2023 5:50:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Vymýcená smrtelná tuberkulóza se vrací. Značně přibývá nemocných děti
            ilustrační snímek
            Ivana LeskováIvana Lesková
            21. února 2023
            Celý článek jen pro členy

            Chcete číst prémiové texty bez omezení?

            Aktivovat členství
            V jediném centru pro léčbu dětské tuberkulózy teď leží sedm malých pacientů. Vrací se nemoc, která byla v 19. století nejčastější příčinou úmrtí. Nemoc už nezabíjí, ale počet případů již roste a zřejmě se nezastaví. Letos očekávají lékaři další zlom.
            V jednom nemocničním pokoji si hrají dvě sestry, sedmiletá a tříletá. Mají tuberkulózu. Sousední pokoje jsou dočasným domovem dokonce pěti sourozenců ve věku od jednoho roku do sedmi let s podezřením na tutéž diagnózu. Všechny děti nakazil dospělý člověk, rodič nebo blízký rodinný kontakt.

            „Letos už máme v péči sedm dětí, ale tentokrát jsou všechny českého původu.“
            Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/tuberkuloza-nemoc-ockovani-deti-nakaza.A230220_190743_domaci_mejt?zdroj=otvirak

            ano, nemoc sem přišla s cizincema, tedy jsme obohaceni,jak slibují neziskovky

              NVash - Profil | Po 20.2.2023 20:20:16

              lovec 01 >> Pro naše potřeby stačí pár dronů 😉🤣🤘

                Nlovec 01 - Profil | Po 20.2.2023 19:29:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Jinak, pro naše potřeby by naprosto stačil i L 159 , ale to bychom nebyli dostatečně cool.

                  Nsven - Profil | Po 20.2.2023 19:08:00

                  jeden3 >>.

                    NVash - Profil | Po 20.2.2023 19:02:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Twle stále mi nedochází proč se v 21 století řinčí zbraněmi 😫 To sme se jako nepoučili 🤨 Do prdele válka, zabíjení je velký zlo, který se týká nás, lůzy 😤🤘 Jebat

                      Nlovec 01 - Profil | Po 20.2.2023 18:42:24

                      jeden3 >> nemyslím si, že stíhačky z východu jsou šrot, ale v dnešní době jsou pro nás jakožto strážce morálky fuj.
                      Jinak,i každému amatérovi jako jsme my tady musí být jasný, že pro nás jsou momentálně nejlepší volba gripeny. Strýček Sam už nám ale vysvětlí, co je pro nás nejlepší 🤷

                        Njeden3 - Profil | Po 20.2.2023 18:24:22

                        sven >> však se to naší republiky krajně týká....mě se ten blbej nápad s těma F35 prostě pranic nezamlouvá
                        a né proto,že bych např považoval za dobrý nápad nějaký východní šrot, ale protože F22 bohužel nejsou k mání,tak ekvivalent vidím v F16 nebo gripenech

                          Nsven - Profil | Po 20.2.2023 0:38:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Nsven - Profil | Po 20.2.2023 0:04:54

                            jeden3 >> vzhledem k zadanému tématu této diskuse, přenechme vyčerpávající odpověd, na brzké budoucnosti...

                              Njeden3 - Profil | Ne 19.2.2023 23:45:38

                              sven >> ale že to může nest jaderné zbraně -vůbec nic neznamená - pořád je to neohrabaný jednomotorový předražený šrot
                              rozhodně jako nosič jakékoliv strategické zbraně je vždycky lepší cokoliv minimálně dvoumotorového
                              navíc-my jaderné pumy ani rakety nemáme a nikdy nám je amík nesvěří
                              takže pokud by šlo o nosič-pak by byl pořád lepší F15 nebo F18 Hornet nebo i F14 nTomcat
                              F22 - proč ji asi amíci neprodají NIKOMU ze spojenců-protože to je jediné letadlo pro zajištění naprosté vzdušné převahy - tedy nikdo ovšem neví,jak moc se povedla Číňanům ta jejich kopie F22 a doufám,že se to ani nedozvíme,protože to by znamenalo válku
                              F35 je předražená jebka,nic jiného

                                Nmlaďoch - Profil | Ne 19.2.2023 22:25:05

                                sven >> to je veliká přednost, ovšem si , ze stihacka byla vzdy letadlo, který doprovazelo a střežilo bombardéry, rychle reagovalo na situaci, kontrols prostoru, atd

                                  Njeden3 - Profil | Ne 19.2.2023 21:27:27

                                  sven >> vidíš....i na ten čínskej neozbrojenej balon použili radši F22
                                  až potom,co si toho všimlo spoustu lidí, na ty další už použili jiná letadla....... ovšem ty další objekty už také byly podstaatně níž
                                  co z toho vyplývá??? no že ty předražené F35 jsou vlastně úplně k hovnu za ty prachy a že pokud chceme nakupovat, pak koupit gripeny nebo F16 by bylo rozhodně lepší a daleko levnější i kdybychom jich koupili víc.. u gripenu navíc bonus s již vybudovanou infrastrukturou a vycvičenýma pilotama
                                  F35 není vůbec super leetadlo, to tvrdí spoustu západních odborníků.......jistě, své přednosti má jistě také,ale vzhledem k ceně ???? To ani náhodou...ostatně v leteckém souboji,který provedla americká armáda nejmodernější verze F16 nad F35 jasně vyhrála..............

                                    Njeden3 - Profil | Ne 19.2.2023 1:16:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    https://medium.seznam.cz/clanek/zkaza-novodobych-pompeji-se-blizi-probouzi-se-supervulkan-a-ohrozuje-celou-evropu-3378#dop_ab_variant=737620&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&

                                    tak pokud se vědci nepletou ..to nevypadá moc dobře......ta zmínka o zemětřesení
                                    první v Turecku, další v Rumunsku, pak Chorvatsko........no a další tím směrem je Itálie :-(

                                      Červené karty: Pietromarconi