- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící
Dále moderují: mlaďoch Profil + Dědek Profil
po podzimních volbách si udrží moc vládní strany nebo opoziční strany?
A) moc si udrží vládní strany22%
B) do vlády se dostanou opoziční strany 78%
Od 6.8.2025 hlasovalo 9 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
43x v oblíbených a 18x v ignorovaných.
Njeden3 - Profil | Pá 2.12.2022 6:48:57
třeba dnes ráni jsem se dočetl, že benzín zlevňuje a již se dostal pod 40Kč/litr ....ovšem, to je zpráva !!!!!!!!!
až na to,ýe i nás ve městě je pod 40Kč/ litrr již dlouho a to ne o halíře,ale s cenou 37Kč/litr a to už vůbec nemluvím o ONO, kde je cenabenzínu 35,90
takže novináři vytváří atmosféru,že vlastně ceny 39,90 je super,že je to vvelký pokrok a že by řidiči měli být velmi spokojení
já si naopak mnyslím,že by ti řidiči na benzín za 39,90 měli být hodně nas.ran.í
Njeden3 - Profil | Pá 2.12.2022 6:14:20
dnes 5:35
Pavol Minárik, Vladislav Prouza
Nulová daň z přidané hodnoty (DPH) na základní potraviny, jako jsou maso, ryby, mléčné výrobky, olej, ovoce, zelenina a produkty pro novorozence, zavedená v Polsku začátkem letošního roku, by měla podle slov polského premiéra Mateusze Morawieckiego platit ještě minimálně dalších sedm měsíců.
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-nulova-dan-u-potravin-v-polsku-pokracuje-40416133
tak opět jsme měl pravdu já a né naši "odborníci" , vláda a naše milované obchodní řetězce :-))) Poláci přesně podle mého odhadu prodlužují nulové DPH u potravin........jsou prostrě státy, kde má vláda gule se zastat vlastních lidí alespoň v něčem a jsou zewmě, kde se hájí zájmy každého,kromě vlastních lidí...hnus jeden fialovej :-(
Njeden3 - Profil | Pá 2.12.2022 1:56:28
ale to jsem odbočil.... jde o tu absurditu - firma,která svýma cenama -a také dalších překupníků - prakticky tu vysokou inflaci vytvořila a vydělává na ni miliardy- si rozdělí odměny,aby na ně jejich dílo nedolehlo.........a rozdělují peníze lidí a firem,které kvůli jejich nenažranosti padají na hubu
takhle jsem to myslel
Nmlaďoch - Profil | Čt 1.12.2022 23:37:47
Myslím, že pokud by se neplstila daň z mimoradnyho zisku, tak hy zaměstnanci nedostali nic.
Njeden3 - Profil | St 30.11.2022 15:33:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Polostátní energetická společnost ČEZ přidá všem svým zaměstnancům ke dvěma výplatám odměnu v celkové výši 60 tisíc korun. Má jít o kompenzaci současné vysoké inflace.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-firmy-cez-rozda-odmeny-kazdy-zamestnanec-dostane-60-000-korun-220363
tak tohle nevymyslíš
zdražené energie ženou nahoru inflaci jako blázen,protože zdražují prostě všechno
CEZ vyrabí elektřinu do 1Kč za KWh, lidi ji musí kupovat s příslušenstvím překupníků a státu za 8-11 a CEZ rozdá zaměstancům za takhle zkur.venou ekonomiku státu ještě odměny-takže jen ukázal státu, že to s tou válečnou daní nebude tak žhavé....a přitom většinovým akcionářem je stát-tedy my všichni¨
fakt super
takže to shrnu - z daní naá starců😂🤣 stát kdysi postavil bolševické elektrárny-ty jsme zaplatili -a dnes platíme hlavně přčekupníákům za to,že můžeme milostivě elektřinu z našich zaplacených elektráren vúbec brát.........Kocourkov? Ne Bohnice.........
Njeden3 - Profil | Čt 24.11.2022 12:04:41
přitom věnovali příápravě tolik času a energie
jakou mohou a nemohou mít duhovou pásku,jak podpoříit utiskované, černochy a 4% menšiny
jak to dát světu najevo,jak jsou pevně na stráži
a pak prohráli
nestálo by za to - je to přece sport -politiku nechat politikům a věnovat se -na MS ve fotbale - kupodivu fotbalu????
Njeden3 - Profil | St 23.11.2022 17:51:27
NPopik - Profil | St 23.11.2022 17:07:59
Njeden3 - Profil | St 23.11.2022 10:29:46
ale z 1 litru 30% smetany uděláš cca 290-300g másla
z 35-36% uděláš 390-400g másla
NPopik - Profil | St 23.11.2022 7:29:24
Njeden3 - Profil | Út 22.11.2022 19:52:58
potom to proprání ve vodě-to máš tak na 5 minut
a vymačkání vody tak dv쨨
zbytek nastrkat máslo do lednice a nádobí do myčky
NPopik - Profil | Út 22.11.2022 19:45:44
Njeden3 - Profil | Út 22.11.2022 19:35:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
ono nejde o to, že ušetříš!!! jde o kvalitu koncového produktu
a těch deset minuát nelituji,to je můj koníček,udělat něco pro rodinu,co má smysl,lepší než třeba sedět v hospodě u piva - to rodině moc nepomůže :-)
NPopik - Profil | Út 22.11.2022 19:22:24
Njeden3 - Profil | Út 22.11.2022 13:19:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
dělám ho v robotu,ušlehám litr dvaq smetany - ideálně 35-36% - dříve jsem ji kupoval v Makru, teď se tam zbláznily ceny a litr vyjde na 160Kč
tak ji kupuji v Polsku ve velkém i bez akce mě vyjde litr tak na 100Kč a udělám z toho 400g luxusního másla
po přešlehání šlehačky máš máslo a podmáslí-to sliji přes síto ..a je fakt výborné
šlehací metlu vyměním za hák na hnětení , do méísy dám ledovou vodu a hnětu,abych z toho másla dostal zbytky podmáslí!!!! kvůli trvanlivosti!!!!
vodu vyměěnuji - dokud nezůsstane čirá
poté máslo vyjmu a vymačkám z něho vodu -všechnu vodu,aby nehrudokovalo!!
pak už ho uložím do máselníčky do lednice
vydrží-kdyby sse nesežralo klidně tři týdny
to co se prodává v krámě se s tímhle fakt nedá srovnat!!!!!
Nsven - Profil | Út 22.11.2022 12:14:37
https://www.youtube.com/watch?v=YZOhwMyGKbs
Červené karty: Pietromarconi
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NSranda bez nadsázky 🤘10853
NRybářsko-houbařské jádro .-)45001
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412597
NKutilské jádro MRKu5344
NVzduchovky, praky, luky a kuše v rukou Mrkmenů8074
NVážně nevážný pokec :-)))230515
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22045
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144780
NUdírny a uzení51139
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...













