Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící | MRK.cz

Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící

cokoliv z české historie, zajímavosti, drby, rybníky, hrady, zámky, města
Autor diskuse: jeden3 - Profil , 12.5.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: mlaďoch Profil + Dědek Profil

po podzimních volbách si udrží moc vládní strany nebo opoziční strany?

A) moc si udrží vládní strany22%

B) do vlády se dostanou opoziční strany 78%

Od 6.8.2025 hlasovalo 9 čtenářů.

Njeden3 - Profil | St 16.11.2022 15:44:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Hity letošních Vánoc
dnes 10:02
Dana Sokolová
Do Vánoc zbývá několik málo týdnů, je tedy nejvyšší čas začít přemýšlet nad nákupem vánočních dárků. Pokud stále tápete a chcete předejít případným neshodám při špatně zvoleném překvapení, pak je dobré se nechat inspirovat aktuálními trendy.
https://www.novinky.cz/clanek/vanoce-hity-letosnich-vanoc-40413790

mám pocit,že leetos skoro polovina rodin vidí jako hit Vánoc,když budou mít doma teplo a co jíst bez toho,aby si na to nemuseli půjčovat či si jako pracující potupně běhat na úřady pro dávky

    Njeden3 - Profil | Út 15.11.2022 11:47:56

    Komunistům stačil rok a Štýrský Hradec je na pokraji bankrotu
    dnes 8:51 – Štýrský Hradec
    Jitka Zadražilová, Novinky
    Štýrský Hradec (Graz) má velké finanční problémy. Rok od vítězství komunistů v místních volbách dluh města prudce roste a totální insolvence by mohla nastat už příští rok, napsal server Wiener Zeitung. Odvolává se na důvěrný dopis, který vedení města zaslal Hans-Georg Windhaber, šéf místního kontrolního úřadu, a který unikl do médií.
    https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-komunistum-stacil-rok-a-styrsky-hradec-je-na-pokraji-bankrotu-40414542

    tak paráda, tady je vidět, jak to vypadá, když vládnou komouši, socani a zelení.........tak ono je to stejně stejná rudozelená pakáž, kdyby vládli na Sahaře, do dvou let tam budou muset dovážet i písek .....
    nejmutnější na tom je, že tihle zelenorudí ďáblové vládnou i v brusele a podle toho také unie poslední roky vypadá ...z prosporujícího se prostoru kapitalistické soutěže se staneme chudou, zuboženou zelenorudou částí světa

      Njeden3 - Profil | Út 15.11.2022 10:03:41

      Lidé pobírající sociální dávky jsou čím dál agresivnější a stále častěji napadají zaměstnance úřadů práce. Státní instituce proto zavádí nová bezpečnostní opatření, pracovníci procházejí i speciálním školením, co dělat v případě útoku. Experti radí, aby si stát raději najal soukromou ochranku.
      Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/urednik-rizikove-povolani-verbalni-fyzicke-utoky-na-uradech-nasili-ochranne-sklo-sos-tlacitko.A221114_202837_ln_domov_lros?zdroj=top

      neříkal jsem to,že jak bude čím dál hůře, budou lidem povolovat nervy čím dál více??? Jen je škoda,že to odnáší úředník a né politik,který za to může

        Njeden3 - Profil | Po 14.11.2022 21:53:11

        Nákupy v Polsku zřejmě zdraží. Nulová DPH končí
        dnes 11:16
        Tomáš Volf, Aleš Honus, Vladislav Prouza, Právo, PM
        Nulová nebo snížená sazba daně z přidané hodnoty (DPH), která v Polsku platí na základní potraviny, pohonné hmoty, plyn, energie a hnojiva, v zemi zřejmě skončí ke konci roku. Nakupujícím z Česka tak mimořádně výhodné nákupy a tankování o něco zdraží.
        https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-nakupy-v-polsku-zrejme-zdrazi-nulova-dph-konci-40414489

        bu bu bu
        😂😂 tento týden kuřecí čtvrtky vpolsku za 35Kč....i kdyby zavedli 20% DPH tak buidou stát kolik? cca 41Kč
        u nás v akci za 69Kč
        pořád by zústal nepatrný rozdíl 100% 🤣😂 oni už neví,jak lidi vyděsit,aby prachy utráceli tady v tom "ráji" tak dlouho,až chcípnou hlady a zimou

          Nmlaďoch - Profil | Po 14.11.2022 9:18:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Njeden3 - Profil | Ne 13.11.2022 8:24:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Česká republika by v budoucnu chtěla většinu své energie vyrábět z jádra. To se ale nelíbí obyvatelům Rakouska a Německa. Podle tamních regionálních politiků by mělo Česko se svými sousedy jaderné plány konzultovat. Děsí je chystaný projekt malého modulárního reaktoru i možná výstavba úložiště jaderného odpadu v blízkosti hranic.
            „Postavit sousedy před hotovou věc bez diskuze není dobrý styl. Musíme v Evropě konečně úžeji spolupracovat v energetických otázkách,“ cituje poslance bavorského zemského sněmu Floriana Siekmanna německý deník Die Welt. Podle něj by se příhraniční oblast neměla stát „zkušební laboratoří pro nevyzrálou reaktorovou technologii“.

            Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/maly-modularni-reaktor-temelin-jaderna-energie-nemecko-rakousko-uloziste.A221111_144337_eko-zahranicni_maz?zdroj=otvirak

            tak naši sousedi se zeleným výplachem mozku mají strach.......tak jim v prosinci - lednu na pár dní podle teplot - přestaňte tu děsivou elektriku dodávat a sledujte cvrkot 😂🤣 oni jsou vážně tupí až to bolí...tady mocnosti makají na tom,aby vypukl jaderný armagedon a jejich největší starostí je reaktor za hranicema ...
            blahoslavení chudí duchem 😂

              Nmlaďoch - Profil | Pá 11.11.2022 12:28:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Njeden3 - Profil | Pá 11.11.2022 10:20:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Ekonomické špičky z NERVu připravily pro vládu 28 nápadů, kde škrtat a kde danit. Podle ekonoma Mojmíra Hampla by krizi měli pocítit všichni, nejen zaměstnanci, ale i penzisté.
                https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-byznys-rozhovory-kdyz-cesko-chudne-meli-by-chudnout-i-duchodci-rika-hampl-218943

                takže pan Hamp bude zřejmě idiot - protože krizi vyvolanou politiky východu i západu mají pocítit nejen zaměstanaci -ale i důchodci....tedy všichni, kromě politiků, kteří za to nesou odpovědnost a kteří si přidali desetitisíce k již tak vysokým platům.......... BRAVO

                  Nmlaďoch - Profil | Čt 10.11.2022 12:09:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Njeden3 - Profil | Čt 10.11.2022 9:43:10

                    jak na naši vládu, brusele, greendeal a zimu???

                    https://www.youtube.com/watch?v=Lstcynvsy_k

                      NVash - Profil | St 9.11.2022 13:46:42

                      Popik >> A těch je tu plná republika 😉🤘🤣

                        NPopik - Profil | St 9.11.2022 10:41:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        mlaďoch >> je lepsi, kdyz to zazni i od nekoho jineho nez proruske pate kolony, trolu, svabu ci smejdu... 😎

                          Nmlaďoch - Profil | St 9.11.2022 10:17:45

                          jeden3 >> ale to my víme, nepotřebujeme hodnocení od cizích

                            Njeden3 - Profil | St 9.11.2022 9:49:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            náš milý a všehoschopný premiér 👍😂🤣

                            Předmět: Nejhorší co EU dosud zažila! 😜: z fb

                            Italští europoslanci se vyjádřili k českému (Fialovi) předsednictví. Ani trochu se nedivím!

                            Z Evropského parlamentu: Italští Europoslanci v čele s Matteo Adinolfi označili EU pod vedením Fialy za nejhorší od vzniku. Německý poslanec Gunnar Beck a jeho strana o Českém předsednictví řekli, že je naprosto chaotické, a může vést díky neschopnosti Českého premiéra až k rozpadu EU(To by zase tolik nevadilo).

                            Slovenský premiér Heger Fialovi rovnou vzkázal, že jeho(Fialu) Slovensko poslouchat nebude, není prý důstojný partner.

                            Řecko v čele s EU poslankyní Evou Kaili pohrozilo Fialovi blokací jakýchkoliv jím sjednaným opatřením z důvodů naprosté ignorace při řešení Řecko-Tureckých sporů. Francie nebude v případě nouze nikomu dodávat žádnou energii, Španělsko a Portugalsko se naprosto distancují od úsporných opatření nařízená z EU pod Fialovým vedením. O Maďarsku a jejich názorech na Fialu ani nemusím psát.

                            Pobaltské státy jsou zděšeny nicneděláním České vlády v oblasti energetiky(jejich EU poslanci o Fialovi řekli, že je možná dobrý politolog, ale naprosto neschopný politik). Jedno se Fialovi musí uznat. Je schopen zlikvidovat naprosto vše. ČR počínaje a Evropou konče. Takže svým způsobem, pokud on bude ten, kdo zlikviduje EU a kvůli němu se rozpadne(což je dost pravděpodobné) ještě mu na pozdrav zamáváme.

                            Takže Fialo - Já vím, dle tebe je vše v pořádku, nic se neděje, že? České firmy krachují po stovkách, lidem kterým už přišlo vyúčtování jsou zralí na sebevraždu, ale nic se neděje, vše OK, že? Však titul, ten kdo zlikviduje vše na co sáhne ti právem patří. Jsem velice rád, že ti nadávají snad všichni, kromě tvých ovcí.

                              Nmlaďoch - Profil | St 9.11.2022 6:08:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Njeden3 - Profil | Út 8.11.2022 7:49:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Potenciál komunitní energetiky je v zemi velký, podle studie poradenské společnosti EGÚ Brno by do roku 2040 mohly na tomto principu vzniknout solární elektrárny o výkonu až 4 091 megawattů (MW) a obecní větrné elektrárny s výkonem 5 582 MW. To je dvakrát tolik výkonu slunce a patnáctkrát tolik výkonu větru, kolik Česká republika na svém území má teď. Pro srovnání tuzemské jaderné elektrárny mají aktuálně instalovaný výkon 4 290 MW.
                                Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/komunitni-energetika-knezice-novela-energetickeho-zakona.A221107_181016_ekonomika_maz?zdroj=otvirak

                                prý sláva..........si dělají prdel???? za prvé co je k oslavování na tom, že se zadlužím či utratím úspory a postavím FV nebo větrník, případně oboje na chatě-abych čerpal doma v bytě - já platím za technologie statisíce a na mé investici si bude mastit kapsu obchodník,kterého to nestíálo ani haliř???? si dělají prdel?????
                                ¨Takže jediné, čeho dosáhnem,bude německý standart- tedys díky předpokládané kapacitě z obnovitelných zdrojů je konečně naše síť stane nestabilní stejně jako ta německá :-(

                                  NVash - Profil | Po 7.11.2022 14:35:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tak a teď ať se ty které kokoti ve vládě kouknou jak hlasoval lid a koukaj s tím něco dělat 😤🤘🤨
                                  https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-utahovani-opasku-hlasujte-jak-byste-se-postavili-k-jednotlivym-navrhum-nervu-40413575

                                    Njeden3 - Profil | Po 7.11.2022 8:50:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    jj

                                      Njeden3 - Profil | Pá 4.11.2022 18:43:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Děkuji, přátelé, vzkázal Kuleba Čechům. Ukrajina dostane 90 českých tanků
                                      dnes 17:13 • Aktualizováno 17:41
                                      ČTK
                                      Spojené státy a Nizozemsko společně zaplatí renovaci 90 českých tanků T-72B pro ukrajinskou armádu. V pátek to oznámila tisková mluvčí Pentagonu Sabrina Singhová. Prvních 26 strojů by Ukrajina měla dostat ještě před koncem letošního roku.
                                      https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-na-ukrajinu-miri-90-ceskych-tanku-40413665

                                      další komunistické tank na Ukrajinu..no proč ne....
                                      ale co mě zaráží již poněkalikáté.......na co naše republika zbrojí? Proti komu? Proti Německu? USA? asi těžko,že...takže proti Rusku ...dobrá......ale když tyhlee tanky stačí Ukrajinům na to,aby zahnali Rusa, proč sakra nestačí nám? V roce 89 jako Československo jsme měli 4500 tanků.........proč se jich zbavujeme už 30 let,když na Rusa evidentně stačí ???? Proč utrácet desítky a stovky miliard za nové tanky ??? že ty nové zbraně budou sofistikované??? hmmm to jsem viděl,jak celé NATO z Afgánu vymetlo stádo pasáků koz a kolik tam NATO té výzbroje dokonce nechalo.....

                                        Nsven - Profil | Pá 4.11.2022 15:42:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        jeden3 >> Než někam vyrazím, seznámím se s místními zvyky..
                                        To dá přece rozum .-)
                                        https://www.youtube.com/watch?v=4SCUnc1zyBs

                                          Červené karty: Pietromarconi