- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící
Dále moderují: mlaďoch Profil + Dědek Profil
po podzimních volbách si udrží moc vládní strany nebo opoziční strany?
A) moc si udrží vládní strany22%
B) do vlády se dostanou opoziční strany 78%
Od 6.8.2025 hlasovalo 9 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
43x v oblíbených a 18x v ignorovaných.
Njeden3 - Profil | St 16.11.2022 15:44:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
dnes 10:02
Dana Sokolová
Do Vánoc zbývá několik málo týdnů, je tedy nejvyšší čas začít přemýšlet nad nákupem vánočních dárků. Pokud stále tápete a chcete předejít případným neshodám při špatně zvoleném překvapení, pak je dobré se nechat inspirovat aktuálními trendy.
https://www.novinky.cz/clanek/vanoce-hity-letosnich-vanoc-40413790
mám pocit,že leetos skoro polovina rodin vidí jako hit Vánoc,když budou mít doma teplo a co jíst bez toho,aby si na to nemuseli půjčovat či si jako pracující potupně běhat na úřady pro dávky
Njeden3 - Profil | Út 15.11.2022 11:47:56
dnes 8:51 – Štýrský Hradec
Jitka Zadražilová, Novinky
Štýrský Hradec (Graz) má velké finanční problémy. Rok od vítězství komunistů v místních volbách dluh města prudce roste a totální insolvence by mohla nastat už příští rok, napsal server Wiener Zeitung. Odvolává se na důvěrný dopis, který vedení města zaslal Hans-Georg Windhaber, šéf místního kontrolního úřadu, a který unikl do médií.
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-komunistum-stacil-rok-a-styrsky-hradec-je-na-pokraji-bankrotu-40414542
tak paráda, tady je vidět, jak to vypadá, když vládnou komouši, socani a zelení.........tak ono je to stejně stejná rudozelená pakáž, kdyby vládli na Sahaře, do dvou let tam budou muset dovážet i písek .....
nejmutnější na tom je, že tihle zelenorudí ďáblové vládnou i v brusele a podle toho také unie poslední roky vypadá ...z prosporujícího se prostoru kapitalistické soutěže se staneme chudou, zuboženou zelenorudou částí světa
Njeden3 - Profil | Út 15.11.2022 10:03:41
Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/urednik-rizikove-povolani-verbalni-fyzicke-utoky-na-uradech-nasili-ochranne-sklo-sos-tlacitko.A221114_202837_ln_domov_lros?zdroj=top
neříkal jsem to,že jak bude čím dál hůře, budou lidem povolovat nervy čím dál více??? Jen je škoda,že to odnáší úředník a né politik,který za to může
Njeden3 - Profil | Po 14.11.2022 21:53:11
dnes 11:16
Tomáš Volf, Aleš Honus, Vladislav Prouza, Právo, PM
Nulová nebo snížená sazba daně z přidané hodnoty (DPH), která v Polsku platí na základní potraviny, pohonné hmoty, plyn, energie a hnojiva, v zemi zřejmě skončí ke konci roku. Nakupujícím z Česka tak mimořádně výhodné nákupy a tankování o něco zdraží.
https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-nakupy-v-polsku-zrejme-zdrazi-nulova-dph-konci-40414489
bu bu bu
😂😂 tento týden kuřecí čtvrtky vpolsku za 35Kč....i kdyby zavedli 20% DPH tak buidou stát kolik? cca 41Kč
u nás v akci za 69Kč
pořád by zústal nepatrný rozdíl 100% 🤣😂 oni už neví,jak lidi vyděsit,aby prachy utráceli tady v tom "ráji" tak dlouho,až chcípnou hlady a zimou
Njeden3 - Profil | Ne 13.11.2022 8:24:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
„Postavit sousedy před hotovou věc bez diskuze není dobrý styl. Musíme v Evropě konečně úžeji spolupracovat v energetických otázkách,“ cituje poslance bavorského zemského sněmu Floriana Siekmanna německý deník Die Welt. Podle něj by se příhraniční oblast neměla stát „zkušební laboratoří pro nevyzrálou reaktorovou technologii“.
Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/maly-modularni-reaktor-temelin-jaderna-energie-nemecko-rakousko-uloziste.A221111_144337_eko-zahranicni_maz?zdroj=otvirak
tak naši sousedi se zeleným výplachem mozku mají strach.......tak jim v prosinci - lednu na pár dní podle teplot - přestaňte tu děsivou elektriku dodávat a sledujte cvrkot 😂🤣 oni jsou vážně tupí až to bolí...tady mocnosti makají na tom,aby vypukl jaderný armagedon a jejich největší starostí je reaktor za hranicema ...
blahoslavení chudí duchem 😂
Njeden3 - Profil | Pá 11.11.2022 10:20:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-byznys-rozhovory-kdyz-cesko-chudne-meli-by-chudnout-i-duchodci-rika-hampl-218943
takže pan Hamp bude zřejmě idiot - protože krizi vyvolanou politiky východu i západu mají pocítit nejen zaměstanaci -ale i důchodci....tedy všichni, kromě politiků, kteří za to nesou odpovědnost a kteří si přidali desetitisíce k již tak vysokým platům.......... BRAVO
NPopik - Profil | St 9.11.2022 10:41:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nmlaďoch - Profil | St 9.11.2022 10:17:45
Njeden3 - Profil | St 9.11.2022 9:49:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Předmět: Nejhorší co EU dosud zažila! 😜: z fb
Italští europoslanci se vyjádřili k českému (Fialovi) předsednictví. Ani trochu se nedivím!
Z Evropského parlamentu: Italští Europoslanci v čele s Matteo Adinolfi označili EU pod vedením Fialy za nejhorší od vzniku. Německý poslanec Gunnar Beck a jeho strana o Českém předsednictví řekli, že je naprosto chaotické, a může vést díky neschopnosti Českého premiéra až k rozpadu EU(To by zase tolik nevadilo).
Slovenský premiér Heger Fialovi rovnou vzkázal, že jeho(Fialu) Slovensko poslouchat nebude, není prý důstojný partner.
Řecko v čele s EU poslankyní Evou Kaili pohrozilo Fialovi blokací jakýchkoliv jím sjednaným opatřením z důvodů naprosté ignorace při řešení Řecko-Tureckých sporů. Francie nebude v případě nouze nikomu dodávat žádnou energii, Španělsko a Portugalsko se naprosto distancují od úsporných opatření nařízená z EU pod Fialovým vedením. O Maďarsku a jejich názorech na Fialu ani nemusím psát.
Pobaltské státy jsou zděšeny nicneděláním České vlády v oblasti energetiky(jejich EU poslanci o Fialovi řekli, že je možná dobrý politolog, ale naprosto neschopný politik). Jedno se Fialovi musí uznat. Je schopen zlikvidovat naprosto vše. ČR počínaje a Evropou konče. Takže svým způsobem, pokud on bude ten, kdo zlikviduje EU a kvůli němu se rozpadne(což je dost pravděpodobné) ještě mu na pozdrav zamáváme.
Takže Fialo - Já vím, dle tebe je vše v pořádku, nic se neděje, že? České firmy krachují po stovkách, lidem kterým už přišlo vyúčtování jsou zralí na sebevraždu, ale nic se neděje, vše OK, že? Však titul, ten kdo zlikviduje vše na co sáhne ti právem patří. Jsem velice rád, že ti nadávají snad všichni, kromě tvých ovcí.
Njeden3 - Profil | Út 8.11.2022 7:49:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/komunitni-energetika-knezice-novela-energetickeho-zakona.A221107_181016_ekonomika_maz?zdroj=otvirak
prý sláva..........si dělají prdel???? za prvé co je k oslavování na tom, že se zadlužím či utratím úspory a postavím FV nebo větrník, případně oboje na chatě-abych čerpal doma v bytě - já platím za technologie statisíce a na mé investici si bude mastit kapsu obchodník,kterého to nestíálo ani haliř???? si dělají prdel?????
¨Takže jediné, čeho dosáhnem,bude německý standart- tedys díky předpokládané kapacitě z obnovitelných zdrojů je konečně naše síť stane nestabilní stejně jako ta německá :-(
NVash - Profil | Po 7.11.2022 14:35:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-utahovani-opasku-hlasujte-jak-byste-se-postavili-k-jednotlivym-navrhum-nervu-40413575
Njeden3 - Profil | Pá 4.11.2022 18:43:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
dnes 17:13 • Aktualizováno 17:41
ČTK
Spojené státy a Nizozemsko společně zaplatí renovaci 90 českých tanků T-72B pro ukrajinskou armádu. V pátek to oznámila tisková mluvčí Pentagonu Sabrina Singhová. Prvních 26 strojů by Ukrajina měla dostat ještě před koncem letošního roku.
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-na-ukrajinu-miri-90-ceskych-tanku-40413665
další komunistické tank na Ukrajinu..no proč ne....
ale co mě zaráží již poněkalikáté.......na co naše republika zbrojí? Proti komu? Proti Německu? USA? asi těžko,že...takže proti Rusku ...dobrá......ale když tyhlee tanky stačí Ukrajinům na to,aby zahnali Rusa, proč sakra nestačí nám? V roce 89 jako Československo jsme měli 4500 tanků.........proč se jich zbavujeme už 30 let,když na Rusa evidentně stačí ???? Proč utrácet desítky a stovky miliard za nové tanky ??? že ty nové zbraně budou sofistikované??? hmmm to jsem viděl,jak celé NATO z Afgánu vymetlo stádo pasáků koz a kolik tam NATO té výzbroje dokonce nechalo.....
Nsven - Profil | Pá 4.11.2022 15:42:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
To dá přece rozum .-)
https://www.youtube.com/watch?v=4SCUnc1zyBs
Červené karty: Pietromarconi
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NSranda bez nadsázky 🤘10846
NRybářsko-houbařské jádro .-)45000
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412548
NKutilské jádro MRKu5344
NVzduchovky, praky, luky a kuše v rukou Mrkmenů8074
NVážně nevážný pokec :-)))230512
 Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22045
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144776
NUdírny a uzení51139
Kde to žije - všechna témata
20:54NNepromokavá bunda na boat a brození 66
20:21NATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
19:44NLabe fishing store 18
19:39NStaré Česke rybářské vybavení 392
19:20NŽermanky a bivakovani 4
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....
















