Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící | MRK.cz

Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící

cokoliv z české historie, zajímavosti, drby, rybníky, hrady, zámky, města
Autor diskuse: jeden3 - Profil , 12.5.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: mlaďoch Profil + Dědek Profil

po podzimních volbách si udrží moc vládní strany nebo opoziční strany?

A) moc si udrží vládní strany22%

B) do vlády se dostanou opoziční strany 78%

Od 6.8.2025 hlasovalo 9 čtenářů.

Nsven - Profil | St 7.12.2022 10:10:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mlaďoch >> Tenhle je taky dobrej :-)
https://www.youtube.com/watch?v=FIRT7lf8byw

    Njeden3 - Profil | St 7.12.2022 0:40:47

    mlaďoch >> když jsem kouka na to video, přemýšlewl jsem ,co to dělá a proč to dělá.....dokonce mě napadlo,že je to třeba jako se psem a bojuje s ním o to,kdo bude šéf smečky.....
    ale konec videa ukázal,že to nebylk hrdina ale idiot 😂🤣👍👍👍

      Nlovec 01 - Profil | Út 6.12.2022 10:23:50

      mlaďoch >> měli jsme doma knoura a za tím bych do ohrady nevlezl :-)

        Nmlaďoch - Profil | Út 6.12.2022 6:16:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Njeden3 - Profil | Po 5.12.2022 21:51:25

          Muž z Eritreje v Německu pobodal dvě školačky, jedna zraněním podlehla
          dnes 12:13 • Aktualizováno 18:45
          Jitka Zadražilová, Novinky, ČTK
          Dvě dívky ve věku 13 a 14 let v pondělí cestou do školy pobodal muž v Illerkirchbergu u Ulmu na jihozápadě Německa ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko. Starší dívka zraněním odpoledne podlehla, píše server týdeníku Focus s odvoláním na mluvčího policie. Podezřelým z útoku je 27letý žadatel o azyl z Eritreje, uvedla policie. Útočnou zbraní byl podle všeho nůž.
          https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-v-badensku-wurttembersku-pobodal-utocnik-dve-deti-40416472

          tsk tšchto případů neteroristických útoků na obohaceném západě přibejvá čím dál víc.......když jsme v roce 2015 tvrdili,že tihle inženýři zý Afriky mají IQ sněhuláka a lidský život pro ně nemá žádnou cenu -byli jsem xenofobové a rasisti......tak ať tohle dnes řeknou rodičům a rodinám všech těch zbytečných obětí :-(((
          a jsou to zbytečné oběti a krev mají na rukou Merklová, brusele a všichni,kteří imigraci podporovali nebo jen tolerovali
          komu se můj názor nelíbí,zkuste si jen na vteřinu představit,že by obětí byla vaše osoba blízká a pak mě suďte

            Nsven - Profil | Ne 4.12.2022 0:29:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Popik >> Bo vláda na takové ptákoviny nemá čas...
            Pan premiér je na roztrhání a neví kam dřív skočit...
            https://www.facebook.com/marek.kurta.republika/videos/654831896282351/

              Njeden3 - Profil | So 3.12.2022 18:08:14

              Popik >>
              protože tohle je více než Česká vláda spíše bruseloamerickoukrajinská vláda , všech těchto stran zájmy zasdtupuje mistrně

                NVash - Profil | So 3.12.2022 9:16:10

                Popik >> To nepochopí žádný normálně uvažující člověk. I kdyby sme odešli z burzy a nechali jim ty miliardy tak na to pořád vyděláme. Ale to by musela vláda chtít konečně něco dělat pro svoje voliče.

                  NPopik - Profil | So 3.12.2022 8:56:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Vash >> Ano rika se, ze 70, ale ono to bude trosku min, protoze si vedeni jeden cas vyplacelo odmeny ve forme novych zamestnaneckych akcii. Nicmene to je podruzne. Da se zminit, ze se nebude pristich treba 10 let vyplacet dividenda a minoritní vlastnici by radi prodali 😎 Stat by si pak nastavil podminky (cti cenu) jake uzná za vhodne tak, aby to bylo ve prospech obyvatel. Vsichni by byli spokojeni... ČEZ 300% zisk a lidi cenu pod 5kc. Jen nechapu, proc to vlada nechce udelat.

                    NVash - Profil | So 3.12.2022 8:48:49

                    Popik >> Myslím, že stát vlastní 70% 🤔🤨 Ale jak píšeš sou věci co se neměly prodat. Voda, pivovary....
                    S téměř soběstačného státu se stala kolonie závislá na EU 🤮 plná montoven patřící někomu jinému. Na úrodné půdě se pasou soláry 😩 Zemědělci brečí, že bez dotací to nejde. Atd, atd

                      NPopik - Profil | So 3.12.2022 8:42:17

                      Gandy >> no ČEZ a dalsi klicova "infrastruktura" se hlavne nikdy nemely prodat. Prijmy z toho byly v podstate smesne a ted nas zahranicni firmy pekne kasiruji. Takže za ty "nizsi desitky" mld co se poslaly do Lipska, aby odirani lidi mohlo dál pokračovat, se mel ČEZ vykoupit zpatky, jak ostatne udelala napriklad Francie. Odpadly by vymluvy, ze se neda nic delat bo minoritni vlastníci.

                        NGandy - Profil | So 3.12.2022 7:51:02

                        jeden3 >> Řeším jedinou věc. Média to podala tak, aby si národ myslel, že odměny dostane 28000 lidí. Což není pravda.
                        S ostatním co píšeš samozřejmě souhlasím. To si nemusíš dokola obhajovat a opakovat.

                        Ale také mě děsí to, o čem hned politici začali uvažovat. ČEZ generuje úžasné zisky. Zestatnime ho. Máme českou televizi, máme českou poštu. Tam je to s platy ředitelů jak v ČEZu. Jaké že tam jsou zisky? Jak by ČEZ dopadl...

                          Njeden3 - Profil | So 3.12.2022 0:07:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Gandy >> Ty pořád řešíš ty řadové zaměstanace CEZ, ale o ty přece vůbc nejde....to celé je problém a "zásluha" státu a nejvyššího velení CEZ, jak se chovají
                          jinak řečeno -modelová situace
                          přijde na podzim tornádo a urve ti z celého baráku střechu
                          a já budu jediná firma,která umís třechu, tak ti ji nabídnu za 3 násobek bežné ceny,ale s příchodem Nového roku ti tu cenu ještě zvednu znova na dvojnásobek té už tak jako tak vysoké ceny
                          a ty máš jedinou volbu -buď ti bude celou zimu pršet na hlavu a budeš mrznout,nebo zaplatit tu nehoráznou cenu mě
                          bude se ti to líbit?
                          a tak je na tom bohužel podle odhadů už kolem 50% lidí, ryjou držkou v zemi, protože prostě nějakou elektriku k životu dnes potřebují ... :-(
                          už jsem ti psal,že peníze těm řadovým zaměstancům absoluitněě nezávidím, kor , jestli zase došlo k tomuže nakonec ten montér nedostane ani těch 60 a gen ředitel zase dostane stovky milionů-a to se nediv, to už tu bylo

                            NVash - Profil | Pá 2.12.2022 20:41:04

                            Gandy >> Inu prostě další "zpráva" , která má rozdělit společnost 😤🤘🤪

                              NGandy - Profil | Pá 2.12.2022 20:10:43

                              Popik >> To mě mrzí. Spousta lidí co vědí, že pracuje v ČEZu bude věřit, že peníze dostala. :-(
                              A to si nejsem jistý, zda to dostanou všichni v ČEZ a.s. Pokud vím, tak se jim tam ještě liší platy podle toho, zda mají tarifní atd... Ale o tom nechci polemizovat, když nevím přesně, jak to je.

                                NPopik - Profil | Pá 2.12.2022 14:05:34

                                Gandy >> přesně tak v dcerinkach dostanou velky kulovy. Vim bo zena nedostane nic.

                                  NGandy - Profil | Pá 2.12.2022 11:00:39

                                  jeden3 >> Píšeš: "podle oficiálních zdrojů jich je 28tisíc -a tvrdili, že to dostanou všichni"
                                  A tak to vnímá většina lidí. Pražáci v ČEZu si na nás mastí kapsy.
                                  Nadpis článku: ČEZ rozdá odměny. Každý zaměstnanec dostane 60 000 korun
                                  dále je v článku:
                                  Podle mluvčího obdrží uvedenou odměnu zaměstnanci společnosti ČEZ, a.s.
                                  Příspěvky pro dceřiné společnosti se ale budou lišit podle kolektivních smluv.
                                  ČEZ, a.s má pouze 7,5tis zaměstnanců. OK, tak tedy to dostane 7,5tis lidí.
                                  Ano, tam to dostanou všichni.
                                  Šlo mi jen o to, jak si s námi média hezky hrají a krmí "dobrou náladu" lidí :-(

                                  Po pravdě mě je u zádele, zda to dají zaměstnancům. Pro TOP managment je to kapesné, ale spoustě lidí to pomůže. Těm to přeju.

                                    Njeden3 - Profil | Pá 2.12.2022 10:38:19

                                    Gandy >> podle oficiálních zdrojů jich je 28tisíc -a tvrdili,že to dostanou všichni
                                    pro jejich šéfy jee těch 60tisíc směšná suma, pro ty kluky z montáží to asi bude přínosná částka
                                    asi jsi to nečetl celé......že jsi nerozklíčoval, o co mě šlo
                                    mě jde o ten princip - že firma ,která i s překupníky stojí za tozu brutální inflací ještě dráždí lidi,kteří nemají už prostě z čeho platit- tím,že ještě napíší,že k 13. a 14. platu dostanou všichni jejich zaměstanci 60tisíc
                                    takže i kdyř to zrovna těm montérům přeji,je to prostě hnus

                                      NGandy - Profil | Pá 2.12.2022 7:46:34

                                      jeden3 >>Článek jsi četl. Pověz mi, kolik zaměstnanců těch 60tis dostane?

                                      Zaměstnanec ČEZu nejsem, ale po pravdě jim to přeji.

                                        Červené karty: Pietromarconi