- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící
Dále moderují: mlaďoch Profil + Dědek Profil
po podzimních volbách si udrží moc vládní strany nebo opoziční strany?
A) moc si udrží vládní strany22%
B) do vlády se dostanou opoziční strany 78%
Od 6.8.2025 hlasovalo 9 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
43x v oblíbených a 18x v ignorovaných.
Nsven - Profil | St 7.12.2022 10:10:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
https://www.youtube.com/watch?v=FIRT7lf8byw
Njeden3 - Profil | St 7.12.2022 0:40:47
ale konec videa ukázal,že to nebylk hrdina ale idiot 😂🤣👍👍👍
Nlovec 01 - Profil | Út 6.12.2022 10:23:50
Njeden3 - Profil | Po 5.12.2022 21:51:25
dnes 12:13 • Aktualizováno 18:45
Jitka Zadražilová, Novinky, ČTK
Dvě dívky ve věku 13 a 14 let v pondělí cestou do školy pobodal muž v Illerkirchbergu u Ulmu na jihozápadě Německa ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko. Starší dívka zraněním odpoledne podlehla, píše server týdeníku Focus s odvoláním na mluvčího policie. Podezřelým z útoku je 27letý žadatel o azyl z Eritreje, uvedla policie. Útočnou zbraní byl podle všeho nůž.
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-v-badensku-wurttembersku-pobodal-utocnik-dve-deti-40416472
tsk tšchto případů neteroristických útoků na obohaceném západě přibejvá čím dál víc.......když jsme v roce 2015 tvrdili,že tihle inženýři zý Afriky mají IQ sněhuláka a lidský život pro ně nemá žádnou cenu -byli jsem xenofobové a rasisti......tak ať tohle dnes řeknou rodičům a rodinám všech těch zbytečných obětí :-(((
a jsou to zbytečné oběti a krev mají na rukou Merklová, brusele a všichni,kteří imigraci podporovali nebo jen tolerovali
komu se můj názor nelíbí,zkuste si jen na vteřinu představit,že by obětí byla vaše osoba blízká a pak mě suďte
Nsven - Profil | Ne 4.12.2022 0:29:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Pan premiér je na roztrhání a neví kam dřív skočit...
https://www.facebook.com/marek.kurta.republika/videos/654831896282351/
Njeden3 - Profil | So 3.12.2022 18:08:14
protože tohle je více než Česká vláda spíše bruseloamerickoukrajinská vláda , všech těchto stran zájmy zasdtupuje mistrně
NVash - Profil | So 3.12.2022 9:16:10
NPopik - Profil | So 3.12.2022 8:56:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NVash - Profil | So 3.12.2022 8:48:49
S téměř soběstačného státu se stala kolonie závislá na EU 🤮 plná montoven patřící někomu jinému. Na úrodné půdě se pasou soláry 😩 Zemědělci brečí, že bez dotací to nejde. Atd, atd
NPopik - Profil | So 3.12.2022 8:42:17
NGandy - Profil | So 3.12.2022 7:51:02
S ostatním co píšeš samozřejmě souhlasím. To si nemusíš dokola obhajovat a opakovat.
Ale také mě děsí to, o čem hned politici začali uvažovat. ČEZ generuje úžasné zisky. Zestatnime ho. Máme českou televizi, máme českou poštu. Tam je to s platy ředitelů jak v ČEZu. Jaké že tam jsou zisky? Jak by ČEZ dopadl...
Njeden3 - Profil | So 3.12.2022 0:07:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
jinak řečeno -modelová situace
přijde na podzim tornádo a urve ti z celého baráku střechu
a já budu jediná firma,která umís třechu, tak ti ji nabídnu za 3 násobek bežné ceny,ale s příchodem Nového roku ti tu cenu ještě zvednu znova na dvojnásobek té už tak jako tak vysoké ceny
a ty máš jedinou volbu -buď ti bude celou zimu pršet na hlavu a budeš mrznout,nebo zaplatit tu nehoráznou cenu mě
bude se ti to líbit?
a tak je na tom bohužel podle odhadů už kolem 50% lidí, ryjou držkou v zemi, protože prostě nějakou elektriku k životu dnes potřebují ... :-(
už jsem ti psal,že peníze těm řadovým zaměstancům absoluitněě nezávidím, kor , jestli zase došlo k tomuže nakonec ten montér nedostane ani těch 60 a gen ředitel zase dostane stovky milionů-a to se nediv, to už tu bylo
NVash - Profil | Pá 2.12.2022 20:41:04
NGandy - Profil | Pá 2.12.2022 20:10:43
A to si nejsem jistý, zda to dostanou všichni v ČEZ a.s. Pokud vím, tak se jim tam ještě liší platy podle toho, zda mají tarifní atd... Ale o tom nechci polemizovat, když nevím přesně, jak to je.
NPopik - Profil | Pá 2.12.2022 14:05:34
NGandy - Profil | Pá 2.12.2022 11:00:39
A tak to vnímá většina lidí. Pražáci v ČEZu si na nás mastí kapsy.
Nadpis článku: ČEZ rozdá odměny. Každý zaměstnanec dostane 60 000 korun
dále je v článku:
Podle mluvčího obdrží uvedenou odměnu zaměstnanci společnosti ČEZ, a.s.
Příspěvky pro dceřiné společnosti se ale budou lišit podle kolektivních smluv.
ČEZ, a.s má pouze 7,5tis zaměstnanců. OK, tak tedy to dostane 7,5tis lidí.
Ano, tam to dostanou všichni.
Šlo mi jen o to, jak si s námi média hezky hrají a krmí "dobrou náladu" lidí :-(
Po pravdě mě je u zádele, zda to dají zaměstnancům. Pro TOP managment je to kapesné, ale spoustě lidí to pomůže. Těm to přeju.
Njeden3 - Profil | Pá 2.12.2022 10:38:19
pro jejich šéfy jee těch 60tisíc směšná suma, pro ty kluky z montáží to asi bude přínosná částka
asi jsi to nečetl celé......že jsi nerozklíčoval, o co mě šlo
mě jde o ten princip - že firma ,která i s překupníky stojí za tozu brutální inflací ještě dráždí lidi,kteří nemají už prostě z čeho platit- tím,že ještě napíší,že k 13. a 14. platu dostanou všichni jejich zaměstanci 60tisíc
takže i kdyř to zrovna těm montérům přeji,je to prostě hnus
NGandy - Profil | Pá 2.12.2022 7:46:34
Zaměstnanec ČEZu nejsem, ale po pravdě jim to přeji.
Červené karty: Pietromarconi
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NSranda bez nadsázky 🤘10853
NRybářsko-houbařské jádro .-)45001
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412597
NKutilské jádro MRKu5344
NVzduchovky, praky, luky a kuše v rukou Mrkmenů8074
NVážně nevážný pokec :-)))230515
 Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22045
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144780
NUdírny a uzení51139
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...












