- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící
Dále moderují: mlaďoch Profil + Dědek Profil
po podzimních volbách si udrží moc vládní strany nebo opoziční strany?
A) moc si udrží vládní strany22%
B) do vlády se dostanou opoziční strany 78%
Od 6.8.2025 hlasovalo 9 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
43x v oblíbených a 18x v ignorovaných.
Njeden3 - Profil | Pá 4.11.2022 15:11:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
dnes 14:23 – Kúty–Landžhot
Thomas Kulidakis, Právo
Slovenští strážci zákona hlídají zelenou hranici, kterou tvoří řeka Morava. Přes hraniční přechody by podle nich šel jen ten, kdo se chce nechat chytit, běžencům nezbývá tedy než překonat řeku. Slovenská vláda pro běžence přes noc vybudovala stanový tábor v příhraničních Kútech. Syrští uprchlíci, kteří dorazili do Česka přes Maďarsko, se ale setkali s opačným přístupem a museli se vrátit zpět za hranice na Slovensko. Hovoří o násilí ze strany českých policistů.
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-cesi-nas-vsechny-zfackovali-a-vratili-za-hranici-tvrdi-syrsky-uprchlik-40413567
zapoměli vyznamenat jednoho poliistu-toho,co nebere ochranu státní hranice jako bruseleskou taxislužbu pro imigranty,ale opravdu stát hájí. Tak alespoň poděkování ode mě....
Protože by někdo těm jižním turistům měl už konečně říci,že tu máme miliony běženců před skutečnou válkou na Urajině...pokdu někdo v Syrii ještě vede válku,tak leda USA -tak ať si jdou do USA. A díky údajnému prohlášení,že se Evropa v zimě psotará o další miliony Ukrajinců,myslím,že tu bude kuwa těsno.
Njeden3 - Profil | Čt 3.11.2022 14:23:31
pokud za 120 let, bylo by zajímavé porovnat,kolik států napadlo Japonsko, kolik Německo, kolik Rusko a kolik USA
mám ale čistě matematický pocit,že by to byla matematická přehlídka lidského utrpení a zmaru
třeba je divné, proč po skončení 2.sv. války skončili na popravišti fašouni,ale pokdu vím,nikdo z Japonců i když i oni povraždili miliony civilistů i válečných zajatců. Tedy,já to tuším,ale napsat to, to by mohlo být tresné,tak si to budu dále jen myslet.
Naopak USA do konce války troškařili a až když se na výsledcích války napakovali a vzrost obrovsky jeejich vliv,rozjeli válčení ve velkém stylu.
Rusáci naproti tomu řežou své okolí tak nějak kontinuálně.
Njeden3 - Profil | St 2.11.2022 1:16:49
Třetině lidí v Břeclavi podražilo teplo až pětinásobně. Nespokojeným odběratelům teď chodí zvýšené měsíční zálohy. Chystají petice, zvažují i žalobu na městskou firmu.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-nasadim-puncochu-a-vykradu-banku-jak-se-zije-ve-meste-s-nejdrazsim-teplem-218164
to je jen jedno město...jak budou končit obcím a občanům fixace na energie, hypotéky, půjdeme z tlustých do tenkých.......doufám,že až k tomu dojde,bude vláda v Praze a né zase někde na Ukrajině
pomáhat Ukrajin+ě je jistě správné, ale nechápu,proč zrovnaa naše vláda naší ekonomicky docela v prdeli země si hraje na největší úderníky v této činnosti? Trochu mi to připadá, jako bych krmil sousedovi děti a moje doma pomalu brečeli hlady :-(
A pokud nemá vláda prachy na pomoc ani vlastním a na pomoc Ukrajině si musí půjčovat- tedy půjčovat-ovšem platit to budeme my - pak mi to připadá opravdu už za hranou, kdyby nejprve udělali kroky,aby tady nekrachovaly firmy a lidi nepřicházeli o práci a pak pomáhali,asi by to bnylo o dost rozumější.... a už na to upozornují i media veelmi provládní
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-firmy-strach-z-budoucnosti-zavrel-cechum-penezenky-recesi-uz-nic-nezabrani-218178
Njeden3 - Profil | Po 31.10.2022 16:51:48
a ti ostatrrní jsou je čučkaři v zabíjení
třeba amíci v Korei za JEDINOU noc bombardování měst údajně zabili 20.000 civilistů-tak to alespoň uvádí americký dokument z History
s Turky jsi to jinak celkem trefil - genocida Arménů nebyla nikdy mezinárodně oceněna a i vražd+ěění Kurdů -nejne Turky!!! tyké nikoho k ničemu nepohnulo
tak jsme probrrali trochu toho mezinárodního běsnění a můžemee se vrátit k našim českým problémům ..a že jich máme myslím dost
Nmlaďoch - Profil | Po 31.10.2022 16:45:04
NKolben - Profil | Po 31.10.2022 16:04:53
Njeden3 - Profil | Po 31.10.2022 10:49:28
kecy o sjednoccení jim nemůže nikdo soudný žrát - ostatněě to tu už také bylo - vedoucí úloha strany a jediná súprávný názor a postoj úplně ke všemu - neosvědčilo se
a dnes politici opět volají po tom samém - děkuji, znovu nechci
NMartin M. - Profil | Po 31.10.2022 10:42:03
Njeden3 - Profil | Po 31.10.2022 8:21:20
tak zní to rozhodně moc dobře - proto to asi také říkají, ale co to znamená v okamžiku, který tu prostě je,ať bude vládnou kdokoliv??? Vždycky ke každé politické, ekonomické i bezpečnostní problematice jsou různě velké dva základní názorové proudy, kdy jeden se k problému staví kladně a druhý záporně. Jak chce někdo zrušit tuto demokratickou pojistku -právo na svůj názor ??? Vyjít vstříc řešením čehokoliv jakkoliv prostě nejde, vždycku určité % bude nesouhlasit . Pak je to cesta zakázat jiný názor - ale to těžko někido může vydávat za demokracii.
Takže to beru jako další politický demagogický slint, ať to řekne politik z leva či prava
Njeden3 - Profil | Po 31.10.2022 8:01:51
Až časový odstup umožní historikům přepočítat padlé civilisty a určit pořadí, která z těchto zemí spáchala největší válečné zločiny.
NKolben - Profil | Ne 30.10.2022 21:42:40
Aby viděli líp na Rusko.
Njeden3 - Profil | Ne 30.10.2022 7:19:07
Ministerstvo zdravotnictví stále nikomu nepřiznalo náhradu za zdravotní problémy po očkování proti covidu-19. Někteří o ni žádají už více než rok, další podání žádosti zvažují. Bojí se ale obstrukcí a finančních nákladů.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-vic-nez-rok-ceka-na-odskodneni-kvuli-ockovani-predcasne-pise-ministerstvo-217566
tak super - jak tvrdí ten herecký prostitut- že to funguje - tak nejen , že to moc nefunguje , ale nefunguje aní vyplácení náhrad těm, kteří uvěřili,že to funguje a skončili po mrtvicích i invalidní . Nelze věřit ani dlouhodobě neprověřené vakcíně - zajímavé,že už ji vyšetřuje i Brusel - ani věřit systému.......... protože o systém jde především...protože proč by dnešní vláda,která předstírá, jak tu burešovu vládu nesnáší a nemá ráda, přitom kryje její vakcinační alotria
Nretrívr - Profil | Pá 28.10.2022 19:18:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nmlaďoch - Profil | Čt 27.10.2022 17:31:06
NVash - Profil | Čt 27.10.2022 15:46:33
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-klaus-porazil-ministerstvo-vyhral-soud-kvuli-nerousce-40412909
I tak 👏
Nmlaďoch - Profil | St 26.10.2022 23:21:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NVash - Profil | St 26.10.2022 22:40:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Růžový večer 💖🤘
NVash - Profil | Út 25.10.2022 20:23:28
mlaďoch - 🤣👍👍💪😉
Červené karty: Pietromarconi
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NSranda bez nadsázky 🤘10846
NRybářsko-houbařské jádro .-)45000
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412548
NKutilské jádro MRKu5344
NVzduchovky, praky, luky a kuše v rukou Mrkmenů8074
NVážně nevážný pokec :-)))230512
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22045
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144776
NUdírny a uzení51139
Kde to žije - všechna témata
18:48NATTs hlásiče a ATTx příposlech 534
18:37NLabe fishing store 15
17:33NStaré Česke rybářské vybavení 391
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNŽermanky a bivakovani 3
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...















