Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící

cokoliv z české historie, zajímavosti, drby, rybníky, hrady, zámky, města
Autor diskuse: jeden3 - Profil , 12.5.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: mlaďoch Profil + Dědek Profil

po podzimních volbách si udrží moc vládní strany nebo opoziční strany?

A) moc si udrží vládní strany22%

B) do vlády se dostanou opoziční strany 78%

Od 6.8.2025 hlasovalo 9 čtenářů.

Njeden3 - Profil | Pá 4.11.2022 15:11:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Češi nás všechny zfackovali a vrátili za hranici, tvrdí syrský uprchlík
dnes 14:23 – Kúty–Landžhot
Thomas Kulidakis, Právo
Slovenští strážci zákona hlídají zelenou hranici, kterou tvoří řeka Morava. Přes hraniční přechody by podle nich šel jen ten, kdo se chce nechat chytit, běžencům nezbývá tedy než překonat řeku. Slovenská vláda pro běžence přes noc vybudovala stanový tábor v příhraničních Kútech. Syrští uprchlíci, kteří dorazili do Česka přes Maďarsko, se ale setkali s opačným přístupem a museli se vrátit zpět za hranice na Slovensko. Hovoří o násilí ze strany českých policistů.
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-cesi-nas-vsechny-zfackovali-a-vratili-za-hranici-tvrdi-syrsky-uprchlik-40413567
zapoměli vyznamenat jednoho poliistu-toho,co nebere ochranu státní hranice jako bruseleskou taxislužbu pro imigranty,ale opravdu stát hájí. Tak alespoň poděkování ode mě....
Protože by někdo těm jižním turistům měl už konečně říci,že tu máme miliony běženců před skutečnou válkou na Urajině...pokdu někdo v Syrii ještě vede válku,tak leda USA -tak ať si jdou do USA. A díky údajnému prohlášení,že se Evropa v zimě psotará o další miliony Ukrajinců,myslím,že tu bude kuwa těsno.

    Njeden3 - Profil | Čt 3.11.2022 14:23:31

    Vash >> s tím agresorrem ..... záleží,za jakou dobu se to vezme
    pokud za 120 let, bylo by zajímavé porovnat,kolik států napadlo Japonsko, kolik Německo, kolik Rusko a kolik USA
    mám ale čistě matematický pocit,že by to byla matematická přehlídka lidského utrpení a zmaru
    třeba je divné, proč po skončení 2.sv. války skončili na popravišti fašouni,ale pokdu vím,nikdo z Japonců i když i oni povraždili miliony civilistů i válečných zajatců. Tedy,já to tuším,ale napsat to, to by mohlo být tresné,tak si to budu dále jen myslet.
    Naopak USA do konce války troškařili a až když se na výsledcích války napakovali a vzrost obrovsky jeejich vliv,rozjeli válčení ve velkém stylu.
    Rusáci naproti tomu řežou své okolí tak nějak kontinuálně.

      NVash - Profil | Čt 3.11.2022 11:46:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      🤘😤💪

        Nmlaďoch - Profil | Čt 3.11.2022 7:56:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Njeden3 - Profil | St 2.11.2022 1:16:49

          Jak se žije ve městě, kde mají zřejmě nejdražší teplo v zemi
          Třetině lidí v Břeclavi podražilo teplo až pětinásobně. Nespokojeným odběratelům teď chodí zvýšené měsíční zálohy. Chystají petice, zvažují i žalobu na městskou firmu.
          https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-nasadim-puncochu-a-vykradu-banku-jak-se-zije-ve-meste-s-nejdrazsim-teplem-218164

          to je jen jedno město...jak budou končit obcím a občanům fixace na energie, hypotéky, půjdeme z tlustých do tenkých.......doufám,že až k tomu dojde,bude vláda v Praze a né zase někde na Ukrajině
          pomáhat Ukrajin+ě je jistě správné, ale nechápu,proč zrovnaa naše vláda naší ekonomicky docela v prdeli země si hraje na největší úderníky v této činnosti? Trochu mi to připadá, jako bych krmil sousedovi děti a moje doma pomalu brečeli hlady :-(
          A pokud nemá vláda prachy na pomoc ani vlastním a na pomoc Ukrajině si musí půjčovat- tedy půjčovat-ovšem platit to budeme my - pak mi to připadá opravdu už za hranou, kdyby nejprve udělali kroky,aby tady nekrachovaly firmy a lidi nepřicházeli o práci a pak pomáhali,asi by to bnylo o dost rozumější.... a už na to upozornují i media veelmi provládní
          https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-firmy-strach-z-budoucnosti-zavrel-cechum-penezenky-recesi-uz-nic-nezabrani-218178

            Njeden3 - Profil | Po 31.10.2022 16:51:48

            Kolben >> no nechci se Anglie nějak moc zastávat, ale Falklandy byly jejich území,které napadla Argentina
            a ti ostatrrní jsou je čučkaři v zabíjení
            třeba amíci v Korei za JEDINOU noc bombardování měst údajně zabili 20.000 civilistů-tak to alespoň uvádí americký dokument z History
            s Turky jsi to jinak celkem trefil - genocida Arménů nebyla nikdy mezinárodně oceněna a i vražd+ěění Kurdů -nejne Turky!!! tyké nikoho k ničemu nepohnulo
            tak jsme probrrali trochu toho mezinárodního běsnění a můžemee se vrátit k našim českým problémům ..a že jich máme myslím dost

              Nmlaďoch - Profil | Po 31.10.2022 16:45:04

              Kolben >> ještě jsi zapomněl na Českou republiku, když zabrala slovenský stát

                NKolben - Profil | Po 31.10.2022 16:04:53

                jeden3 >> Je jich mnohem víc, než čtyři. ( Například Anglie napadla Argentinu, aby si přivlastnila Falklandské ostrovy , Irák napadl Kuvajt , Turecko vraždí Kurdy .......... ).

                  Njeden3 - Profil | Po 31.10.2022 10:49:28

                  Martin M. >> samozřejmě že je to práce politiků -a to bohužel opravdu všech
                  kecy o sjednoccení jim nemůže nikdo soudný žrát - ostatněě to tu už také bylo - vedoucí úloha strany a jediná súprávný názor a postoj úplně ke všemu - neosvědčilo se
                  a dnes politici opět volají po tom samém - děkuji, znovu nechci

                    NMartin M. - Profil | Po 31.10.2022 10:42:03

                    jeden3 >> prazdnych frazi je plnej eter. Politik rozdeluje spolecnost, kdyz sam vytvori rozdelujici tema nebo kdyz prileva olej do ohne, viz treba Zeman + Ovcacek a jejich kavarna, hubkari apod.

                      Njeden3 - Profil | Po 31.10.2022 8:21:20

                      co ovšem nedokážu rozklíčovat - a třech politiků, kterých jsem se na to osobně ptal to také nedokázali - je velmi oblíbené heslo politiků všech zaměření a politických směrl u nás a to : já nebudu rozdělovat společnost !!!

                      tak zní to rozhodně moc dobře - proto to asi také říkají, ale co to znamená v okamžiku, který tu prostě je,ať bude vládnou kdokoliv??? Vždycky ke každé politické, ekonomické i bezpečnostní problematice jsou různě velké dva základní názorové proudy, kdy jeden se k problému staví kladně a druhý záporně. Jak chce někdo zrušit tuto demokratickou pojistku -právo na svůj názor ??? Vyjít vstříc řešením čehokoliv jakkoliv prostě nejde, vždycku určité % bude nesouhlasit . Pak je to cesta zakázat jiný názor - ale to těžko někido může vydávat za demokracii.
                      Takže to beru jako další politický demagogický slint, ať to řekne politik z leva či prava

                        Njeden3 - Profil | Po 31.10.2022 8:01:51

                        Kolben >> kdyby jsi do toho vtipu ještě dokázal dostat ještě Čínu a Severní Koreu -měl by jsi všechny čtyři největší agresory od druhé světové v jednom vtipu.
                        Až časový odstup umožní historikům přepočítat padlé civilisty a určit pořadí, která z těchto zemí spáchala největší válečné zločiny.

                          NKolben - Profil | Ne 30.10.2022 21:42:40

                          Proč jsou USA na okraji propasti ?
                          Aby viděli líp na Rusko.

                            Njeden3 - Profil | Ne 30.10.2022 7:19:07

                            Víc než rok čeká na odškodnění kvůli očkování. Předčasné, píše ministerstvo
                            Ministerstvo zdravotnictví stále nikomu nepřiznalo náhradu za zdravotní problémy po očkování proti covidu-19. Někteří o ni žádají už více než rok, další podání žádosti zvažují. Bojí se ale obstrukcí a finančních nákladů.
                            https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-vic-nez-rok-ceka-na-odskodneni-kvuli-ockovani-predcasne-pise-ministerstvo-217566

                            tak super - jak tvrdí ten herecký prostitut- že to funguje - tak nejen , že to moc nefunguje , ale nefunguje aní vyplácení náhrad těm, kteří uvěřili,že to funguje a skončili po mrtvicích i invalidní . Nelze věřit ani dlouhodobě neprověřené vakcíně - zajímavé,že už ji vyšetřuje i Brusel - ani věřit systému.......... protože o systém jde především...protože proč by dnešní vláda,která předstírá, jak tu burešovu vládu nesnáší a nemá ráda, přitom kryje její vakcinační alotria

                              Nretrívr - Profil | Pá 28.10.2022 19:18:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Vnitřní klid začíná tím " seru na to ". Výrok pana Trošky.

                                Nmlaďoch - Profil | Čt 27.10.2022 17:31:06

                                Vash >> z okolí znám případy, že porušení karantény jako šetřili, ale odložili

                                  NVash - Profil | Čt 27.10.2022 15:46:33

                                  By mi zajímalo jak by dopadl se žalobou prostý občan 🤔🤨🤘
                                  https://www.novinky.cz/clanek/domaci-klaus-porazil-ministerstvo-vyhral-soud-kvuli-nerousce-40412909
                                  I tak 👏

                                    Nmlaďoch - Profil | St 26.10.2022 23:21:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Jeden vzorek z domácí produkce, délka 40 cm (mám jich plnou bednu). Marian je v pánu a tak než to hodit psům, raději to sežeru

                                      NVash - Profil | St 26.10.2022 22:40:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Tak nwm co je to zase za hovna. Jednak netuším co to je to bflmpsvz + Ale zatím sem nikde nezaznamenal žádný konflikt při projevu náklonosti stejného pohlaví.... 🤔 Kam se nás to zase snaží vmanipulovat?!?!? Ať si klidně žije traktor s pračkou, mi je to jedno. A myslím, že i většině kolem. Dnes má lid spíš jiné problémy.
                                      Růžový večer 💖🤘

                                        NVash - Profil | Út 25.10.2022 20:23:28

                                        sven >> Děkuji ty musím šířit mezi nepřizpůsobivé máničky 😆🤘🤣

                                        mlaďoch - 🤣👍👍💪😉

                                          Červené karty: Pietromarconi