Strana mírného pokroku v mezích zákona - J.Hašek ležící a spící

cokoliv z české historie, zajímavosti, drby, rybníky, hrady, zámky, města
Autor diskuse: jeden3 - Profil , 12.5.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: mlaďoch Profil + Dědek Profil

po podzimních volbách si udrží moc vládní strany nebo opoziční strany?

A) moc si udrží vládní strany22%

B) do vlády se dostanou opoziční strany 78%

Od 6.8.2025 hlasovalo 9 čtenářů.

Nmlaďoch - Profil | Út 25.10.2022 20:06:04

Vash >> odborníci tomu říkají krize středního věku. Všichni víme, že jde o životní zkušenosti

    NVash - Profil | Út 25.10.2022 19:27:28

    sven >> Tuto znám pouze z vyprávění 😮 Ale pomalu se hysterie začíná opakovat 😭 Občas si říkám, do jakého světa sem ty děti posral 😭😩😭
    A ty serke bych tuze rád 🤘😤🖕

      Nmlaďoch - Profil | Út 25.10.2022 18:46:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      sven >> univerzál i účes dozadu vyztuzenej chrchlem byl top účesem

        Nsven - Profil | Út 25.10.2022 18:06:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Vash >> To se může klidně přihodit :-)
        Máš- li dlouhý vlas, nechoď mezi nás ...
        Dvakrát jsem za dlouhé vlasy platil pokutu, několikrát mě chtěli násilím ostříhat...
        Dokonce i děda místního blba carpkillera...který mě po veřejném připomenutí tohoto, dal do klatby :-)
        Když to nešlo po dobrém, šlo to často po zlém...
        https://www.youtube.com/watch?v=Y2Aq8zsMoxw

          Njeden3 - Profil | Út 25.10.2022 17:58:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Vash >> vždycky si vzpomenu na dvšě pohádky -kde se o daních mluví - V pyšné princezně a bambitce
          moc a moc se mi líbí, kdyžý platíme daně ze zdaněných peněz ........¨
          už aby se ten brusele koncentrák národů rozpadl.....zlaté c.k. mocnářství ...když pominu pár let mezi válkama a a pár let po 89 roce,tak se tu asi žilo nejlépe od zrušení nevolnictví právě zA cisaže pána 🤣😂

            Njeden3 - Profil | Út 25.10.2022 17:54:03

            retrívr >> je fakt ,že politikům s platy od 150tisíc měsíčně výše se to dobře mluví o šetření a utahování opasků......ale samoživitelky,důchodci a bohužel i spousta mimoprařských zaměstanců měli opasky na poslední dírce už dávno před greendealem a likvidací ekonomiky v unii.

              NVash - Profil | Út 25.10.2022 15:09:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Jo mám rád, když mi někdo nařizuje jak nakládat se svým pozemkem a nemovitostí co sem si zaplatil a každý rok za to ještě můžu platit daně 🤘😠😤
              https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-staty-eu-se-shodly-na-novych-bezemisnich-budovach-40412664
              Za chvíli budou řešit můj účes a hmotnost stolice? 🤔💩💩💩🖕

                Nretrívr - Profil | Út 25.10.2022 14:59:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                ---

                  Njeden3 - Profil | Ne 23.10.2022 9:47:30

                  Posílat zbraně na Ukrajinu? Spojenci Ukrajiny mají zdecimované zásoby
                  dnes 9:25
                  ČTK
                  Nedostatek zbraní v celé Evropě by mohl postavit spojence Ukrajiny před těžké rozhodování – při své podpoře Kyjevu totiž zvažují také riziko ruského útoku na sebe. Napsala to v neděli agentura AP, podle níž ruská invaze na Ukrajinu zatížila už předtím zdecimované zásoby zbraní nejen v řadě menších států, ale i v některých větších zemích NATO.
                  https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-posilat-zbrane-na-ukrajinu-spojenci-ukrajiny-maji-zdecimovane-zasoby-40412424

                  několik postřehů...tak za prvé - my jsem sse museli zbavit našich komouškých zbraní, protože už nebyly na nic.....přitom naše armáda je přece proti Rusku - težko proti Německu nebo USA
                  tak proč tvrdí,že byly k ničemu, když s nima teď Ukrajinci prý úspěšně zahání Rusáky zpět??¨
                  nebo za druhé-toto bylo potřeba,abychom naše prázdné zbrojnice naplnili za drahé prachy zbraněma z USA ??
                  Proč tedy ta válka pořád pokračuje? Evropa nakonec bude proti Rusákům bezbranná..... Jde ještě o válku nebo o kšeft? Aby nás pak rusák nezabral na obrněném jízdním kole, protože naši vojáci už nebudou mít ani prak ...........

                    Njeden3 - Profil | Ne 23.10.2022 6:29:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    KOMENTÁŘ: Když dva tátové některé děsí víc než vražda z nenávisti
                    23. října 2022
                    Výměnný pobyt u dvou tátů. Úplně obyčejná situace, nad kterou se velká část lidí ani nepozastaví, je pro některé jako rudý hadr na býka. Hloupé vtipy a výroky, mnohdy z úst vlivných politiků, však jdou ruku v ruce s něčím, co je v dnešní době životu nebezpečné – s nenávistí.
                    Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/stejnopohlavni-manzelstvi-svetlana-witovska-ortel-lgbt.A221018_122433_domaci_vlc

                    tady se pořád a pořád dokola řeší tahle skupina,člověk se už málem bojí otevřít lednici .........
                    Moc dobře si pamatuji, jak si svojí polívčičku přihřívali už v prosinci 89 na demonstracích,kde tvrdili,že by chtěli JEN REGUISTROVANÉ PARTNERSTVÍ a že to je už opravdu všechno ........
                    přitom se chovají jako sudeťáci - jen jim většinová společnost splní jeden požadavek,už mají další atd...,,
                    děsím se té adopce dětí...né,že by se o ně nedokázuali postarat -to asi většinově ano, le abychom nedopadli jako v Norsku, kde se kradou dětiu pod jakokoliv záminkou,aby byli k dispozuici k osvojení a adopci....
                    která jiná nátlaková zájmová menšina má takový prostor ve všech médiích, projevuáje se dotovanýma průvodama atd??? Kdyby rybáři chtěli udělat průvod, myslíte,že bychom dostali dotace????
                    Mě tyhle menšny nevadí, prostě se s tím narodili-ale právě proto,žeč se s tím narodili, je to psrostě úchylka od normálu a j potřeba tyto jedince tolerovat a respektovat-nikoliv glorifikovat..........pak se nebude vyskytovat tolik pitomců,kteří vezmou pistoli a někoho z nich zastřelí
                    mě připadá,že lidem už prostě hrabe

                      Njeden3 - Profil | So 22.10.2022 22:57:06

                      sven >> KK byl skvělej ......a myslím,že by bylhodně smutný,jak se jeho písně už podruhé stávají aktuálníma

                        Nsven - Profil | So 22.10.2022 22:43:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Njeden3 - Profil | So 22.10.2022 20:49:56

                            Njeden3 - Profil | So 22.10.2022 11:36:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Spolužák Petra Pavla: Měl by o sobě říkat pravdu, ale nedělá to
                            dnes 7:00
                            Oldřich Danda
                            Minulost generála ve výslužbě Petra Pavla (61) není tak průhledná, jak to jeden z favoritů prezidentské volby doposud líčí. Po historiku Petru Blažkovi, který tvrdí, že Pavel o svém životě před listopadem neříká celou pravdu, byť o sobě zveřejnil všechny možné dostupné záznamy, se poprvé rozhodl o Pavlově minulosti promluvit muž, který ho skutečně znal.
                            https://www.novinky.cz/clanek/domaci-spoluzak-petra-pavla-mel-by-o-sobe-rikat-pravdu-ale-nedela-to-40412392

                            pěkné......detailní
                            zajímavé s jakou minulostí člověk může dělat papaláše v NATO a za demograty kandidovat na prezidenta 😂🤣

                              Njeden3 - Profil | Pá 21.10.2022 11:13:40

                              Česká vláda schválila [19.10.] využití úvěru až do ve výše 400 milionů eur [cca 9,8 mld. Kč] od Rozvojové banky Rady Evropy [CEB] na základní životní potřeby Ukrajinců v Česku. Od CEB Česko již čerpalo grant ke stejným účelům.

                              „Cílem vlády je poskytnout efektivní humanitární pomoc těmto lidem, která s sebou nese i neočekávané výdaje státu vynakládané na základní životní potřeby lidí prchajících před válkou,“ uvádí na svých stránkách Ministerstvo financí ČR [MF ČR].
                              https://www.fintag.cz/2022/10/21/cesko-si-pujci-u-ceb-deset-miliard-na-pomoc-ukrajincum/?

                              tedy nechce se mi to přepočítávat- ale na to kolik je zde těch běženců,kteří ještě nepracují a kolik tedy bude ta pomoc na hlavu¨
                              ale kdyby to lik na hlavu dostali naše samoživitelky,dúchodci,invalidé-asi by neměli důvod si zoufat,co???

                                Njeden3 - Profil | Pá 21.10.2022 11:11:03

                                ještě k Ledecké...
                                svaz vlastně účelově lže....oni ji nedávají 20milionů ze "svého"
                                oni prodají místa na výbavě Ledecké pro reklamu a z toho ji smrknou směšných 20 milionů, přitom si dovolím tvrdit,že oni inkasují mnohonásobně více
                                a na místa jejich reklam si nemůže dát Ledecká reklamu svých sponzorů, kteří by ji rádi zaplatili o hodně více, než těch 20 mega od svazu........
                                a teď k nákladům.........pokud chcete dát díte do ZŠ se zaměřením na lyžování, u nás v Liberci lyžařská základní škola , musíte počítat s náklady od první třídy cca 50tisíc ročně až po 9. třídu,kde je to skoro 250tisíc ročně ..a to platí rodina!!!!!!!!!!! nikoliv svaz!!!!!!!!!!!!
                                takže to,že z někoho vyroste dobrý lyžař není ani tak zásluha svazu,jako rodiny a musí se sejít dvě věci,aby tto celé klaplo-mimořádný talent a bohatí rodiče............
                                a když z někoho rodina ufinancuje sportovní talent - pak se teprve svaz hadrkuje o prachy
                                chápu,že si svaz musí namočit rypáček ...ale nemusí u toho tak mlaskat
                                takhle jinak hrozí, že ledecká bude prostě reprezentovat jiný -vstřícnější stát¨
                                a hlavně neeříkejte,že je nevděčný...tady studují tisíce vysokoškoláků z našich daní a hned po škole odjíždí za prachama do ciziny-a ty nikdo neodsuzuje

                                  Njeden3 - Profil | Pá 21.10.2022 9:04:59

                                  Vash >> jště před půl rokem jsem sidělal domácí máslo. protože bylo opravdu čerstvé a lepší,než z krámu
                                  teď je tu bonus - vyjde i o dost levněji,když člověk ví jak na to 😉

                                    Njeden3 - Profil | Pá 21.10.2022 9:03:25

                                    Kde by mohla vláda zvýšit daně. Neřesti a bydlení jsou první na ráně
                                    Ekonomické špičky sepisují pro vládu seznam daní, které je žádoucí zvýšit. Na ráně jsou víno i další alkohol, benzin a cigarety, ale taky nemovitosti. Zároveň NERV ve střevech rozpočtu pátrá po tom, kde škrtat.
                                    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-finance-dane-kde-by-mohla-vlada-zvysit-dane-neresti-a-bydleni-jsou-prvni-na-rane-217273

                                    asi mají "odborníci" pocit,že je hovno krize ,tak chtějí pustit lidem žilou......a zase se chce,aby inflaci, ukrajinskou válku,sance atd zaplatili obyčejní občané naší země ...když poslouchám toho ekonoma - ten by neměl chodit nikam mezi lidi , protožýe podnikatelé, zaměstanci i snad důchodci by mu dali po držce

                                      Červené karty: Pietromarconi