Vzduchovky, praky, luky a kuše v rukou Mrkmenů

Nastala doba, kdy už není výkon vzduchovek nijak omezen, tak se pochlubte, co kdo má a jak se mu daří přesně střílet nebo co máte v plánu si pořídit. I střelci z praků jsou zde vítáni, neb i jím se dá střílet na terč a tak. Věřím, že je zde dost nadšenců do těchto dvou "zbraní". Pochopitelně se očekává, že zde budou i příspěvky, jak likvidujete škodnou, zákonem danou a k lovu povolenou. Nebudem tedy zasírat otázku o zbraních na zbroják ani o myslivosti.
Autor diskuse: Káceč - Profil , 3.2.2022 všeobecné - ostatní
Dále moderují: sven Profil + TEZAR Profil + já 2 Profil + Vash Profil

NKáceč - Profil | Ne 24.9.2023 21:41:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Vash >> jen připomínám zadání diskuze :-)

Nastala doba, kdy už není výkon vzduchovek nijak omezen, tak se pochlubte, co kdo má a jak se mu daří přesně střílet nebo co máte v plánu si pořídit. I střelci z praků jsou zde vítáni, neb i jím se dá střílet na terč a tak. Věřím, že je zde dost nadšenců do těchto dvou "zbraní". Pochopitelně se očekává, že zde budou i příspěvky, jak likvidujete škodnou, zákonem danou a k lovu povolenou. Nebudem tedy zasírat otázku o zbraních na zbroják ani o myslivosti.

    NVash - Profil | Ne 24.9.2023 21:26:39

    Eddie zase blbne 🤣💪🤘
    https://www.youtube.com/watch?v=f8XNUL4sUKE

      NTEZAR - Profil | Pá 15.9.2023 22:51:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      https://youtu.be/u2jNbFB1gdw?si=YN9P18PDa6NNCLtO Jeden retro záznam o lukostřelbě.

        Nsven - Profil | Čt 14.9.2023 20:39:27

        candát 820 >> Neházej flintu do obilí .-)
        Pokud půjde všechno podle plánu, (jejich) měl by zákon platit od 1.1. 2026
        A do té doby, se může stát cokoliv ..
        Lze předpokládat, že cena poroste a v každém případě, bude u vesla už jiná garnitura...

          NKáceč - Profil | Čt 14.9.2023 18:43:16

          Pedro1 >> to jim bylo líto, že nejde sežrat :-)

            NPedro1 - Profil | Čt 14.9.2023 17:06:46

            Káceč >> Tohle je v Praze v Modřanech, je to fakt zábavný, akorát ne pro každého, viděl jsem takové, co na umělého srnečka nevystřelili a měli slzy na krajíčku:-))))

              Ncandát 820 - Profil | Čt 14.9.2023 15:05:25

              sven >> Ahoj! To jsi mě nepotěšil, snad to nenastane, to abych prodal uragana dokud bude čas a koupit nějakej compact . Snad to nenastane.

                Nbenac - Profil | Út 12.9.2023 8:31:41

                Vybliz >> Kdybych neviděl video. Tak bych možná i věřil. :-D

                  NTEZAR - Profil | Po 11.9.2023 15:29:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Káceč >> Bejvávalo,dneska je radši pustím-stárnu.-)

                    NVybliz - Profil | Po 11.9.2023 14:41:03

                    benac >> Toho "borce" sleduju na Toutube, takže vím, že vše co tam střelil, tak pak sežral. Což tomu dává trochu o malinko větší smysl.

                      N1568 - Profil | Po 11.9.2023 11:26:11

                      benac >> Na rozdíl od ČR, tam o odstřelu, rozhodují fundovaní odborníci, kteří znají situaci v terénu

                        NKáceč - Profil | Po 11.9.2023 11:03:24

                        TEZAR >> prodáš pár šestifousů a prachy jsou doma :-)

                          NKáceč - Profil | Po 11.9.2023 11:02:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Tohle by mě bavilo, kdybych na to měl čas :-)

                          https://www.youtube.com/watch?v=Hicr17CHnVs&pp=ygUKM2QgYXJjaGVyeQ%3D%3D

                            NPindˇa - Profil | Po 11.9.2023 9:50:50

                            benac >> 😃 ok

                              Nbenac - Profil | Po 11.9.2023 9:47:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Pindˇa >> O tom co je, nebo není zakázané, rozhoduje většinou někdo v kanceláři, takže o skutečnosti často nic moc neví, ale to je jedno, psal jsem o tom, že pokud střílí na vše co se pohne, tak je to blb. Asi máš na to jiný názor.

                                NPindˇa - Profil | Po 11.9.2023 9:31:33

                                benac >> Netuším co všechno je v Maine na pomezí USA a Kanady v této lovem vyhlášené oblasti považováno za škodnou respektive co je povoleno střílet, ty ano?

                                  Nbenac - Profil | Po 11.9.2023 9:03:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Pindˇa >> Kdyby měl ten borec 12, 13 let, tak bych dokázal pochopit, že střílí na vše co se pohne (taky jsem si tím prošel) , ale takhle je to dospělej blb. :-/