Fandové MMA !!!

Diskuse pro fanoušky MMA jak naší, tak mezinárodní scény.

Samozřejmě Vémolisti jedou oss :-)
Autor diskuse: Fu - Profil , 5.11.2021 všeobecné - ostatní

NRastislaf - Profil | Út 14.3.2023 16:52:13

kubah >> prdlajs, sundá ho už Matavao a s Kinclem ani nenastoupí =D

    NVash - Profil | Ne 12.3.2023 19:45:44

    kubah >> 😆😝💪🤣 Těžko on nenastoupí 🤣🤣🤣

      Nkubah - Profil | Ne 12.3.2023 19:44:33

      Vash >> prdlajs, tu malou tlustou 77 předtím zruší

        NVash - Profil | Ne 12.3.2023 19:40:49

        kubah >> No a to před tím dostane klepec od Kincla 😆🤘🤣💪

          Nkubah - Profil | Ne 12.3.2023 19:37:50

          Bude Komedie, díl druhý

          🇨🇿 VÉMOLA (33-6) vs. VÉGH (33-9) 🇸🇰
          Potvrzeno❗🤝 Zápas století, který oběma aktérům převrátil život naruby a zlomil rekordy návštěvnosti, má po 4 letech pokračování… 🔥
          V roce 2019 si Vémola jde do OKTAGONu pro Végha dokázat, že je česko-slovenskou #1. Zápasem století ale ztrácí vše. 💥 Zavřené dveře do UFC, zlomená psychika, léčba zranění, samota.
          V roce 2020 se „Terminátor“ dychtící po odvetě vrací. Následuje 6️⃣ výher, titul ve střední a polotěžké váze, návrat na vrchol. ✊
          „Jen sedí a přihlíží. Pokud začne něco dělat, může se mnou odvetu mít. Ale nechci přežitého Attilu,“ vyjádřil se nedávno Vémola.
          „A lvi dožrali, mou!“ řekl Végh a stal se největším bojovníkem domácí scény. 💪👑 Umocněný odkaz legendy, sláva 📷 a s tím spojené marketingové aktivity. Od Zápasu století jsme ho už v kleci ale neviděli. Až teď ho Vémola vyburcoval 🔥 k největší odvetě v historii Česka a Slovenska „Karlíto má v životě jen jednu motivaci, a to jít se mnou. Ten zápas chci a vezmu ho, “ potvrzuje šampion Bellatoru.
          Jaká bude jeho cesta zpět do klece? Probudí v sobě toho hladového Attilu, jakého si pamatujeme?
          Dvě legendy a hrdinové svých zemí znovu tváří v tvář. VÉMOLA vs. VÉGH 2 ⚡Termín již brzy odhalíme.

            NCejnek 2 - Profil | Út 7.3.2023 19:09:54

            Vash >> za výkony určitě Surdu a Siwiec , ale já musel piráta a Úškrta, protože s nima je to osobní

              Nkubah - Profil | Út 7.3.2023 15:58:41

              Vash >> Já Kertész, možná Surdu.

                NBery. - Profil | Ne 5.3.2023 20:38:58

                Cejnek 2 >> vidím to úplně stejně. Byl to jasný scénář,vyhnout se Kozmovi a Alexovi,ať už v prvním zápase či ještě lépe je nevidět do finále. Všechno ostatní je přijatelnější.

                  NCejnek 2 - Profil | Ne 5.3.2023 12:21:32

                  Já to docela i chápu jak si to volili, Suijdam šel první, takže tam není o čem, Glismann ho porazil, tak jasná volba, jestli viděl Grabinski ty jejich zápasy, tak je vidět, že jak Glismann tak Suijdam jsou hratelní a když vidíš co tam ještě zbývalo za zvířata tak ho chápu, že šel na stejnou stranu pavouku, Michailids i říkal, že tam šel, protože viděl volné místo, takže úplně netakticky, u Jungwirtha je to jedno, protože druhá strana byla zabraná celá, být Veličkovič, tak udělám to samí, Christian vypádá z celý pyramidy nejlehčí, jít na druhou stranu, kde by buď dostal Kozmu nebo Lohoreho by byl jeho konec si myslím, a potom už Kozma s Lohorem měli jasno.

                    NCejnek 2 - Profil | Ne 5.3.2023 12:08:53

                    Kozma taky přiznal, že před zápasem byl zraněnej, takže tři týdny nespároval, což ten zápas hodně ovlivnilo a uvidíme, jestli vůbec nastoupí s Lohorem, protože neříkal o jaký zranění se jedná

                      NEsox - Profil | Ne 5.3.2023 9:42:43

                      kubah >> moc jsem nechápal, jak si volili protivníky. Ale asi jak si Glismann vybral Suijdama (už ho porazil) tak pak všichni jen přistupovali k těm co už tam byli

                        Nkubah - Profil | Ne 5.3.2023 9:40:15

                        Lohoré... to bude zajímavé...

                        David Kozma (ČR) - Alex Lohoré (Francie)

                        Louis Glismann (Dánsko) - Melvin van Suijdam (Nizozemsko)

                        Marcel Grabinski (Německo) - Andreas Michailidis (Řecko)

                        Christian Jungwirth (Německo) - Bojan Veličkovič (Srbsko)

                          Nkubah - Profil | Ne 5.3.2023 9:39:19

                          Esox >> souhlas...

                            NVash - Profil | Ne 5.3.2023 9:34:59

                            Esox >> Asi jo. Ale Kozma to umí i líp. Bylo znát, že je zvyklý na pět kol. Jinak za mě asi zatím nej Oktagon 👍

                              NEsox - Profil | Ne 5.3.2023 9:30:38

                              Vash >> když remíza byla zakázána, tak asi výsledek ok, těsně ale ok

                                NVash - Profil | Ne 5.3.2023 0:32:59

                                Cejnek 2 >> Kdybych byl.jo a hodně nestranný tak asi jo...... Rozpačitý zápas. ale.jinak pecka 👍

                                  Nkubsta - Profil | Ne 5.3.2023 0:02:15

                                  Vash >> asi tak. Prvni kolo Kozma, druhy polak, a ve tretim si uplne nejsem jistej, ze ta davidova kontrola na zemi stacila vyvazit to skrceni. Kazdopadne polak prekvapil a rad bych ho videl znovu.

                                    Červené karty: Pac.fox