Fandové MMA !!!

Diskuse pro fanoušky MMA jak naší, tak mezinárodní scény.

Samozřejmě Vémolisti jedou oss :-)
Autor diskuse: Fu - Profil , 5.11.2021 všeobecné - ostatní

Nmazar - Profil | Út 14.2.2023 17:46:38

kubsta >> Museli by to udělat mimo váhu, jinak by je nešlo brát vážně. Jasně všichni, tak nějak očekáváme, že Matavao letí po třiceti vteřinách hlavou dolů, ale pořád je to člověk co má k.o. úder. Byla by to zajímavá situace a i když proti Karlosovi nic nemám, tak bych to vlastně i trošku chtěl, aby se nám to zamotalo.

    Nkubsta - Profil | Út 14.2.2023 17:36:18

    mazar >> udelali by ho stejne a nebylo by to o titul. Oni by si neco vymysleli. Tusim ze Karlos uz takhle jeden zapas sel. Drzel pas a v ty samy vaze si strihnul netitulovej zapas. Podle me by musel Matavao fakt vytahnout pred prvnim takedownem nejakej lucky punch aby to Karel nevyhral.

      Nmazar - Profil | Út 14.2.2023 16:51:27

      Rastislaf >> Já tím spíše narážel na to, že z pohledu divize by to dalo absolutní smysl, že by Matavao dostal titulák, kdyby sekl Karlose. Nevím jak by potom chtěli udělat ten zápas s Patrikem. V 84 by to nemělo logiku. Brito je welter.

        NVash - Profil | Út 14.2.2023 9:06:55

        Rastislaf >> Přesně 👍 Koukni kolik borců se zranilo při tréninku 😫
        Teď se zranil i Krpálek 😭 Prostě vrcholový sport..... Né nadarmo se říká: sportem ku zdraví a trvalé invaliditě 🤘

          NRastislaf - Profil | Út 14.2.2023 9:02:16

          mazar >> Tak říkali, že by to pak bylo s Britem, ale asi s tím že prohraje nikdo nepočítá. Spíš si myslím, že Karlos potřebuje peníze, tak mu přiťukli takový zápas. Je to ale MMA, zranit se dá v pohodě, i když mu bude dávat take down, takže je to sakra risk i když by se papírově nemělo nic moc podělat.

            Nmazar - Profil | Po 13.2.2023 19:39:04

            Rastislaf >> Šel by pak Matavao o titul? 😀To je otázka. Nejvíce by to zase odsral Patrik.

              NRastislaf - Profil | Po 13.2.2023 9:06:45

              Esox >> Jako všechno by bylo asi v pořádku, na rozpinkání bych kvůli tomu haló nedělal, bohužel pan Varlos si nevidí do pusy a dělá z toho zápas světové úrovně, pak se nemůže divit, že už sere dokonce i své skalní fanoušky. Vím, že je to asi blbé napsat, ale trochu bych mu přál, aby mu tam ze startu přistál nějaký plaváček a bylo by vyřízeno. By se pak pokakal jak Vémola, tak i Novotný....

                NVash - Profil | Ne 12.2.2023 21:23:03

                kubah >> 😆👍🤣 tak určitě 😝 Teď koukám na včerejší Oktagon. Kua Moeli mi docela zklamal 😵

                  Nkubah - Profil | Ne 12.2.2023 21:11:14

                  Vash >> bude to takový předkrm před kinclákem, no :-P

                    Njarda85 - Profil | Ne 12.2.2023 21:07:55

                    Vypadá to hezky.

                      NVash - Profil | So 11.2.2023 23:53:05

                      jarda85 >> Škoda. I když Káju nemusím, mohl si zvýšit reputaci 😤🤘😉 Doufám, že ho Patrik sežere 💪😤👍

                        Njarda85 - Profil | So 11.2.2023 22:59:43

                        Esox >> Trapný, to se dalo čekat. Další žrádlo pro Karlose.

                          NEsox - Profil | So 11.2.2023 20:26:40

                          kubah >> ale tohle snad musí vidět i jeho zarytí fanoušci, že je to dávačka.
                          Matavao? Aha, tak dobrou chuť.

                            Nkubsta - Profil | So 11.2.2023 20:24:24

                            Esox >> prej byl ve hře Materla…. Tak si Kadlik vybral…. Nu což budem se těšit na květen :)

                              Nkubah - Profil | So 11.2.2023 20:23:37

                              Esox >> však po Oktagon vynikající ....

                              Oktagon bude v Liberci, bude tam Karlos... Karlos vyhraje ....

                                NEsox - Profil | So 11.2.2023 20:22:01

                                Tak to je výsměch! Tak jestli do teď nedostával Karlos jednoduché soupeře, tak teď mu to vynahradili :-)

                                  NVash - Profil | Čt 9.2.2023 13:23:03

                                  Goonch >> Nee jen tu nohu, ale stačilo.. Pak nějaký čas trénoval v Holandsku a teď tady. Loni docela prdel jak jeli s týmem do Afriky 🤣🤣🤣

                                    NGoonch - Profil | Čt 9.2.2023 11:41:05

                                    Vash >> ja si pamatuju tu zlomenou nohu během zápasu, což ho vyřadilo. On toho měl nějak víc

                                      NVash - Profil | Čt 9.2.2023 11:31:23

                                      Goonch >> Škoda, že se zranil Hakim 😕 Akorát byl na vrcholu. Po zranění začal jen trénovat.

                                        NGoonch - Profil | Čt 9.2.2023 10:51:18

                                        Vash >> no jasně. Aerts, Ignashov, Remy...

                                          Červené karty: Pac.fox