Fandové MMA !!!

Diskuse pro fanoušky MMA jak naší, tak mezinárodní scény.

Samozřejmě Vémolisti jedou oss :-)
Autor diskuse: Fu - Profil , 5.11.2021 všeobecné - ostatní

NVash - Profil | Čt 9.2.2023 10:29:51

Goonch >> Jo K 1 mi taky baví na tom sem " začínal " 😁 Myslím, že měl zápas loni s nějakým japancem. Musel bych hledat.
Jo kde sou ty časy, když tam vládl le Baner a spol 😕

    NGoonch - Profil | Čt 9.2.2023 10:15:22

    Vash >> já už ho neviděl dlouho, dřív jsem koukal na K-1, ale teď jsem rád že stihnu K.O.magazín

      Nkubah - Profil | St 8.2.2023 16:31:49

      Vash >> au.. ta fotka rentgenu je ošklivá ...

        NVash - Profil | Út 7.2.2023 13:21:42

        Goonch >> Tak Buakaw stále fajtí 😉💪

          NGoonch - Profil | Út 7.2.2023 13:07:53

          Vash >> Buakaw a Kaoklai. To byly časy

            NVash - Profil | Po 6.2.2023 19:40:02

            Nejni to sice MMA, ale za mě taky jedna z legend bojových sportů 👍👊🤘
            https://www.youtube.com/watch?v=d21167Fofeo

              NPraseodym - Profil | Po 6.2.2023 17:55:23

              Rastislaf >> ano, tohle jsem nikdy nepochopil, jak to může člověk přežít...

                NRastislaf - Profil | Po 6.2.2023 8:53:41

                Praseodym >> Toto byl brutál..... Skutečná legenda.
                https://www.youtube.com/watch?v=yNHPk1WK73M

                  NVash - Profil | Ne 5.2.2023 19:44:43

                  Praseodym >> LEGENDA 👍💪🙏🤘 Skvělý bojovník a člověk 👍🙏👍 Když vidíš bilanci zápasů je to masakr!!!

                    NVash - Profil | Pá 3.2.2023 21:57:36

                    Tady se zase Kájovi fouká do prdelky 🤣🤣🤣
                    https://www.youtube.com/watch?v=WjHJn6R5mLI

                      NVash - Profil | Čt 2.2.2023 20:00:40

                      Věřím oboum a závidím 😉🤘👍

                        NPraseodym - Profil | Čt 2.2.2023 19:38:33

                        kubah >> já teda nebyl u Karlose na tréninku, ale kdysi na kuchařském kurzu s Pohlreichem. Hodně podobné. V té době byl všeobecně vykreslován jen jako hulvát bez špetky chování. Přitom je to jen hraná póza. Na kurzu naprostý profesionál, radost ho poslouchat a učit se.

                          Nkubah - Profil | Čt 2.2.2023 19:19:56

                          Vash >> Ke Karlosovi... známý měl zaplacen trénink s ním :

                          mám to za sebou. neskutečnej zážitek, ještě teď se mi třepou břišáky z tréninku…
                          co o něm říct?
                          kdo jste ho nepotkal osobně na tréninku, vůbec nevíte o kom mluvíte.
                          naprostý profík, seriozní zkušenej válečník, bojovník každým pohybem; ale to co předvedl v taktice, jak přemýšlí o každém tahu protivníka, a dnes to dokázal popsat a vysvětlit, to mne šokovalo.
                          koukal jsem s otevřenou pusou.
                          zkušenost.
                          obrovská síla. jako fakt samej sval a síla.
                          pokora k soupeři a ke každýmu účastníkovi tréninku. díky za to
                          úplně jinej člověk než v televizi, kde je jeho zábavná část (showbyznys), tady v gymu je to vostrej borec kterej ti v half-guardu ukáže 6 variant jak tě zpracovat na body nebo uškrtit. bolestivý chvaty a triky, síla, dominance bojovníka, a dobrej trenér.
                          a slušnej člověk. vážně hodně jinej než jak jsem ho znal z médií
                          upřímně: VELKEJ ZÁŽITEK.

                            NVash - Profil | Čt 2.2.2023 18:56:25

                            kubsta >> Jj koukal sem. S Britem by to bylo 👍

                              Nkubsta - Profil | Čt 2.2.2023 18:40:12

                              Vash >> dnes v letem svetem k tomu Novotný řekl, že Karlosova podmínka aby odveta mohla být už v O2 je, že předtím stihne ještě jeden zápas na rozehřátí. Patrik prý o tom věděl, že to tak bude a dostal na výběr jestli Kadlik v květnu se zápasem před nebo gamechanger. Je to risk, ale náhradu prý mají dohodnutou. Navíc Brito se na výzvu v 77 hlásí o slovo klidně o pás v 84. Dával video, že má momentálne 96kg

                                NVash - Profil | Čt 2.2.2023 18:13:46

                                Cejnek 2 >> Hale za mě totálně neprofesionální. Kurva jdu o titul tak se na to soustředím. Při zápase se může stát cokoliv..... Prostě zápas Kincl vs Vémola nebude

                                  Nkubsta - Profil | Čt 2.2.2023 17:29:33

                                  Cejnek 2 >> říka se, že to má být Chadwik

                                    Červené karty: Pac.fox