Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

Docent Žížala - Profil | Út 4.1.2022 4:25:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Dobré pracovní ráno káva na stole 🤔🤔🤔

    Docent Kolínko - Profil | Po 3.1.2022 18:57:44

    drak+ >> Myslím že přes den byli lidi.
    Než jsem pokecal a vypil kávu, 5ak asi 15 lidí.
    Ale jsou dny kdy mají frmol.

      Docent Kolínko - Profil | Po 3.1.2022 18:53:48

      Docent Žížala >> Spíš ňůňo než eňo🙋‍♂️🙋‍♂️😁😁😁

        drak+ - Profil | Po 3.1.2022 16:50:37

        Docent Kolínko >> docent kolínko - 3.1.2022 15:33:30 >> je tam stejný prázdno jak ráno

          Docent Žížala - Profil | Po 3.1.2022 16:49:07

          Docent Kolínko >>Tam je káva eňo ňuňo 🤔😂😂😂😂🤣🤣🤣

            Docent Kolínko - Profil | Po 3.1.2022 15:33:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Káva na Cukráku 👍👍

              Docent Kolínko - Profil | Po 3.1.2022 7:32:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tak raní čaj ale v hrnečku s tím nejhezčí znakem ☝️☝️👍👍
              Káva není chuť.
              A co vy další? Nehákes nebo co? Makat se musí, říkal to v televizi nějaký pán 😁😁😁a prej Budou lepší časy ☝️☝️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️

                Docent Kolínko - Profil | Ne 2.1.2022 16:48:51

                Docent Žížala >> To víš, ty hroudy Plzeňský byli zalezlý po silvestru 😁😁😁🙋‍♂️🙋‍♂️

                  Docent Žížala - Profil | Ne 2.1.2022 16:39:23

                  Docent Kolínko >> celý jen pro vás dobrý 😲😲😲😲🤣🤣🤣🤣

                    Docent Žížala - Profil | Ne 2.1.2022 16:37:59

                    Tak první hákes káves 😩😩😩

                      Docent Kolínko - Profil | Ne 2.1.2022 15:02:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Trochu fotek z výletu 👍

                        Docent Kolínko - Profil | Ne 2.1.2022 10:07:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        výjezd do Pilsner vlakem

                          docent kukuřice - Profil | So 1.1.2022 21:51:24

                          Petr64 >> jinak se dá koupit nástavec na motorku a můžeš si narezat sám co potrebuješ

                            docent kukuřice - Profil | So 1.1.2022 21:49:54

                            Petr64 >> můžu se ti zeptat o jednom vím na prodej

                              drak+ - Profil | So 1.1.2022 21:12:18

                              Petr64 >> petr64 - 1.1.2022 20:46:56 >> petře to budeš milionář skoro 30 kubajzu to je dost. zadej nabídku někde na netu a pak budeš vidět a rozhodnešse co stím

                                Petr64 - Profil | So 1.1.2022 20:46:56

                                Frenky >> docent kukuřice - 1.1.2022 20:29:12 >> Tady vím o pár katrech,ale.neví,co by si za nařezání řekli.☹️
                                Jeden jedinej je mobilní,ale ten zase potřebuje silnou centrálu. Navíc né kazdej vlastník katru má i vyvážečku,takže to je další problém. Budu kácet asi 30 kubíků dubu a na fošny chci jen 4 kubíky,zbytek bych rád prodal. Mám obavu, že díky vychcanosti mi bude každej tvrdit, že je to topný dřevo a za pár korun,coź se mi nelíbí, protože to pak nařežou a prodají za minimálně pětinásobek. Většina stomů má průměr 80cm a krásný rovný kmeny.☹️

                                  docent kukuřice - Profil | So 1.1.2022 20:29:12

                                  Petr64 >> naštěstí tady po vesnicí mají lidí domácí katry tak se dá něco sehnat nebo si tam můžeš zajít narezat sám co potřebuješ

                                    docent kukuřice - Profil | So 1.1.2022 20:26:42

                                    Petr64 >> já vím zkrátka pořád někde v trapu

                                      Petr64 - Profil | So 1.1.2022 20:07:19

                                      Frenky >> docent kukuřice - 1.1.2022 19:57:37 >> Bejt u velkoprofilu,tak dělám v Praze většinu roku. Já ale su u malýho vrtání,takže lítám po celé republice.

                                        docent kukuřice - Profil | So 1.1.2022 19:57:37

                                        Petr64 >> škoda že jsem to nevěděl dal bych vám na pivo a odvezl by sem je

                                          Červené karty: show must go on