Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

NPetr64 - Profil | So 1.1.2022 19:52:33

Frenky >> docent kukuřice - 1.1.2022 19:44:57 >> Dělal jsem na maríně v Holeškách a nějak mi zůstalo z výdřevy 5 kubíků suchýho smrku ( neosámovaný fošny 8cm tloušťky a 3metry délka). Všechno se rozebralo na topení.

    Ndocent kukuřice - Profil | So 1.1.2022 19:44:57

    Petr64 >> nábytek do chaty

      NPetr64 - Profil | So 1.1.2022 19:43:05

      Frenky >> docent kukuřice - 1.1.2022 19:38:29 >> A co,pokud to nenî tajný?😁

        Ndocent kukuřice - Profil | So 1.1.2022 19:38:29

        Petr64 >> taky mám něco v plánu tak proto se ptám

          NPetr64 - Profil | So 1.1.2022 17:19:37

          Frenky >> docent kukuřice - 1.1.2022 17:06:15 >> No. Vzhledem k tomu, že je to bezcenný dřevo,mám to na učení.😁
          Nábytek do pergoly si chci vyrobit sám a systémem pokus/omyl bych nerad likvidoval zásoby suchýho dřeva, nedej Bože dubovýho.

            Ndocent kukuřice - Profil | So 1.1.2022 17:06:15

            Petr64 >> copak budeš z toho dělat

              NPetr64 - Profil | So 1.1.2022 15:12:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Frenky >> docent kukuřice - 1.1.2022 14:56:42 >> Ani nemluv. Dneska mám zákaz hrkat centrálou a pilou,tak čekám na zejtra. Potřebuju zpracovat a uskladnit fošny z topolu,abych si udělal místo na dub. Ten chci položit někdy v únoru.

                Ndocent kukuřice - Profil | So 1.1.2022 14:56:42

                Petr64 >> já vím okolo chaty je pořád co dělat

                  NPetr64 - Profil | So 1.1.2022 14:28:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tak je hotovo a stále nějak nemám chuť.☹️
                  Buď za to může včerejšek a nebo mám novoročního kovida.🤣

                    NPetr64 - Profil | So 1.1.2022 13:32:32

                    Frenky >> docent kukuřice - 1.1.2022 13:19:30 >> Nenudím i když bych rád.😁

                      Ndocent kukuřice - Profil | So 1.1.2022 13:19:30

                      Petr64 >> pěkný koukám že se tam nenudíš

                        NDocent Kolínko - Profil | So 1.1.2022 12:55:42

                        Asuanec >> Ahoj brácho,pořád lepší než rudá hvězda,vy už vyhráváte se židama jen mezi veterány???

                          NPetr64 - Profil | So 1.1.2022 12:49:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          A máme tady jaro.😁

                            NPetr64 - Profil | So 1.1.2022 12:21:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Frenky >> docent kukuřice - 31.12.2021 21:07:34 >> Výsledek je zatím jen sýr.😁
                            V podvečer jsem si odběhl od uzení popřát sousedovi a podařilo se mi vrátit za 8 hodin. Teď ještě dodělávám maso.

                              NPetr64 - Profil | So 1.1.2022 12:18:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Docent Žížala >> Dobrota? Ještě není hotovo a stejně nějak nemám chuť.😁
                              Vybíjím si energii nasbíranou včera večer.🤣🤣

                                NAsuanec - Profil | So 1.1.2022 12:11:53

                                Docent Kolínko >> docente ať jsi v cajku,držím palce z jihu.
                                Co to je za ohavny zvíře na tom hrnku???🖐🖐🖐

                                  NDocent Kolínko - Profil | So 1.1.2022 12:08:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Vše nejlepší v roce 2022, přejí Docenti🤚🤚🍺
                                  Jedno pracovní duo

                                    NDocent Žížala - Profil | So 1.1.2022 8:37:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dobré ráno tak první ranní káva roku 2022 na stole 🤔🤔🤔🤔

                                      Nchřenovák - Profil | Pá 31.12.2021 23:47:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dámo a pánové všechno nejlepší v novém roce 2022 😎

                                        Ndocent kukuřice - Profil | Pá 31.12.2021 21:07:34

                                        Petr64 >> kde máme výsledky ať máme nad čím slintat

                                          Červené karty: show must go on