Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

NBušák - Profil | So 8.1.2022 13:20:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Docent Kolínko >> tak to tam nepřehánej s Asiatkou víš že jsi nemocný starší pán

    NDocent Kolínko - Profil | So 8.1.2022 11:49:28

    jedná cestovní,směr Brno.

      NPetr64 - Profil | Pá 7.1.2022 21:27:57

      Frenky >> docent kukuřice - 1.1.2022 21:51:24 >> Už je vyřešeno. Pokácím,naporcuju,borec odveze,nařeže,doveze a zbytek dubové kulatiny odkoupí.

        NDocent Kolínko - Profil | Pá 7.1.2022 10:12:27

        Taky makám 😒😒
        až do zítra 🙋‍♂️🙋‍♂️

          Ndocent kukuřice - Profil | Pá 7.1.2022 6:24:53

          Dobré ráno z pracovního procesu káva na stole

            Ndocent kukuřice - Profil | Čt 6.1.2022 6:40:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Dobré ráno z pracovního procesu káva na stole

              NDocent Žížala - Profil | Čt 6.1.2022 4:57:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dobré pracovní ráno káva na stole 😳😃

                NDocent Žížala - Profil | St 5.1.2022 16:55:57

                Docent Kolínko >> To chtělo co už je lépe 😳😅🤣😅🤣

                  NDocent Kolínko - Profil | St 5.1.2022 15:29:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Taky oběd, párek a kafe na Cukráku 😁😁

                    Ndocent kukuřice - Profil | St 5.1.2022 11:28:12

                    Docent Kolínko >> za ty prachy to celkem šlo

                      NDocent Kolínko - Profil | St 5.1.2022 10:54:28

                      Frenky >> docent kukuřice - 5.1.2022 10:43:31 >> Máš aspoň na co chytat,ale tohle není ten správnej typ kolínek.

                        NDocent Kolínko - Profil | St 5.1.2022 10:52:24

                        Frenky >> docent kukuřice - 5.1.2022 10:43:31 >> To si moc nepochutnáš,bych radši dal o cígo víc:-)

                          Ndocent kukuřice - Profil | St 5.1.2022 10:43:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Oběd

                            Ndocent kukuřice - Profil | St 5.1.2022 8:10:33

                            chřenovák >> já taky ne příští týden se dostanu pro ni jsem zvědav co mi dají

                              Nchřenovák - Profil | St 5.1.2022 8:08:43

                              Frenky >> docent kukuřice - 5.1.2022 7:52:34 >> Já ještě nemám povolenku 🤣

                                Ndocent kukuřice - Profil | St 5.1.2022 7:52:34

                                Docent Žížala >> tak se budu těšit na společný rybolov

                                  NDocent Žížala - Profil | St 5.1.2022 7:16:04

                                  Frenky >> docent kukuřice - 5.1.2022 7:08:19 >> No nazdar žiješ paráda ne zatím ne ale určitě bude a pak ryby třeste se 🧐🧐🤣🤣🤣🤣🤣😂👍👍👍

                                    Ndocent kukuřice - Profil | St 5.1.2022 7:08:19

                                    Docent Žížala >> zdar a sílu chlape už máš povolenku

                                      NDocent Žížala - Profil | St 5.1.2022 3:59:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dobré ráno káva na stole a chčije

                                        NDocent Žížala - Profil | Út 4.1.2022 5:11:33

                                        Asi dnes deštivo 🧐🧐🧐

                                          Červené karty: show must go on