Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

NAsuanec - Profil | Pá 31.12.2021 18:26:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Docenti,vše nej,at se vám daří přeji z jihu.

    NDocent Žížala - Profil | Pá 31.12.2021 16:45:38

    Petr64 >> Hmmm to bude asi dobrota co 👍👍👍

      NPetr64 - Profil | Pá 31.12.2021 16:33:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Takže všem hodně zdraví a hojnosti v novým roce.👍👍🤣
      Nafedruju ohniště,přiškrtím klapku a jdu chlastat k sousedům přes louku. Ještě nakouknu.😉

        NPetr64 - Profil | Pá 31.12.2021 16:30:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Volný fleky v kuřbůdě je potřeba doplnit sejrem se zeleným pepřem.😉

          NDocent Žížala - Profil | Pá 31.12.2021 15:52:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          A dám chlebíčky jen lehce 🤣🤣🤣

            Ndocent kukuřice - Profil | Pá 31.12.2021 13:18:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Jinak šťastný nový rok hodně štěstí a zdraví a hodně přeje docent Kukuřice

              Ndocent kukuřice - Profil | Pá 31.12.2021 13:14:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Něco se povedlo

                NDocent Žížala - Profil | Pá 31.12.2021 12:14:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Do nového roku 2022 vše nejlepší a hodně zdraví

                  NBušák - Profil | Pá 31.12.2021 11:05:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Do nového roku 2022 všechno nej a hlavně zdravíčko docenti přeje Bušák

                    NPetr64 - Profil | Pá 31.12.2021 10:02:54

                    Frenky >> docent kukuřice - 31.12.2021 9:58:49 >> Už to tam je hodinu a půl. V poledne začnu chystat sejra.😉

                      Ndocent kukuřice - Profil | Pá 31.12.2021 9:58:49

                      Petr64 >> tak šup do udírny ať večer co mlsat zatím jeden tlousťe a kapr tak to i celkem jde

                        NPetr64 - Profil | Pá 31.12.2021 9:56:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Frenky >> docent kukuřice - 31.12.2021 9:07:05 >> Každej ukončuje rok trochu jinak.😉

                          Ndocent kukuřice - Profil | Pá 31.12.2021 9:07:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dobré ráno od Sázavy tak rozloučení s vodou a doufám že bude příští rok lepší na ty ryby

                            NDocent Žížala - Profil | Pá 31.12.2021 7:55:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dobré ráno ano poslední ranní káva na stole 🤔🤔

                              NDocent Kolínko - Profil | Pá 31.12.2021 7:38:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Poslední letošní pracovní kafe, a vše nej v roce 2022.

                                NPetr64 - Profil | Pá 31.12.2021 6:54:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Halóóó docenti!!!
                                Poslední letošní budíček.😁
                                Vysrknu ranní kafé a hurá na silvestrovský uzení.🤣🤣🤣

                                  NDocent Žížala - Profil | Čt 30.12.2021 19:21:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Docent Kolínko >> a ten krokodýl se ho prcek nebojí 👍👍👍👍👍

                                    NDocent Žížala - Profil | Čt 30.12.2021 19:20:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Docent Kolínko >> No ale to je kapr jak hovado doufám že plave dál 😂😂😂😂😂

                                      NDocent Kolínko - Profil | Čt 30.12.2021 19:09:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Docent Žížala >> Něco se laplo☝️😁

                                        NPetr64 - Profil | Čt 30.12.2021 16:10:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        .....a druhá půlka se zpracovává. Pod pergolou už je docela tma.

                                          Červené karty: show must go on