Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

NTynecka - Profil | So 11.12.2021 19:15:28

Docent Kolínko >> no sice ten průkaz mám ale dal se tomu věnovat nechci mám jednu vadu a to že neumím se stim psem pak rozloučit

    NPetr64 - Profil | So 11.12.2021 19:10:40

    Docent Kolínko >> Je,ale nic s tím člověk nenadělá. Naštěstí paní používá hlavu,a dalšího psa vzhledem ke svýmu věku nechce ( co s ním,kdyby umřela). Jen my (já s manželkou) máme zvýšenej počet návštěv.

      NDocent Kolínko - Profil | So 11.12.2021 19:07:00

      Petr64 >> To je politovaní hodné. 🤭

        NDocent Kolínko - Profil | So 11.12.2021 19:04:05

        Tynecka >> Pokud jsi profi cvičitel asistenčních psů, tak při cenách za takovou službu se divím že máš problém s financemi 😳😳
        již dvakrát jsem to zajišťoval pro potřebné, a je to v řádu statisíců.
        Pokud jde jen o caniseterapeutický, tak tam je to jen v deseti tisících. Ale i tak by jsi byla krásně zajištěna, a nemusela chudák bokem vykládat kamiony, a koupit si můžeš co potřebuješ, a ne se tady doprošovat.
        Není to tak?😉😉😉😉
        Trochu to nechápu Pokud to

          NPetr64 - Profil | So 11.12.2021 19:00:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Docent Kolínko >> Tohle byl odraz paničky. Totálně to nezvládla a navíc psa kterej ju měl u řiti a na nějaký její povely kašlal. V sousedství máme jednu starou paní 84 roků,která celoročně bydlí na zahradě. Chodíme na návštěvy k ní,ona k nám a když si ju odvezli třeba na svátky děti k sobě,Tim byl u nás. Letos byla na procházce a z ničeho nic jí skočil na záda rotvík (asi si chtěl jen hrát) a povalil ju na zem. Samo, že se lekla a zařvala. Tim se ju rozhodl bránit a to se mu stalo osudným. Dva dospělí chlapi jsme na útočníkovi klečeli a snažili se mu rozpáčit tlamu,ale bylo už pozdě. Mít u sebe něco ostrýho,tak bych to na 100% použil. Paní má trauma dodnes,protože ten pes s ní byl jako náhražka manžela co umřel.☹️☹️

            NDocent Kolínko - Profil | So 11.12.2021 18:36:05

            Petr64 >> Jj,chování psa je odraz pána (páničky), nikdy chyba psa. 👍👍👍👍

              NPetr64 - Profil | So 11.12.2021 15:42:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Je to dole a už se stěhuje. Fčíl je šlukpauza.😁

                NPetr64 - Profil | So 11.12.2021 15:40:50

                Tynecka >> Tak to jo.😉

                  NTynecka - Profil | So 11.12.2021 15:33:44

                  Petr64 >> zajisté tam chce to laskavou ale pevnou ruku a vedení, protože vlastním průkaz cvičíte asistenčních psů je to legrace pro mě

                    NPetr64 - Profil | So 11.12.2021 14:36:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Snad to nespadne.

                      NPetr64 - Profil | So 11.12.2021 14:35:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Dlažba je uložená kde má a fčíl ta lahůdka. Sundat a přemístit kamna.

                        NPetr64 - Profil | So 11.12.2021 14:33:10

                        Tynecka >> Pěkný,ale dej jí výcvik,jakej má mít. Mám s rotvajlerem špatnou osobní zkušenost.☹️

                          NTynecka - Profil | So 11.12.2021 14:08:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Hlásím že dneska mi přišel vánoční dárek, moje nová kamarádka a ochrankyne fenka Stella rotwik ❤️❤️

                            Nchřenovák - Profil | So 11.12.2021 11:12:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            chřenovák >>

                              Nchřenovák - Profil | So 11.12.2021 10:59:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Něco od obce 🤠

                                NPetr64 - Profil | So 11.12.2021 9:44:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Jinak tady se od půl osmé rána běhá s dlažbou.😉

                                  NPetr64 - Profil | So 11.12.2021 9:43:02

                                  Tynecka >> Ja mam letos sice splněno,ale možná vyrazím příští týden někam k Labi,nebo na Chrudimku. Jestli se dostanu na nějakou moravskou vodu doma,to nevím.

                                    NPetr64 - Profil | So 11.12.2021 9:41:06

                                    Tynecka >> Polívka to opravdu nebyla.😁

                                      NTynecka - Profil | So 11.12.2021 9:30:24

                                      chřenovák >> Tak štika se mi ještě nicky nepovedla ale povedl se mi candat 2x a sumec 107 cm ale sním jsem měla boj na život a na smrt 😂😂😂😂

                                        Nchřenovák - Profil | So 11.12.2021 9:04:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tynecka >> Teď jsou kluci na Vltavě 🤠
                                        Já jsem měl v plánu vyrazit na řeku ráno a nějak mi to nevyšlo 😂
                                        Ještě se valím v posteli 🤣🤣🤣

                                          Červené karty: show must go on