Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

NDocent Žížala - Profil | Út 14.12.2021 4:06:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Dobré ráno káva už jede

    NDocent Žížala - Profil | Po 13.12.2021 19:20:38

    Tynecka >> to vypadá dost dobře 👍👍👍👍

      NTynecka - Profil | Po 13.12.2021 19:11:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ja dělala Znojemsku s testovinou

        Ndocent kukuřice - Profil | Po 13.12.2021 18:35:41

        Docent Žížala >> je to bída moc to nebere akorát samý malí kapři a to jenom 3 kapři jeden cejn za celý odpoledne

          NDocent Žížala - Profil | Po 13.12.2021 14:46:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Frenky >> docent kukuřice - 13.12.2021 12:47:36 >> no jasně

            Ndocent kukuřice - Profil | Po 13.12.2021 12:47:36

            Docent Kolínko >> není čas pracovat když berou ryby 🤣🤣🤣

              NDocent Žížala - Profil | Po 13.12.2021 12:46:32

              Tynecka >> Ano jsem Comirnaty od Pfizer a BioNTech

                NTynecka - Profil | Po 13.12.2021 12:35:56

                Docent Žížala >> a ty máš taky J&J????? Pokud ano čím tě preockovaly?

                  NDocent Kolínko - Profil | Po 13.12.2021 8:29:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Začněte makat holoto☝️☝️☝️☝️

                    NDocent Žížala - Profil | Po 13.12.2021 7:44:40

                    Tynecka >>Docent kolínko a žížala máme to samé a v sobotu přeočkování trochu bolela ruka jinak ok žijem

                      NDocent Žížala - Profil | Po 13.12.2021 7:32:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Dobré ráno káva na stole

                        NTynecka - Profil | Po 13.12.2021 5:45:14

                        Tak já jsem očkovaná J&J ale ockovaly mě v Německu a teď se to přej musí preockovat a to se bojím no jít na další

                          NPetr64 - Profil | Ne 12.12.2021 17:39:36

                          chřenovák >> Čert ví odkud to berou.

                            Nchřenovák - Profil | Ne 12.12.2021 14:47:45

                            Petr64 >>
                            Vaječná a mléčná bílkovina 😂
                            To se už dává do vína

                              NPetr64 - Profil | Ne 12.12.2021 11:32:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Sakra. Nějak tu předpolední kávu v tom bordelu na stole musím hledat.

                                NDocent Kolínko - Profil | Ne 12.12.2021 11:23:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                nějaký foto cestou z krmenï rybiček 👍

                                  NDocent Kolínko - Profil | Ne 12.12.2021 11:07:46

                                  Docent Žížala >> Tak to je mě líto, jsou to kurvy. Umějí hovno, A takovým patlalům svěřujeme své životy kámo. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

                                    NDocent Žížala - Profil | Ne 12.12.2021 7:18:11

                                    Tak včera další očkování a dnes mě bolí ruka jak by mě někdo praštil kolejnicí 😳😳😳😃😃

                                      NDocent Žížala - Profil | Ne 12.12.2021 7:10:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      -

                                        NDocent Žížala - Profil | Ne 12.12.2021 7:08:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dobré ráno káva na stole

                                          Červené karty: show must go on