Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

NDocent Žížala - Profil | So 11.12.2021 7:53:56

Dobré sobotní ráno jedna káva na pohodu 🧐🧐🧐

    NTynecka - Profil | So 11.12.2021 3:44:05

    Jinak jsem jela včera do Vsetat na ten kamion a kolem Labe byli minimálně 3 rybáři, bylo mi zima už za ně jak jsem je viděla 🤣🤣kdo z vás ještě sedí teď v tom sněhu u vody? Já mám v plánu zahájit sezónu v březnu v dubnu... ❤️

      NTynecka - Profil | So 11.12.2021 3:39:37

      Petr64 >> ja taky myslela že to je polévka 🤣

        NTynecka - Profil | So 11.12.2021 3:29:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dobré ranko všem. No myslim, že všichni ještě spinkaji 🤣. Jinak, pár fotek z práce že včera

          NPetr64 - Profil | Pá 10.12.2021 20:50:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          chřenovák >> Hezký pozdrav z podhůří.🤣

            Nchřenovák - Profil | Pá 10.12.2021 20:25:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Hezký pozdrav z hor 🤣🤣

              NPetr64 - Profil | Pá 10.12.2021 16:31:46

              MildaBigDxx >> MildaBigD - 10.12.2021 16:05:38 >> No. Sice to neprošlo varem ( není to dobrý kvůli alkoholu a medu), ale skoro jako lehkej vývar to je.😉

                NPetr64 - Profil | Pá 10.12.2021 16:29:37

                Docent Žížala >> Nepoužívám citron,takže jen trochu kůry (sušené) a to nahoře je citronová tráva.

                  NMildaBigD - Profil | Pá 10.12.2021 16:05:38

                  Petr64 >> nespletl sis kastrůlky? Vypadá to, že jdeš vařit polívku... ?

                    NDocent Žížala - Profil | Pá 10.12.2021 15:32:33

                    Petr64 >> co to je úplně na hoře dík 😳😳😳

                      NPetr64 - Profil | Pá 10.12.2021 15:10:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Už bude fajn. První dávka svařáku (sauvignon+ veltlín+med) je hotová.👍👍👍🤣🤣🤣🤣

                        NPetr64 - Profil | Pá 10.12.2021 14:32:22

                        Docent Kolínko >> Nikdo se nevys..l. Ja třeba nevím,co a jak chytá,takže plonkovní sedmu boloňku jsem ani nenabízel.

                          NPetr64 - Profil | Pá 10.12.2021 13:56:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ....a jsem zvědavej,jak se s tímhle krámem vyhrabu k silnici.

                            NPetr64 - Profil | Pá 10.12.2021 13:54:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Sníh se stále drží.......

                              NPetr64 - Profil | Pá 10.12.2021 13:52:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak zase jednou kafíčko z podpergoly a je dnes doopravdy zasloužený.😉

                                NDocent Žížala - Profil | Pá 10.12.2021 11:54:27

                                .

                                  NDocent Žížala - Profil | Pá 10.12.2021 11:51:55

                                  Dneska pěkně svítí dnes by to šlo 🤣🤣🤣🤣😂😂😂

                                    NTynecka - Profil | Pá 10.12.2021 4:42:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dobré ranko všem preju, no u nás celej den a noc sněžilo a silničáři nějak zaspaly, to bude cesta do práce 🤦‍♀️

                                      NDocent Žížala - Profil | Pá 10.12.2021 4:19:50

                                      Dobré ráno káva na stole 🤔🤔🤔

                                        Nchřenovák - Profil | Čt 9.12.2021 19:04:57

                                        Docent Kolínko >> Určitě se nějaké věci pro Týnu najdou 👍

                                          Červené karty: show must go on