Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

NDocent Žížala - Profil | Čt 9.12.2021 16:53:23

Tynecka >> tak to sme moc rádi že se ti tu líbí 👍👍👍

    NTynecka - Profil | Čt 9.12.2021 14:28:36

    Docent Kolínko >> jinak neboj mě se tu líbí a já tu jsem pořád 😘

      NTynecka - Profil | Čt 9.12.2021 14:27:29

      Docent Kolínko >> ahojik všem, tak já mám v práci šílený kolotoč, přivezly nový koně navíc mám nějaký nastydle ledviny domu přijdu zbita jak cigansky hračky... No prostě hrůza 🤦‍♀️zítra jsem ještě vzala brigádu vykládat kamion z krabicema takže večer chodí spát po večerníčků

        NPetr64 - Profil | Čt 9.12.2021 11:40:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Oběd chudých dělníků.

          NDocent Žížala - Profil | Čt 9.12.2021 8:26:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tak tam nepůjdu to si radši dám kávu 🙄🙄🙄🙄

            NDocent Žížala - Profil | Čt 9.12.2021 8:23:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Kurva to zase bude na silnicích meteleskum bleskum 😱😱😱😱🤣🤣🤣🤣🤣🤣

              NDocent Kolínko - Profil | Čt 9.12.2021 4:48:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tak vstávat vy netáhla!!!!! Tak to nic nevybudujeme☝️☝️
              Ranní káva na stole🤚🤚

                NDocent Žížala - Profil | Čt 9.12.2021 4:08:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dobré ráno káva na stole 😳😳

                  NDocent Kolínko - Profil | St 8.12.2021 13:19:01

                  Tak už se nám dlouho neozvala TÝNEČKA,asi jsme na ní byli zlý.Já jsem vás vyzval aby jsme jí pomohli, a všichni jste se na mě vy....i.A přišli jsme o jedinou ženu v teamu:-):-).-)

                    Ndocent kukuřice - Profil | St 8.12.2021 7:24:44

                    Petr64 >> děkuji za informaci ale to taky dělám ale stejně nic nezabere

                      NPetr64 - Profil | St 8.12.2021 7:03:55

                      Frenky >> docent kukuřice - 7.12.2021 23:24:42 >> Chytej v blízkosti břehu a kamení. Klidně přehazuj co 15 minut ,pokaždé kousek jinam a prochytávej tak větší prostor. Když M žere,je to rychlej hltavec.

                        NDocent Žížala - Profil | St 8.12.2021 7:02:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        .

                          Ndocent kukuřice - Profil | St 8.12.2021 6:44:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dobré ráno z pracovního procesu káva na stole

                            NDocent Žížala - Profil | St 8.12.2021 5:01:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dobré ráno káva na stole 🤔🤔🤔🤔

                              Ndocent kukuřice - Profil | Út 7.12.2021 23:25:52

                              Pytláček >> kapři nejdou je to bída A to jsem tam vydržel do deseti

                                Ndocent kukuřice - Profil | Út 7.12.2021 23:24:42

                                Petr64 >> zase nic ani záběr akorát jeden malý candát

                                  Nchřenovák - Profil | Út 7.12.2021 21:07:32

                                  sedlecak >> V Plzni na Berounce

                                    Nsedlecak - Profil | Út 7.12.2021 20:42:55

                                    Ahoj, chci se zeptat. Neví někdo z Vás o tom kde by se dal v Plzenským kraji ulovit Mník. Vzdálenost není problém jenom náký typ na revír kde se vyskytují.

                                      NPytláček - Profil | Út 7.12.2021 20:18:44

                                      Frenky >> docent kukuřice - 7.12.2021 19:08:42 >> Jak jsi dopadl, Mníka jsem nikdy nechytil ani chytit neviděl
                                      měj se

                                        NPetr64 - Profil | Út 7.12.2021 19:16:46

                                        Frenky >> docent kukuřice - 7.12.2021 19:08:42 >> Ty je máš kousek od baráku. Já taky,ale u nás se nesmí. Musím jezdit až do vč kraje.☹️

                                          Červené karty: show must go on