Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

Ndocent kukuřice - Profil | Út 7.12.2021 19:08:42

Petr64 >> já bych potřeboval letenku někam na mníky nějak se mi nedaří 😥😥

    NPetr64 - Profil | Út 7.12.2021 18:46:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Hmmm. Poslední den v Praze a oni mi vnutí nějakej řezanej speciál.

      NPetr64 - Profil | Út 7.12.2021 18:43:51

      Frenky >> docent kukuřice - 7.12.2021 17:02:15 >> To taky nepotřebuju. Když někam letím,je to většinou jen " ke všem čertům" a je to po hubě a né letadlem.😉

        Ndocent kukuřice - Profil | Út 7.12.2021 17:02:15

        Petr64 >> letenky za půlku ale umí sehnat to mám vyzkoušené 🤠🤠

          NPetr64 - Profil | Út 7.12.2021 15:54:51

          Frenky >> docent kukuřice - 7.12.2021 15:48:11 >> Co s letuškou. Vařit to neumí a hotovku si do mikrovlnky jako v letadle umím strčit sám.😉.

            Ndocent kukuřice - Profil | Út 7.12.2021 15:48:11

            Petr64 >> máš ulovit na večer nějakou letušku a ne letadlo 🤣🤣👍👍

              NPetr64 - Profil | Út 7.12.2021 15:45:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Frenky >> docent kukuřice - 7.12.2021 12:59:32 >> Ja dopil rum a šel chvíli lovit příletovky.😉

                Ndocent kukuřice - Profil | Út 7.12.2021 14:16:13

                Docent Kolínko >> já jsem tady jako doma a ty jednou za deset let 🤣🤣🤣

                  NDocent Kolínko - Profil | Út 7.12.2021 13:12:24

                  Frenky >> docent kukuřice - 7.12.2021 12:59:32 >> Asi špatnej flek,a můj rozšíření region:-)Budeš platit nájem náplavo:-)

                    Ndocent kukuřice - Profil | Út 7.12.2021 12:59:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Běž te na ryby a ne pořád chlastat to kafe

                      NPetr64 - Profil | Út 7.12.2021 11:43:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Jedna předobědová hákovka na penzionu. Dneska na to už kašlu,tak místo kávy grog.😉

                        NDocent Kolínko - Profil | Út 7.12.2021 11:29:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        tak je tady hákovka a kafe.

                          NDocent Žížala - Profil | Út 7.12.2021 6:55:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          .

                            NDocent Žížala - Profil | Út 7.12.2021 4:35:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dobré ráno káva na stole

                              NDocent Žížala - Profil | Út 7.12.2021 3:02:05

                              MildaBigDxx >> MildaBigD - 6.12.2021 19:50:36 >> Tak to se ti povedlo pravdu máš 👍👍👍😂😂😂🤣🤣🤣

                                NMildaBigD - Profil | Po 6.12.2021 19:50:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Docent Žížala >> nejsou zrovna přezrálé, takže dostať tím do hlavy může trochu bolet..... 😁

                                  NDocent Žížala - Profil | Po 6.12.2021 18:32:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Nějaký ten vitamín do hlavy 😂😂😂😂🍊🍊🍊🍊🍐🍐

                                    Ndocent kukuřice - Profil | Po 6.12.2021 11:54:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Oběd od Lidlu

                                      NDocent Kolínko - Profil | Po 6.12.2021 9:42:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Sestava nutná k přežití 👍👍
                                      Kukuřice, mi se neflákáme, ale budujeme🙋‍♂️🙋‍♂️

                                        NDocent Žížala - Profil | Po 6.12.2021 9:12:14

                                        Frenky >> docent kukuřice - 6.12.2021 8:54:27 >> Ano to je pravda ale né u nás jsme zodpovědní 🙄🙄😂😂😂😂😂😂

                                          Červené karty: show must go on