Všeobecné povídání o všm možném i nemožném......

Dovolujeme si založit debatu docentů i nedocentů, o rybách a všemožných blbostech a životě u vody i mimo vodu.Prostě vážné i nevážné povídaní,rady a náměty na vše možné.Každého rádi přivítáme a ČK opravdu nechceme dávat.Nemůžeme brát všechno vážně,to by jsme se zbláznili.
Prostě na POHODU.
Autor diskuse: Docent Kolínko - Profil , 14.10.2021 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Frenky Profil

NTynecka - Profil | Ne 28.11.2021 20:43:22

Petr64 >> jak závidím, my jsme Teda byli pracovat ve 3 s koníkama vzali jsme je do civilizace auta, kola a psy je pro ně důležité... Až na jednoho blbce v autě který bezpomalil i na rukove zmamebi vyučování zpomalení aby nás nechal přejít a zaparkovat koně tak aby mohl jet to byla pohoda.. Pocvalaly jsme na loukách a pak domu, domu krokem už byla zima ale sníh nikde

    NDocent Žížala - Profil | Ne 28.11.2021 14:03:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Moc dobré pečené kaštany

      NPetr64 - Profil | Ne 28.11.2021 13:36:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Tynecka >> Tak se s koňma stav k nám. Za včerejšek a dnešek cca 25cm a stále se sype.

        NTynecka - Profil | Ne 28.11.2021 13:10:45

        Tak u nás nasnezilo asi tak 0 cm hned to roztalo a to jsem si myslela že zaprahneme koně a budeme tahat boby 🐎🤣🤣No nic no... Ale s kámoškou jsme koním pořídili aspoň zimní kulich na hlavu bez uši 🤣🤣

          NPetr64 - Profil | Ne 28.11.2021 13:04:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Auto na cestu k domovu je připravený. Manželka prý nepojede.🤣🤣🤣

            Ndocent kukuřice - Profil | Ne 28.11.2021 12:54:15

            Docent Kolínko >> ok tak to aspoň pokecáme a dáme kávu a hlavně se domluvíme kde chytat kapry na sněhu

              NDocent Kolínko - Profil | Ne 28.11.2021 10:15:11

              Frenky >> docent kukuřice - 28.11.2021 8:26:31 >> Jsem tady,docent žížala mě střídá v 7 ráno,ale já zůstávám na dopoledne ještě ve své práci.

                Ndocent kukuřice - Profil | Ne 28.11.2021 8:26:31

                Docent Kolínko >> zítra jsi v práci přijedu ráno na kávu

                  NDocent Kolínko - Profil | Ne 28.11.2021 8:09:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Káva na stole, a nesněží☝️☝️

                    Ndocent kukuřice - Profil | Ne 28.11.2021 7:50:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Dobré ráno od Sázavy tak káva na stole venku sněží

                      NDocent Žížala - Profil | Ne 28.11.2021 7:16:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tak dáme káves 🥶🥶

                        NDocent Žížala - Profil | Ne 28.11.2021 7:13:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Dobré ráno dnes asi nic moc počasí

                          NDocent Žížala - Profil | So 27.11.2021 18:26:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Káva večerní 🥳🥳🥳🥳

                            NPetr64 - Profil | So 27.11.2021 17:53:21

                            Docent Žížala >> Budu si je muset taky někdy udělat.

                              NPetr64 - Profil | So 27.11.2021 17:39:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Venku začlo pofukovat a teplota šla pod nulu. Svařáku padly dva litry a další se mi nechce dělat. Piju tedy studený a v teple.....louskání ořechů je bonus,abych si odpočal od MRKu.😁

                                NDocent Žížala - Profil | So 27.11.2021 17:38:21

                                Petr64 >> jojo langoš domácí

                                  NPetr64 - Profil | So 27.11.2021 17:36:23

                                  Docent Žížala >> Co to je? Něco jako langoš??

                                    NDocent Žížala - Profil | So 27.11.2021 17:28:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Něco na chuť

                                      NTynecka - Profil | So 27.11.2021 13:12:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Horká kureci polévka

                                        NPetr64 - Profil | So 27.11.2021 11:27:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Jedno poobědový a pak už jen svařàk až do večera.

                                          Červené karty: show must go on