Naviják na 10ft pruty

Chtěl bych se zeptat, jaké by jste doporučili navijáky na 10ft prut. Konkrétně mám Nash dwarf abrrevieted.
Chtěl bych chytat na řece a na lodi. Házet těžká olova budu max na řece - 20 m. Na lodi spíše lehčí olova.
Chtěl bych nějaký střed co se týče nákladů. 3000 za kus.
Co si myslíte že je ideální poměr cena/výkon v této relaci?
Autor diskuse: Bezďa - Profil , 24.8.2020 kaprařina - náčiní, doplňky

˘Ö˘ Krab - Profil | Čt 26.11.2020 22:03:50

Hns >> Nevím jestli naviják s kapacitou 150m 0,28mm vlasce je to pravé na kaprařinu a 3000 za kus taky nestojí takže rada nad zlato.

    Hns - Profil | Čt 26.11.2020 21:22:45

    Zkus tyhle. Lehké. Bytelné s QD brzdou. Jo ale ta cena je drobet vyšší.

      Hns - Profil | Čt 26.11.2020 21:19:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Zkus tyhle. Lehké. Bytelné s QD brzdou.

        Carp Team Quattro Ne - Profil | Po 23.11.2020 4:21:53

        marw_84 >> jasně, ať to lítá:-)

          marw_84 - Profil | Ne 22.11.2020 21:35:34

          Carp Team Quattro Ne >> Já pořídim ty 2lb a dám vědět jak se chovají.

            Carp Team Quattro Ne - Profil | Ne 22.11.2020 19:07:04

            marw_84 >> i s pva úplně v poho,punčošky do 5cm a vzdálenost cca 50m

              marw_84 - Profil | Ne 22.11.2020 17:40:56

              Carp Team Quattro Ne >> Díky, házíš i PVA?

                Carp Team Quattro Ne - Profil | Ne 22.11.2020 14:18:40

                marw_84 >> přímo s 2lb né ale mám 3lb a měkčí už bych snad ani nechtěl. Používám method krmitka 40g a olova max 60g , zdolávačka super i s 30cm Karasem.

                  marw_84 - Profil | Čt 19.11.2020 19:00:47

                  Ahoj, nemá někdo zkušenost s pruty Daiwa Black Widow 10ft 2lb? Chtěl bych je na takovou lehkou kaprařinku hlavně s method krmítky.

                    Carpfisher - Profil | So 14.11.2020 19:10:36

                    Já nevím, z 12 na 10 ft mi přijde to samé. Nakonec jsem zvolil na rybník a menší vody 6ft tak uvidíme. Myslím že nebudu litovat. K tomu 45s navi...
                    Myslím že to bude paráda 😃

                      muna - Profil | So 14.11.2020 18:24:43

                      clarence >> právě o těch torrixech taky přemýšlím.

                        clarence - Profil | So 14.11.2020 18:21:59

                        muna >> Slevil jsem z mého standartu😃je to Prologic C2 Element 10ft - 3,25lb uvidíme ale stejně budou příští rok asi Harrisony. J

                          muna - Profil | So 14.11.2020 17:46:37

                          clarence >> mohu se zeptat co je to za pruty ?

                            clarence - Profil | So 14.11.2020 17:19:08

                            Tak co jsem to malinko doladil.3 metrové pruty a k nim navijáčky. J

                              Pindˇa - Profil | So 14.11.2020 16:14:31

                              clarence >> Přesně tak

                                clarence - Profil | So 14.11.2020 15:42:56

                                Pindˇa >> Asi už jenom skladem 3 kusy, protože jich už bylo asi hodně predobjednanych Nordu je asi jedno kolik kdo si jich koupí. J

                                  Pindˇa - Profil | So 14.11.2020 15:19:39

                                  Meo >> Nebo, ale včera jsi si jich mohl dát do košíku ještě sedm 😜 https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=763288&page=10

                                    Meo - Profil | So 14.11.2020 15:12:08

                                    Pindˇa >> Nebo max. 3 kusy na osobu 😉😊

                                      Pindˇa - Profil | So 14.11.2020 9:43:08

                                      Meo >> Poslední 3 kusy

                                        Meo - Profil | So 14.11.2020 7:00:39

                                        Ahoj,pokud by někoho zajímalo a chtěl si už teď udělat Vánoce,tak na Nordu už mají opět v prodeji Shimano Bullseye 5050 za 215,77 E + obvyklá cena pošty 8,99 E 😉