Naviják na 10ft pruty

Chtěl bych se zeptat, jaké by jste doporučili navijáky na 10ft prut. Konkrétně mám Nash dwarf abrrevieted.
Chtěl bych chytat na řece a na lodi. Házet těžká olova budu max na řece - 20 m. Na lodi spíše lehčí olova.
Chtěl bych nějaký střed co se týče nákladů. 3000 za kus.
Co si myslíte že je ideální poměr cena/výkon v této relaci?
Autor diskuse: Bezďa - Profil , 24.8.2020 kaprařina - náčiní, doplňky

Matrix - Profil | Pá 9.10.2020 13:02:19

Meo >> Na Mur-tackle-shop jsem psal a potvrdili mi, že je mají na cestě a můžu je předobjednat.

    Meo - Profil | Pá 9.10.2020 12:35:39

    clarence >> Jj,na Nordu jsem je teď taky viděl...ty 5050.A když jsem na to koukal,tak se tam vyčíslovalo,že na to zrovna čučí cca 25 lidí.Uz jsou taky pryč.

      clarence - Profil | Pá 9.10.2020 12:18:05

      berlinan >> Tak to netuším já je měl z obou e-shopů za 3 dny doma.Byly také na www.nordfishing.at tuším asi za 215 eur ty menší.J

        berlinan - Profil | Pá 9.10.2020 12:13:22

        clarence >> mur-tackle-shop je stale nabizeji, jen je dlouha cekaci doba (55 az 57 dni)

          clarence - Profil | Pá 9.10.2020 12:05:07

          Meo >> Malé 5050 na www.murtackle.de a 9120 na www.eurocarp.de obojí bylo okamžitě vyprodáno.J

            Meo - Profil | Pá 9.10.2020 10:56:12

            clarence >> Můžu vědět,kde jsi je za těch 199 E kupoval?

              jirisyky - Profil | Pá 9.10.2020 10:31:57

              Tica galant long cast 4000. Zatím spokojenost po 4 vycházkách. Až čas ukáže.

                Carpfisher - Profil | Pá 9.10.2020 8:26:19

                Co ty Riot 45/55s nikdo nemá? Vypadají dobře. Oproti 65S co jsem měl, i možná lepší zpracování...🤨

                  Meo - Profil | Čt 8.10.2020 16:42:53

                  rájovec >> Jj,ten web znám.

                    clarence - Profil | Čt 8.10.2020 16:03:13

                    rájovec >> velký Bullsy jsem koupil před měsícem za 199€ a malý před 2 měsíci taky za 199€ a tady máte fotky krabic malý Malajsie velký Japan

                      rájovec - Profil | Čt 8.10.2020 14:11:05

                        Pindˇa - Profil | Čt 8.10.2020 14:08:35

                        Meo >> Na nordu je mají střídavě už asi rok za chvili zase doplní Za tu cenu si ale myslím že u nás nikdy nebudou

                          Meo - Profil | Čt 8.10.2020 14:04:04

                          Mr.Doctor >> Před pár dny měly Bullseye 5050 na Nordfishing77.Dnes už je tam zase nemůžu najít... nechápu...že by vyprodáno?Každopádně jsem se na základě toho ptal u Páryse,kdy je budou mít a bylo mi řečeno,že v únoru 2021 by teprve měly být v ČR.Tož doufám,že to v Rakousku nemuseli stáhnout kvůli nějaké mé intervenci nebo že se český zástupce Shimana zeptal v centrále, jaktože je už v Rakousku můžou prodávat, když u nás až v únoru 2021... 😀

                            Mr.Doctor - Profil | Čt 8.10.2020 13:47:06

                            Meo >> Zdar....je to tak, u těch nových modelů jsou Japan pouze ty větší, teda aspoň jsem to tak četl na netu.... Jinak ještě před nějakou dobou šly ty současné modely pořídit i v EU, dnes fakt nevím, už po nich nekoukám, mám své a jsem happy... :-))

                              Meo - Profil | Čt 8.10.2020 13:23:12

                              Meo >> Beru zpět,až teď jsem si v překladu všiml,že VYPRODÁNO... 😔😔😔

                                Meo - Profil | Čt 8.10.2020 13:05:09

                                Mr.Doctor >> Ahoj Martine,taky teď trochu pokukuji po Bullsech a našel jsem odkaz na vietnamský e-shop.
                                Zajímavé je,že ty menší 5050/5080 jsou made in Malaysia a ty větší 9100/9120 made in Japan.
                                Docela vážně uvažuju nad tím,že oslovím jednoho známého Vietnamce,zda by sem dokázal dovézt a za jakou cenu.

                                https://cancaukr.vn/may-shimano-bull-eye-9100

                                Když ubereš 3 nuly,tak to vychází dle kurzu na 4950 Kč, což je sakra hezká cena. Otázka je,co poštovné/balné + příp. clo.

                                  Kachna - Profil | Ne 13.9.2020 18:52:18

                                  Chci se zeptat na lowend, okuma atomic carp. Půjde to použít?

                                    Mr.Doctor - Profil | Ne 13.9.2020 15:58:54

                                    smike >> :-)) Zdar....teď jsem byl spíše jen na relax, vyčistit hlavu, nikde nikdo, pohodička.....

                                      smike - Profil | Ne 13.9.2020 15:05:44

                                      Mr.Doctor >> nejlíp to stejně bere z prostředka hráze kolem půl 3 ráno:-)

                                        Matyášek - Profil | Ne 13.9.2020 14:52:59

                                        Mr.Doctor >> už mě s těmi fotkami Bullsů XT neprovokuj 😁😁
                                        Jinak do AT XSC budu právě dávat převody ze Super Aero Fliegenu SD. Ta převodovka je sice jednoduchá, ale silná, takže už teď se těším na stroje, které budou mít krásný design zvnějšku a k tomu ještě téměř,,nezničitelné" vnitřnosti 😉 Ať se daří i Tobě a zase někdy ahoj 👍