Naviják na 10ft pruty

Chtěl bych se zeptat, jaké by jste doporučili navijáky na 10ft prut. Konkrétně mám Nash dwarf abrrevieted.
Chtěl bych chytat na řece a na lodi. Házet těžká olova budu max na řece - 20 m. Na lodi spíše lehčí olova.
Chtěl bych nějaký střed co se týče nákladů. 3000 za kus.
Co si myslíte že je ideální poměr cena/výkon v této relaci?
Autor diskuse: Bezďa - Profil , 24.8.2020 kaprařina - náčiní, doplňky

Nhajetotom - Profil | Út 13.10.2020 18:27:20

Kde se daji 5080 sehnat nejlevneji?cz shop nebo spise zahranici??

    Nclarence - Profil | Ne 11.10.2020 12:16:49

    Meo >> Za mne nejlepší brzda která mi co do délky perfektně vyhovovala tak to mají Super Ultegry XSA ale ty mají od včera už jiného majitele.J

      Ncoatnick - Profil | Ne 11.10.2020 12:14:29

      clarence >> Bullík ma ty brzdovy podložky trochu uzsi nez XTD (alespon 5500). Alespon tusim tu prostredni. Ostatni jsem použil z XTD (vetsi plocha).

        Nclarence - Profil | Ne 11.10.2020 12:10:42

        Meo >> Tak ty nový PA a ta brzda je fakt šílená 3 cvak a natvrdo 3 cvaky úplně na volno to hnus ale zase to někomu vyhovuje.Bullsy mají brzdu sice delší ale třeba né jako Tournamenty nebo starý Emblemy z toho jsem byl úplně na prášky a raději jsem je prodal.J

          NMeo - Profil | Ne 11.10.2020 11:42:39

          clarence >> Tak to je pro mě akorát... nepřišel jsem na chuť QD ani Instant dragu... Naposledy mě strašně zklamalo PA od Shimana...ta brzda je fakt hrozná.A abych se šťoural nebo chtěl po někom,aby se šťoural v navi za tolik peněz a brzdu mi prodlužoval,tak na to bych se mohl...Tady podle mě "soudruzi z NDR" udělali chybu 😁

            Nclarence - Profil | Ne 11.10.2020 10:28:52

            coatnick >> Vím o tom letos to vydržím ale na zimu asi dám ty podložky tedy já ne ale jestli se smiluje mistr Matyášek a trošku promazat i kdy jsou nový.J

              Ncoatnick - Profil | Ne 11.10.2020 9:37:40

              clarence >> nebo taky necelou pulotacky s carbon podlozkami. Ale o neco vic nez kdyz se pouzije civka z klasicky XTD.

                Nclarence - Profil | Ne 11.10.2020 7:22:35

                Meo >> Tak jeden a půl otáčky

                  NMeo - Profil | So 10.10.2020 22:57:36

                  clarence >> Jakou mají ty Bullsy brzdu? QD, krátkou, dlouhou nebo tak nějak střední? Kolik cca otáček od klasického nastavení na jízdu kapra do úplného dotažení? Díky

                    Nicokarp - Profil | So 10.10.2020 13:06:14

                    hajetotom >> Ak si tam dáš cievku s ultegry 5500 XTD,tak budeš mať Bulls 5500,cievka tam pasuje a veľmi pekne to ukáže.

                      Nnoap - Profil | So 10.10.2020 11:53:09

                      jirisyky >> mám je už 2 roky a cajk ;) nejvíc na nich oceňuji tu brzdu - bojovku - super.

                        NMatyášek - Profil | Pá 9.10.2020 20:54:12

                        hajetotom >> Ahoj Tome, Bullsy 5050 jsou jako Ultegry 4500, vel. 5080 jsou velikostně jako 5500.

                          Njirisyky - Profil | Pá 9.10.2020 20:44:26

                          stormandnature >> Já do teď používal Okumu lb 60, ale po 12ti letech jsem chtěl změnu. Tak doufám, že aspoň půlku dají. 😁

                            Nstormandnature - Profil | Pá 9.10.2020 20:33:13

                            jirisyky >> mám na prutech jejich větší sourozence GBAT 2 roky a šlapou jak hodinky.

                              Nhajetotom - Profil | Pá 9.10.2020 19:10:24

                              Matyášek >> ty me lakaj... Ty 5050 jsou jako ultegry 5500? Nebo je to kapacitne rozdilne hodne ?

                                NMeo - Profil | Pá 9.10.2020 17:11:07

                                Matyášek >> Souhlasím 👍

                                  NMatyášek - Profil | Pá 9.10.2020 15:23:03

                                  Meo >> podívej se na stránky našich prodejců (spíše prodejce) na velké Bullsy 9100/9120. Cena na kuse pomalu jako Technia. V zahraničí je cena docela běžně v akci kolem 200 euro a ty akce mají několikrát ročně. To samé platí o Bullsech 5050/5080.

                                    Nicokarp - Profil | Pá 9.10.2020 15:09:16

                                    Meo >> Lacnejšie určite nebudu,poznáš našich predajcov,táto cena je naozaj prijatelná.

                                      NMeo - Profil | Pá 9.10.2020 14:55:46

                                      icokarp >> Já psal do Páryse a bylo mi odpovězeno,že Bullseye 5050 budou mít v únoru 2021.Ale nepředpokládám,že budou levnější než v zahraničí.

                                        Nicokarp - Profil | Pá 9.10.2020 13:53:19

                                        Meo >> posledné 2 ks som v utorok odtiaľ bral,dnes dorazili, mal som šťastie,ale určite ešte naskladnia,treba si to postrážiť,a tak ako písal Matrix radšej by som si ich predobjednal.