Jádro chovatelů hospodářských zvířat

Pokec o domácím chovu králíků, prasat, kachen, slepic a dalších. Krmení, nemoci, prevence atd. Pochlubte se vlastním chovem :-)
Autor diskuse: červenáček - Profil , 15.1.2020 všeobecné - ostatní

Nxr125l - Profil | Út 20.12.2022 7:46:42

červenáček >> Prosím tě ,co to je?

    Nxr125l - Profil | Út 20.12.2022 7:45:26

    Káceč >> Za čtyři dny 90 vajec,tak to máš super.Já mám teď 14 slepic a taky už začaly nosit 8 až 10 vajec denně.Konečně,už jsem myslel,že půjdou postupně do polívky.

      NDarďas - Profil | Út 20.12.2022 6:08:36

        Ndrvoštěp - Profil | Po 19.12.2022 22:26:13

        Vash >> 🙉🙉🙉

          Ndrvoštěp - Profil | Po 19.12.2022 22:25:25

          Káceč >> Jsi byl první v Lidlu ?😂😂😂

            NVash - Profil | Po 19.12.2022 22:13:32

            kubah >> A mě nevadí žádný opeřenci 😆 Mladej chce pštrosa tak přemýšlím o emákovi 🤣😤🤘 Co by člověk pro děti neudělal 😍 No a já buduit o starost víc 🤨😕🤩

              Nkubah - Profil | Po 19.12.2022 21:06:05

              Káceč >> to nechci :-)

                NKáceč - Profil | Po 19.12.2022 20:56:29

                kubah >> chceš se stát obchodníkem s křepelčími vejci? :-) Ty doma nechci, už i perličky mě serou.

                  Nkubah - Profil | Po 19.12.2022 20:49:25

                  Káceč >> křepelky také po přepeření nesly málo - ale poslední dva týdny se opět rozjely ...

                  Z pětačtyřiceti slepiček denně kolem 35 vajíček... a to svítím méně, zkusím dát na delší čas

                    NKáceč - Profil | Po 19.12.2022 20:40:22

                    Za čtyři dny tři plata vajec, konečně se to rozjelo :-)

                      Nčervenáček - Profil | Po 19.12.2022 20:34:41

                      Tak nakonec jsem to vyřešil takto. Sice to není zrovna levný, ale co bych pro ty moje holky neudělal.vzal jsem 2ks. V sobotu jsem jim to nainstaloval a odpoledne už tam bylo vejce. Měl jsem strach že začnou snášet jinam, ale asi se jim to líbí :-) a mě taky. Vejce krásně čisté a nemají šanci ho rozklovat.

                        NTom - Tuk - Profil | So 17.12.2022 10:17:10

                        mlaďoch >> Peckáaaaaaaaa!!!! Do to jdu okamžitě a střelhbitě! Díky.

                          NMiPo - Profil | Čt 15.12.2022 13:01:16

                          A je to

                            Nsven - Profil | Út 13.12.2022 20:09:28

                            mlaďoch >> to nevadí, někdo to využije.
                            Jak to, že jsem na takovou blbost nepřišel ? :-) Hnízda zadarmo, perfektně čistitelná a životnost neomezená..

                              Nmlaďoch - Profil | Út 13.12.2022 19:50:34

                              sven >> to je okopirovano nekde z netu, neni to muj nápad ani realizace

                                Nsven - Profil | Út 13.12.2022 19:46:09

                                kubah >> jj. následovat bude chřipka bramborová, česneková, cibulová ředkvičková.... ve jménu dobra lidstva...
                                https://www.youtube.com/watch?v=YR2nFGFprRg

                                  Nsven - Profil | Út 13.12.2022 19:39:55

                                  mlaďoch >> Paráda, geniální nápad :-)

                                    Nkubah - Profil | Út 13.12.2022 18:19:31

                                    Lutra >> to je všechno cílené - zlikvidovat domácí chov prasat, drůbeže .......

                                      Nmlaďoch - Profil | Út 13.12.2022 17:26:21

                                        NLutra - Profil | Út 13.12.2022 15:40:08

                                        A je to. Aby bylo dost papriky v obchodech. Nic jinýho nezbyde: https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-veterinari-zakazali-venkovni-chov-drubeze-40417316