Jádro chovatelů hospodářských zvířat

Pokec o domácím chovu králíků, prasat, kachen, slepic a dalších. Krmení, nemoci, prevence atd. Pochlubte se vlastním chovem :-)
Autor diskuse: červenáček - Profil , 15.1.2020 všeobecné - ostatní

Nrybomil - Profil | So 2.4.2022 20:56:31

Káceč >> někde mám fotku ještě než jsem šel do školy, jak nesu síťovku s lahváčema na pole, kraťasy s jednou kšandou přes rameno, punčocháče, botky s jedním páskem podle tehdejší módy. :-)

    NBord - Profil | So 2.4.2022 18:59:52

    Se Š 110l speciál za 2,40 panelce stačil normál

      NKáceč - Profil | So 2.4.2022 18:34:38

      rybomil >> měl si krásný dětství :-)

        Nrybomil - Profil | So 2.4.2022 16:07:20

        Káceč >> já chodil tátovi pro taškový pivko ještě za korunupade a mohl si dát od cesty tu žlutou limču s odklápěcím porcelánovým víčkem za 0,70 ze sodovkárny Prachatice.
        ... a později benzín s olejem do pincka za 2,10, za desetikáču plná nádrž, ještě jsem ho musel naklánět by se tam 5L vešlo.

          Ndrvoštěp - Profil | Čt 24.3.2022 22:11:17

          Káceč >> 👍😆

            NKáceč - Profil | Čt 24.3.2022 22:09:35

            drvoštěp >> ty ses v tý době věnoval punk aktivitám :-)

              NKáceč - Profil | Čt 24.3.2022 22:08:52

              Bord >> my jsme doma jen dva a slepice nesou 30+ prodávat se musí :-)

                NBord - Profil | Čt 24.3.2022 9:24:43

                Káceč >> točený 1.2kč maďarský guláš se čtyři knedle 3.40
                Slepice docela dost nesou neprodavám spotřebuje rodina.Tady už předloni prodávala chovatelka vejde za búra

                  Ndrvoštěp - Profil | St 23.3.2022 22:23:26

                  Káceč >> Marně přemýšlím kde jsem byl já😆😆😆

                    NKáceč - Profil | St 23.3.2022 22:17:15

                    drvoštěp >> já to naštěstí zažil....

                      Ndrvoštěp - Profil | St 23.3.2022 22:14:09

                      Káceč >> Dobře už bylo...

                        NKáceč - Profil | St 23.3.2022 21:15:11

                        drvoštěp >> levně už bylo, hovno naděláme :-)

                          NKáceč - Profil | St 23.3.2022 21:14:15

                          valcha186 >> naše taky začaly konečně pořádně snášet. Chtělo by to maso, asi necháme zabít nějakou starou krávu :-)

                            Ndrvoštěp - Profil | St 23.3.2022 9:01:13

                            Káceč >> 14dní zpět jsem kupoval pšenici metrák za 480,- a kukuřici za 600,-650,- metrák. Ale bylo mi oznámeno že se ceny budou zvedat. Teď mám slíbenou kuku za 700,- a to jen ze známosti. A bude hůř🤮

                              Nvalcha186 - Profil | St 23.3.2022 8:43:09

                              Káceč >> Zatím jen si kecám se slepicemi a říkám jak se mají. Nikdy jsem nesnědl tolik ryb, jako ony. Jen mám strach, aby jim nenarostly šupiny. Ale na druhou stranu nesou jako splašené. Bílá, hnědá o zelená vejce, někdy i 2 žloutky.

                                Nvalcha186 - Profil | St 23.3.2022 8:39:42

                                misel >> Ten chráněný živočich vytáhl i 15 kg K ven na led. Krásně bylo vidět i jak led pod nimi praskal. Proto rychlý přelov do větší vody. Na fotop. zprvu jen jedna a pak najednou 2. Foto bude po neděli.

                                  NKáceč - Profil | Út 22.3.2022 21:40:31

                                  vaga >> to sou.

                                    Nvaga - Profil | Út 22.3.2022 21:37:47

                                    Káceč >> tak oni poliaci su odjakziva obchodnici..

                                      Nvaga - Profil | Út 22.3.2022 21:32:02

                                      Káceč >> netusim... v mojom regione sa jej uz vela nepestuje, vacsinou ju dovazali z juhu svk.