Jádro chovatelů hospodářských zvířat | MRK.cz

Jádro chovatelů hospodářských zvířat

Pokec o domácím chovu králíků, prasat, kachen, slepic a dalších. Krmení, nemoci, prevence atd. Pochlubte se vlastním chovem :-)
Autor diskuse: červenáček - Profil , 15.1.2020 všeobecné - ostatní

NKáceč - Profil | Pá 18.3.2022 19:59:06

Dneska ráno další jehněčí dvojčata :-)

    Nvaga - Profil | Pá 18.3.2022 19:56:29

    rybomil >> suhlas, za trabanta je kus jazveca predsa len malo

      NBord - Profil | Pá 18.3.2022 12:25:08

      Taky jsem ho nechával vyšetřit

        NLutra - Profil | Pá 18.3.2022 11:52:23

        Bord >> Zdar, pro sichr nechávám vyšetřit na svalovce. Znáš to s tou jeptiškou a svíčkou. L.

          NBord - Profil | Pá 18.3.2022 10:22:20

          Znám kolíka co ho chtél udit

            NKnapík - Profil | Pá 18.3.2022 10:15:04

            Bord >> neumím si představit, že by někdo konzumoval maso jezevce upravované při tak nízké teplotě, aby to svalovce nezabilo.

              NBord - Profil | Pá 18.3.2022 10:10:27

              rybomil >> jen je třeba dobře tepelné zpracovat:svalovec

                Nrybomil - Profil | Pá 18.3.2022 9:20:14

                Lutra >> jednou jsem dostal jezevce trabantem. předal jsem ho myslivcům.
                ad 1 ) dali mi z něj jen kousek, takže ad2 ) už to v dalším případě nikdy neudělám.
                ochutnal jsem ho vícekrát, je to fakt šmakoláda.

                  NKáceč - Profil | St 16.3.2022 20:54:22

                  Vash >> už se dělaj plátky z roštěnky s bramborem, taky domácím :-)

                    NVash - Profil | St 16.3.2022 17:42:11

                    Káceč >> No teče mi slina.... Kua tam je masa a možností 👍🤘😋

                      NKáceč - Profil | Út 15.3.2022 20:33:04

                      Vash >> tak jsem uvařil a pokrájel dršťky z těch dvou býčků, bude to dobrota :-)

                        NKáceč - Profil | Út 15.3.2022 20:32:23

                        mlaďoch >> to je to nejhorší, co může chovatel udělat, hladit přes hlavu. Až vyroste, bude trkat jak hovado :-)

                          Nvaga - Profil | Út 15.3.2022 6:28:11

                          Lutra >> to, ano, jazveca som jedol, velmi dobre maso

                            NVash - Profil | Út 15.3.2022 6:03:24

                            Káceč >> Pravda.... No hlavně mají předsudky, že zrovna tuto maso smrdí.

                            váha - Když je hlad i husa je dobrá.

                            Lutra - Jo jezevec je dobrota!

                              NLutra - Profil | Po 14.3.2022 23:02:56

                              vaga >> no kuna až tak nesmrdí, ale když stahuju lišku, tak je to síla. Tu bych asi fakt nedal. Je ale pravda, že takovej jezevec taky pěkně smrdí, ale pak je to dobrota. L.

                                NKáceč - Profil | Po 14.3.2022 22:30:31

                                vaga >> málo masa, co? :-)

                                  NKáceč - Profil | Po 14.3.2022 22:30:04

                                  Vash >> lidi zapomněli, co je hlad :-)

                                    Nvaga - Profil | Po 14.3.2022 22:27:46

                                    Vash >> aj kuna beha, ale zrat ju nebudem...

                                      NVash - Profil | Po 14.3.2022 22:22:55

                                      Káceč >> Ňami 🤤 nechápu jak někdo nežere ovce, kozy. Dyk je to dobrota 👍👍👍
                                      Jak říká znalec: jim vše co lítá, plave, běhá 🤣👍😋