Jádro chovatelů hospodářských zvířat

Pokec o domácím chovu králíků, prasat, kachen, slepic a dalších. Krmení, nemoci, prevence atd. Pochlubte se vlastním chovem :-)
Autor diskuse: červenáček - Profil , 15.1.2020 všeobecné - ostatní

Káceč - Profil | Po 14.3.2022 22:20:42

Vash >> však jo, i dva kozlíci jsou :-)

    Vash - Profil | Po 14.3.2022 22:19:55

    Káceč >> Kopec dobrýho masa 🤘🤤😋👍

      Káceč - Profil | Po 14.3.2022 22:07:44

      Dneska ráno narozenej beránek a při kontrole krav se akorát telila jalovice. Pod mým odborným dohledem se narodil pěknej bejček :-)

        Káceč - Profil | St 9.3.2022 19:52:35

        Dneska další kozlík narozenej a už zbývá jen otelení deseti krav a dáme se do líhnutí slepic a hus :-)

          vašík - Profil | Út 8.3.2022 12:15:29

          Máme německé, vloni začali 12.3. tak mají ještě čas.

            Káceč - Profil | Út 8.3.2022 11:48:05

            vašík >> husy snášej jak o život.

              Káceč - Profil | Út 8.3.2022 11:47:42

              mlaďoch >> sypu si popel na hlavu :-)

                vašík - Profil | Út 8.3.2022 7:58:39

                Hurá konečně vejce od kachen. A husy furt nic.

                  mlaďoch - Profil | Út 8.3.2022 3:55:31

                  Káceč >> že se nestydíš hatit práci vědců. Víš kolik to stálo peněz a času než vybadali, že bez masokostní moučky nemůže hovězí bejt?

                    Káceč - Profil | Po 7.3.2022 21:57:29

                    Lutra >> u nás je to pořád telecí a hotovo :-) Od narození je celej rok venku. Mlíko, tráva, seno, nic jinýho.

                      Lutra - Profil | Po 7.3.2022 21:54:24

                      Káceč >> Roční bejček sice není telecí, ale jinak mňamka. L.

                        Káceč - Profil | Po 7.3.2022 21:10:09

                        Dneska opět kozí dvojčata a zase kozlík a kozička. Ráno se budou nakládat dva roční bejčci na jatka, to bude telecího :-)

                          Káceč - Profil | St 2.3.2022 19:19:09

                          Zdar a sílu všem zdejším chovatelům. Dneska byl chovatelsky úspěšný den. Ráno se narodila jalovička a ve čtyři odpoledne kozí dvojčata, kozlík a a kozička. A taky jsem sebral 21 vajec od slepic :-)

                            vašík - Profil | Pá 4.2.2022 19:16:53

                            kampol
                            Krzysztof Szmańda
                            ul. Wieluńska 12A
                            97-438 Rusiec
                            tel. +48 697 000 023
                            tel/fax +48 43 676 61 32
                            www.kampolrusiec.pl

                            Tohle ale ceník neumím sem dát. Rozvážejí od 1000 kg dál jsem to neřešil.

                              vašík - Profil | Pá 4.2.2022 18:37:12

                              Směsi pro slepice atd. 20 kg pytle od 180 Kč až 250 Kč.

                                vašík - Profil | Pá 4.2.2022 18:33:24

                                file:///C:/Users/lenovo/Desktop/Cennik%20Czechy%2020.01.2022.pdf

                                Něco jsem našel ale neumím to sem dát. Mám to 300 km tak asi nic z toho nebude.

                                  vašík - Profil | Pá 4.2.2022 17:50:24

                                  sven >>
                                  Jsem kuku sehnal za 700 ale žena s tím přišla tak jsem si to chtěl ověřit. Spíš šlo o krmné směsi.

                                    sven - Profil | Pá 4.2.2022 14:11:30

                                    vašík >> Ahoj. To si někdo asi dělal legraci... vynásob cenu x 6
                                    https://allegro.pl/listing?string=KUKURYDZA%20paszowa%20ZIARNO%20kukurydz

                                    Levnější už nebude.. lépe už bylo...
                                    https://zvirata.bazos.cz/inzerat/147572890/kukurice.php

                                      vašík - Profil | Pá 4.2.2022 12:00:00

                                      Protože MRK ví vše se teda ptám. Po zdražení krmných směsí v Čechách jsem se doslech že v Polsku jsou o dost levnější. Máte někdo kontakt do Polska. Příklad kukuřice v ZNZ Dvůr králové šla z 610 Kč na 1000 Kč.

                                        Bord - Profil | St 2.2.2022 10:45:28

                                        Hláška od kamaráda zeťák mu řek:on jezdí autem za Mega vy mu prodáváte vejde za 1kč