- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Delší doba lovu listopad - prosinec
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nsven - Profil | Ne 1.12.2019 20:11:01
Tak vzácná ryba, si zaslouží aby přežila rok 3000 .. :-))
NToM1977 - Profil | Ne 1.12.2019 20:08:29
NPvl - Profil | Ne 1.12.2019 20:07:12
Ndrvoštěp - Profil | Ne 1.12.2019 20:05:24
NPvl - Profil | Ne 1.12.2019 20:04:52
NToM1977 - Profil | Ne 1.12.2019 20:01:55
Ndrvoštěp - Profil | Ne 1.12.2019 19:59:01
NDědek - Profil | Ne 1.12.2019 19:57:13
Nsven - Profil | Ne 1.12.2019 19:53:26
Opačný extrém, ke kterému byli dohnáni, stále sílící kohortou dobroserů...
Věřím, že spoustu lidí to od rybařiny odradilo...a o to nejspíš šlo ...
A protože jsme prostřednictvím EU pod jejich politickým a ekonomickým vlivem, není nic do budoucna vyloučeno..
Nrybomil - Profil | Ne 1.12.2019 19:52:05
Pokud to vezmu citově, tak mi tenkrát, když ještě jeli na ty jejich marky, srdce rvalo, že mám zabíjet 50tky potočáky.
Ale místní šéf prodejny mi poradil - když v tý čistý vodě vidíš, že ti na to jede velkej, nech spadnout třpytku na dno. Většinou když jsi to stačil udělat tak to fungovalo. Sic jsi přišel o ten " super boj " a zážitek zdolání velkých, ale 40tky taky stačily.
Nnofish - Profil | Ne 1.12.2019 19:47:05
Nsven - Profil | Ne 1.12.2019 19:46:47
Tobě to vysvětlovat nemusím, to vím ale někomu adresovat ano :-))
N_Karel_ - Profil | Ne 1.12.2019 19:45:16
Nnofish - Profil | Ne 1.12.2019 19:44:00
Nsven - Profil | Ne 1.12.2019 19:39:42
Pokud vezmeme v potaz, že skóre je cca: 10 300 000 : 350 000 , tedy cca 30:1
je při lámání chleba , např. v případě referenda, výsledek jednoznačný...
NDědek - Profil | Ne 1.12.2019 19:28:25
Se vším ostatním co jsi napsal, souhlas, hlavně s posledním odstavcem. Kaproprůmysl vládne našim rybářským světem a plno funkcionářů je v něm zainteresovaných. Tyto lidi se ze svazu nikdy nepodaří dostat, protože nahoru a vůbec mezi sebe vytahují jen spřízněné soudruhy.
Vymýtit ze svazu všechny co kšeftují s rybou a jsou ve funkcích a vše by vypadlo jinak. Jen chorý mozek, nebo ten, co je v kaproprůmyslu zainteresován, může vymyslet a prosadit K70 plošně i do každé louže. Už jen toto ukazuje, v jakém stavu je náš svaz.
NMrKos - Profil | Ne 1.12.2019 19:24:59
A popravdě jsem rád za to, že některé obce se snaží regulovat alespoň to stanování. Jo , odnesou to i slušní rybáři, jinak to asi nejde.
NABECEDA - Profil | Ne 1.12.2019 19:21:54
Nsven - Profil | Ne 1.12.2019 19:21:46
..."Lov velkých ryb podle zásady „chyť a pusť“ s případným fotografováním neodpovídá rybářské etice a je tu zakázaný.
Když jsme toto vyjádření slyšeli od Sebastiana (majitele Black Label Baits) poprvé, nechtěli jsme tomu věřit, ale v Německu se musíte u pouštění ryby zpět do vody doslova ukrývat! Tento názor mi potvrdil i ekonom naší organizace, který jezdí pravidelně jako člen SÚS (Středočeský územní svaz) na německé výměnné pobyty a účastní se závodů na řece právě v oblasti LAV Brandenburg. Šokovala mě zejména ta část vyprávění, ve které mi popisoval zacházení s rybou po ulovení. U závodních úseků byly přistaveny kafilerní vozy a zabité ryby (jakýkoli druh) se okamžitě odvážely k likvidaci."....
https://www.mrk.cz/clanek.php3?id=1134
U nás se "oficiálně" tváříme jako zachránci planety....
Leda kulový... pouze se kaproprůmyslu díky všeobecné korupci, podařilo prolobovat ochranu jejich obchodních zájmů.. smutné je, že se jim jejich křeftaření, podařilo prolobovat i do spolkového rybolovu...
Ale všeho do času...
Čtenáři této diskuse také sledují
NKutilské jádro MRKu5344
NZoologický koutek MRKu.33418
NDokumenty z přírody kolem vody624
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144807
NFóry59871
NOstrava a okolí99470
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NSranda bez nadsázky 🤘10859
NRybářsko - Dřevorubecká klika83025
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
Kde to žije - všechna témata
17:17NLov pod jezem v letních vedrech? 0
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











