Domácí výroba sýrů

Pozoruji tady zvětšený zájem o výrobu domácích sýrů, také začínám, tak si zde můžeme předávat poznatky o výrobě sýrů a vše kolem toho.
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 9.1.2019 všeobecné - ostatní

jaké máte nejraději sýry

A) s bílou plísní7%

B) s modrou plísní21%

C) pařené0%

D) s mazem na povrchu0%

E) tvrdé bez ok4%

F) tvrdé s oky11%

G) všechny57%

Od 7.1.2021 hlasovalo 28 čtenářů.

nofish - Profil | So 26.1.2019 14:49:48

vaga >> já se ptám na zkušenosti. Některé značky na to mají dokonce bio atest. Jen mě zajímalo jestli to někdo nezkoušel. Hlavně postup nanášení Je to totiž relativně jednoduchý způsob když děláš jeden kus něčeho na chuť.

    vaga - Profil | So 26.1.2019 14:27:16

    nofish >> vacsina udenin v obchodoch je stvorena s pouzitim tekuteho dymu.. z toho si mozes spravit obraz sam...

      medvěd - Profil | So 26.1.2019 10:11:40

      zítra mám opět koštovací den.Pár vzorku z francie

        nofish - Profil | So 26.1.2019 9:54:54

        medvěd >> udirny neberu, zajima me tekuty kour a pouziti na sysry a maso

          medvěd - Profil | So 26.1.2019 9:34:25

          nofish >> ne nemám.Ale mám dvě udírny

            nofish - Profil | So 26.1.2019 9:21:04

            Chlapi, jeden dotaz, když to tu vidím. Má někdo zkusenosti s používáním tekutého kouře na sýry a maso?

              1Mara - Profil | Pá 25.1.2019 23:28:17

              medvěd >> to bylo myšleno jako .....😀

                Frenky - Profil | Pá 25.1.2019 23:23:20

                medvěd >> klobouk dolů před tebou fakt si mistr sýrařský

                  sazava - Profil | Pá 25.1.2019 23:08:47

                  medvěd >> jen pokračuj ať se máme od koho učit!!🐻🐻👍👍👍​

                    medvěd - Profil | Pá 25.1.2019 23:05:20

                    1Mara >> proč?|ta otázka je o sýrech

                      1Mara - Profil | Pá 25.1.2019 23:02:51

                      medvěd >> poslouchej, ty už jsi těma sýrama nasral lidí........😀😀 Pěkné to máš....😉

                        medvěd - Profil | Pá 25.1.2019 22:30:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        malá ukázka jak pracuje geotrichum candidum na Valencay

                          medvěd - Profil | Pá 25.1.2019 22:23:08

                          yvana >> děkuji,ale není to žádná věda

                            yvana - Profil | Pá 25.1.2019 15:52:28

                            medvěd >> Já moc sýry nejím,ale chodím se dívat,ty jsi sýrařský král,to myslím vážně,prostě nádhera.Ať se daří i dál.

                              Dědek - Profil | Pá 25.1.2019 14:58:53

                              To je nejhnusnější stránka na MRKu :-)))
                              Medvěde, ty jsi génius...

                                PYTLAKS - Profil | Pá 25.1.2019 14:52:57

                                ŠUKI >> bo byly čerstvé :-)

                                  ŠUKI - Profil | Pá 25.1.2019 14:04:25

                                  Kruan >> Já se raději ožeru....jestli "PYTLOŇ" až tam pojedu nebude mít kousek nějakého sejra jak posledně tak mě .....!!!!

                                    Kruan - Profil | Pá 25.1.2019 13:47:31

                                    medvěd >> masakr..jedu si koupit do kramu uzenou Nivu :) alespon neco

                                      medvěd - Profil | Pá 25.1.2019 13:43:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Ukázkově chlupatí a zrající reblochon

                                        ŠUKI - Profil | Pá 25.1.2019 13:20:09

                                        Já bych tyto stránky "ZAKÁZAL"....co tu "KÚKNU" tak se "UDĚLÁM" ....:-))) Ať se vám hoši daří, je to nádhera !!!!