Plynový outdoorový vařič

Koupil bych nějaký outdoorový vařič na plynové kartuše.
Doporučte a pište klady i zápory, dostupnost kartuší, jednoduchost i složitost ovládání a zkuste vydržet psát k tématu co nejdýl. Stejně se to zvrhne v hádky, ale třeba se včas něco dozvíme.
Dikes
Autor diskuse: fofo - Profil , 22.10.2018 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndrvoštěp - Profil | So 26.1.2019 21:25:37

nofish >> Já mám dvojku na zemi a hořák s hadicí na ponku.Ale nebudem to tu zasírat. Diskuse je odlévání olova tuším. Zatím nikdo neodléval.Kartuše jsme poradili, bohužel asi mimo mísu...

    NJirka1976 - Profil | So 26.1.2019 21:21:40

    nofish >> tak jasne , cim je mensi tim hur . A kdyz je to ta dlouha a uzka tak uplne nejvic . Vseobecne ale maji naplne tech kartusi vetsi vyhrevnost , je tam lepsi pomer smesi plynu jak ve 2 kg . Mel jsem var 1 i 2 , kamos mi to plnil a bylo to trochu znat . Od hruzneho zazitku s timhle varicem na Musove , kdy slo o zivot jsem ho vyhodil a mam bombu 2 kg .

      Ndrvoštěp - Profil | So 26.1.2019 21:21:03

      haas >> Pro 5-6 . Foto pro inspiraci k vodě😂

        Nnofish - Profil | So 26.1.2019 21:19:48

        drvoštěp >> jo stačí. Já to chtěl spíš z důvodu že si to dám na stůl s odsáváním a bombu na zem. Dvojka, na tom vařič a už prostě zbytečně zvedáš ruce. A s tím, že se větší samozřejmě může kdykoli hodit :-) Je pravda, že ne ten rozměr co máš ty, díval jsem se na trošku menší, alespoň mi to tak připadá.

          Ndrvoštěp - Profil | So 26.1.2019 21:15:11

          nofish >> Na olovo dvojka v pohodě stačí. Jak mi teď skončí migréna( Closterova bolest) tak začínám odlévat.

            N!Podho! - Profil | So 26.1.2019 21:11:49

            drvoštěp - 26.1.2019 20:55:06 >> Ty musíš mít hypertenzi jak sviňa :-) A asi ti to tlačí na mozek, když nedáváš porozumění textu a ještě máš potřebu si tu léčit malýho šlauška hraním si na rádoby chytrýho. Měj se 👋

              Ndrvoštěp - Profil | So 26.1.2019 21:11:42

              Slavíček >> Všechny jsou váhově stejný. Ale nesleduji kdo si uvaři kafe a kdo pak nechá unikat na volno plyn. I mě se to stalo😁 Beru to jako průměr.

                Nhaas - Profil | So 26.1.2019 21:09:57

                drvoštěp >> ta druhá fotka parádní .....vaříš z pytlíku ? :-D:-D:-D:-D:-D ....... To nevypadá na porci pro dva 👍👍👍

                  NSlavíček - Profil | So 26.1.2019 21:08:28

                  haas >> Ted si to trefil moc jsem to nemazal .Asi by to pri mazani vydrzlo vic .

                    Nnofish - Profil | So 26.1.2019 21:07:37

                    drvoštěp >> tak to velké, už je dost velké, to není dvoukilovka :-) O tom jsem uvažoval na olovo, ale zatím 2kg stačí.

                      Nnofish - Profil | So 26.1.2019 21:06:40

                      Jirka1976 >> jenže u toho campingazu, ještě tuplem tím, že tam ta bomba leží, bomba zamrzá, chladne, sníží se výkon. Díky velkému odběru se prostě hodně ochladí. Zkoušeno x-krát.

                        Ndrvoštěp - Profil | So 26.1.2019 21:04:26

                        nofish >> Malé a velké řešení😂

                          NJirka1976 - Profil | So 26.1.2019 21:04:16

                          V mrazu zeslabne vykon kazdeho plynoveho varice , jen u 2 kg bomby se to temer neprojevi , je vetsi . Plyn je v bombe zkapalneny a hori to co se odpari , cim vice zima tim pomaleji se plyn odparuje . Stejne i zapalovac , v zime hori min .

                            NSlavíček - Profil | So 26.1.2019 21:02:48

                            Pvl >> On bude asi problem kolik clovek stravi casu u vody . Driv jsem byl kazdy vikend u vody plus cela dovca . Dnes by me asi vydrzel mnohen dele nez se vydre zavit

                              NCasio - Profil | So 26.1.2019 21:00:47

                              Pvl >> řek bych že spíš se zničí plechovka než vařič.

                                Nhaas - Profil | So 26.1.2019 21:00:33

                                Slavíček >> nepomůže třeba ten závit natřít mydlem nebo jinou hovadinou ať se to tak nevydre ? Nezkoušel jsi ?

                                  Ndrvoštěp - Profil | So 26.1.2019 20:57:56

                                  nofish >> V poho, ale tomu tazateli už jsem musel napsat od plic.

                                    NPvl - Profil | So 26.1.2019 20:57:24

                                    Casio >> Taky mám VAR a bez problému . EDIT používám ho ale jen na "dvojku "