Plynový outdoorový vařič

Koupil bych nějaký outdoorový vařič na plynové kartuše.
Doporučte a pište klady i zápory, dostupnost kartuší, jednoduchost i složitost ovládání a zkuste vydržet psát k tématu co nejdýl. Stejně se to zvrhne v hádky, ale třeba se včas něco dozvíme.
Dikes
Autor diskuse: fofo - Profil , 22.10.2018 kaprařina - náčiní, doplňky

NSlavíček - Profil | So 26.1.2019 20:57:10

Casio >> Nedrzi zavit

    Nhaas - Profil | So 26.1.2019 20:56:50

    drvoštěp >> yes 👍

      Nnofish - Profil | So 26.1.2019 20:56:29

      !Podho! >> teď už ne, ale občas jsem toho spotřeboval víc a tak jsem taky hledal. Za prvé ten campingaz plotýnka. Ten fakt zklamal tím, že to zamrzá, nevím proč. Prostě ubere na výkonu. Jedině měnit bomby. Potřeboval jsem jich víc a tak se nějaké daly dohledat na aukru, nějaké na heurece a pak ty e-shopy prohlédnout. Určitě se dají sehnat levněji, jako třeba campingaz.
      Šroubovací, je pro mě dost neskladná, tak jsem si u číňana koupil redukce na ty menší 250g, nebo kolik jsou. https://aukro.cz/camping-varic-turisticky-redukce-n​a-plyn-kartus-6931282020

        Ndrvoštěp - Profil | So 26.1.2019 20:55:06

        !Podho! >> Hele, buď nehul, nechlastej nebo si srovnej tok svých myšlenek. Tady ti kluci chtějí poradit a z tebe padaj samý hovna.

          NCasio - Profil | So 26.1.2019 20:54:46

          Slavíček >> a jak se to vydření projevilo ?

            NSlavíček - Profil | So 26.1.2019 20:53:05

            Casio >> Uz jsem jeden k vuli tomu hodil do srotu vydreny zavit

              NCasio - Profil | So 26.1.2019 20:51:18

              Slavíček >> já ho mám snad 8 let a nic jsem nevydřel. Střídám často i na redukci na 2kg. I kdyby se závit malinko ošoup tak těsní přece guma a ne závit.

                NSlavíček - Profil | So 26.1.2019 20:51:18

                drvoštěp >> Kolik v tom je plynu ze je takova spotreba ?Me ta kartus coleman staci na tyden .

                  N!Podho! - Profil | So 26.1.2019 20:50:42

                  nofish >> Jojo, šel bych do pavouka a šroubovací kartuše. Šlo mi čistě jen o to, zda někdo neví o nějakém dodavateli, který má ty samotné kartuše za lepší peníz, než se prodávají normálně v obchodě. Projížděl jsem internet a tam na něco narazil, ale zeptal jsem se tu, co kdyby se našlo ještě něco lepšího.

                    NSlavíček - Profil | So 26.1.2019 20:48:02

                    Casio >> Mam Var 2 nerozebiram to vozim ho sesroubany .Pri castem rozebirani se vydre zavit .Aspon u toho varu material je hlinik .

                      NCasio - Profil | So 26.1.2019 20:47:12

                      !Podho! >> světe div se na 2 kg bombě používám vařič VAR 2 což není vařič POUZE na kartuše .

                        Nnofish - Profil | So 26.1.2019 20:46:41

                        drvoštěp >> Mě nenapadlo, že na tom přenosném vaříš kafe, nějak jsem to přehlédnul :-) Promiň.
                        Na dvoukilovce uvaříš klidně celou zabíjačku, v tom je prostě nenahraditelná :-)

                          Nhaas - Profil | So 26.1.2019 20:46:40

                          drvoštěp >> guláš z divočáka v tlakaci je ta 2 kg luxus 👍

                            Ndrvoštěp - Profil | So 26.1.2019 20:45:41

                            Slavíček >> Tak na polívku, kafe a ty expres menu dvě kartuše na víkend úplně v pohodě.Plus guláš jako polotovar.

                              N!Podho! - Profil | So 26.1.2019 20:44:33

                              haas >> Jedno mi to je, protože žádný hořák nemám.
                              Psal jsem, že nyní používám 2kg bombu.. Nedodal jsem slovíčko "POUZE". Věřil jsem, že to z toho půjde pochopit.., že kartuše nemám a nepoužívám.

                                Nnofish - Profil | So 26.1.2019 20:44:22

                                !Podho! >> mrkni na "pavouky" vařiče. Jak u nás, tak v číně. Záleží na tom jak rychle to chceš a kolik za to dáš. https://www.alza.cz/sport/cattara-plynovy-varic-d53​72834.htm je to na ty šroubovací kartuše tohoto typu http://jdem.cz/eryta7 . Za pár korun jsem koupil redukci a jde to i na ty s "rychloupnutím". Jsem s tím spokojenější než s tou plotýnkou od campingazu.
                                Ale dvoukilovka je dvoukilovka. Výdrž, výkon.

                                  NCasio - Profil | So 26.1.2019 20:43:27

                                  Slavíček >> není lepší šroubovací? Rozebereš to , je to skladnější .

                                    Ndrvoštěp - Profil | So 26.1.2019 20:41:56

                                    nofish >> Mám oboje😂 vždyť jsem to psal. Nebo to bylo Braillovo písmo ?😎 To snad pochopí i v Chánově že na tomhle vařiči kafe, na velkym perník😂😂😂

                                      NSlavíček - Profil | So 26.1.2019 20:41:47

                                      !Podho! - 26.1.2019 20:36:20 >Kdyz chces neco stabilniho tak jedine co daval odkaz drvostep .Otazka je kolik vydrzi ten lybar plynu.Jinak ty kartuse maji jednu chybu uzkou zakladnu a jsou vratky.

                                        Nhaas - Profil | So 26.1.2019 20:39:07

                                        !Podho! >> tak jedno ti to být nemůže každá kartuš bývá na jiný typ hořáku campingas má bajonet war tusim závit atd atd